bebeğine lavman yaptıran var mı?

Başlatan babyh23, 03 Mart , 2007, 23:02:24

« önceki - sonraki »

babyh23

oğluşum hasta teyzeleri.dün gece yeşil sümüksü ve hafifde kanlı kaka yaptığı için doktora gittik.doktorumuz bir çeşit parazitten şüphelendi ancak kakanın en fazla 10 dakikalık olması gerektiğini söyledi çünkü arayacağı bakteri vücut dışında 10 dakika yaşayabiliyormuş.geç saatlere kadar bekledik ancak oğlum kaka yapmadı.bugünde bir türlü hastaneye yetiştiremedik.doktorumuz lavman yapabiliriz önerisinde bulundu ancak ben pek sıcak bakmadım.acaba yaptırsam mı canı çok yanar mı diye düşünüyorum.kafam karıştı.bir yandanda kakada hala düzelme yok  :( endişeleniyorum sizler hiç lavman yaptırdınız mı?yada bebeği bu şekilde dışkı yapan var mı deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.diğer forumada kopyalayacağım yazımı bakalım içimi rahatlatacak bişeyler çıkacak mı?hepinizin bebişlerini öpüyorum :)

Filiz

gliserin fitil den bahsediyorsun sanırım geçenlerde ayşen yapmıştı tuna ya 1 saat içinde yapmıştı kakasını :)

Tekrar geçmiş olsun..

mubec

canım biz cemre bir buçuk ay boyunca kabızlık sorunu yaşamıştı 3 aylıkken. çok agladıgı zaman libalaks denen kremden sıkıyoduk. o da zaten lavman. hiç hissetmiyor bile merak etme. tüpün üçte birini yapmak yeterli. reçetesiz satılan bişey zaten. yaptıktan 5 dakika sonra hemen boşaltım yapıyordu.rahatlatıyordu baya. gliserin içeren fitil de vardı ama çok kalın oldugu için onları takmak zor geldi bize.