katıldığımız yarışmada sizlerinde acil oylarınızı bekliyorum

Başlatan semsen24, 07 Mart , 2007, 20:50:44

« önceki - sonraki »

semsen24

arkadaşlar acil olarak bir konuda desteğinizi bekliyorum
Kızım ve ben İş bankasının www.isbank.com.tr  sitesinde düzenlediği
Bir yarışmaya katıldık eğer katagorilerde 1. olursak kumbara fonu hediye edilecek
Biz bu yarışnaya 3 katagoride katılıyoruz. Hadi oyun oynayalım(1 video), ne iyi yaptım(2 video) ve hayallerim katagorilerinde(1 metin) her bilgisayardan 1 oy hakkınız var (her katagori ve  için 1oy verebiliyorsunuz)
Bu değerli oylarınızı bizden esirgemiyeceğini düşünerek sizden desteğinizi bekliyorum. Kullanıcı adımız rumuz semsen
Tek yapmanız gereken http://cocuklarimizvehayallerimiz.isbank.com.tr/
adresine yada www.isbank.com.tr üzerinden belirtiğim katagorilerden semsen rumuzuyla yayınlananlara tıklayarak 1 kez oy vermeniz. Eğer forumdaki arkadaşlardan da yardım sağlaya bilirsek iyi olcak şimdiden teşekkür ederim
Sema Şenkaş
Sena Şenkaş
Sema&Sena

Almiş'inAnniş'i

semsen24

destek verdiğiniz için teşekkür ederim şuan 7. ve  sayfada 2 tane ve 8. sayfada 1 tane videomuz var ve hayallerim bölümünde benim yazdığım metine oy vere bilirseniz sevinirim ama insanlar acayip organize olmuş dün gece 1200 oy alan sabah baktığımda 1800 oy olmuş metin bölümünde birdaha şansım var gibi görünüyor. Sizlerinde desteğiyle çarşambaya kadar belki geçeriz hepsini destekleyen herkeze teşekkür ederim.... :flowers:
Sema&Sena