BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 09 Ağustos , 2007, 02:03:11
bakıyo anasının niyeti yok zayıflamaya , napsın çocuk  :dontknow:
sana mesaj veriyo  :aferin:

aksam kocama dedim arkadasim bana boyle diyor kocam cok guldu dogru soyliyor dedi  :ehi:

burcu-emir

burcu-emir

adalet

ღ°cerenay.♥.

cumaliiiii  :k06:
biz sizle nasıl başedicez yaaaa :k06: :k06:
tabi adalet sende zorlasaydın çocuğu :ehi:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 09 Ağustos , 2007, 21:01:43
Alıntı yapılan: cerenay - 09 Ağustos , 2007, 02:03:11
bakıyo anasının niyeti yok zayıflamaya , napsın çocuk  :dontknow:
sana mesaj veriyo  :aferin:

aksam kocama dedim arkadasim bana boyle diyor kocam cok guldu dogru soyliyor dedi  :ehi:

:k06: :k06: :k06:

burcucum hoşgeldin  canım
malesef alperde durmuyo...
bide yemek yamadik daha...

kaybolma biyere tamammı :D

burcu-emir

kaybolmam güzeller,özledim sizi  :love9:ben emirle  başedemiyorum.beraber yatıyos beraber kalkıyos.koca adam gibi yanımda horluyo  :k06:

adalet

yaw bugun delircem bu cocuk niye yatmiyor sabahtan beli toplasan yarim saat yatmamistir gozunu kapatiyor bes daka geciyor uyaniyor  :cildir: :cildir:
suandada agliyor  :caca:

ღ°cerenay.♥.

alper paşa karnını doyuruyorken yazayım azıcık...
daha biz yenedik ve ceren uyuyor :sad1: :hungry:

alperde eve geldiğimizden beri durmuyor ...belki uyur şimdi emerken...
bugünüm kötü geçti arkadaşlar :y25:
görümcelerim kaynanamdaydı, dün geç gittik ceren bişey anlamadı diye bugün tekrar gittim...
önce ben bakkaldayken cerenin burnu kanamış durupdururken,neyse az kanamış dedik
biraz sonra tekrar ama daha çok , hadiiiii....canım sıkılıyo tabi...hadi durdurduk ...
biraz sonra ceren salıncaktan düştü...buyur burdan yak...neyseki salıncak yerden 2 karış yüksek...dirseği zedelendi ve kafasının arkasına küçük bi taş batmış kanadı biraz...
ama bana daha kanıyo derken nasıl uçtum oraya bilmiyorum ...
biraz sonra ,tam gönlünü ettik balon falan aldık, balonla oynarken eltimin oğluyla çarpiştılar, onun kafasına bizimkinin çenesi çarpmış...
ceren gene yerde...baktım ağzı hafif kanamış...toparlandık eve geldik...
bidaha biraz sonra yazmam inşallah...çok stres oldum yani bugün :sad1:

burcu-emir

aaa hayırdır inşallah.acaba sıcakalrdan mı üstüst ekanadı.diğer olaylarda talihsizlik ama bu kadar olur.eskiler kafasının üstünde ekmek kır fakire ver derler.güzel çocuk maşallah  :nazar:

adalet

aslihan cok gesmis olsun cerene okusaydin kesin nazar deymistir yazik ya ne cok sey yasamis bugun derler ya gun gecer bela gecmez yine bunada sukur

bir saatir erdemi saliyorum uyusunda ben sizinle yazisayim yok anam uymaz simdilik oturmus  :k06:

Tebessüm :)

aslıhancım çok üzüldüm canım. :sad1: kıyamam ben kuzuya, kesin nazar değmiştir, bol bol oku annesi sen. şu burun kanaması olayı da ennn kısa zamanda geçer inşaAllah, nasıl canını sıkıyordur  tahmin edebiliyorum. :-\

ღ°cerenay.♥.

banada ordakiler öyle dedi ,ekmek döndürme işi yaşta sadaka vereyim ,sadaka belayı defeder diyer
burcucum bende açtım kapıyı kim varsa para vereyim sadaka niyetine dedim, iki çocuk vardı onların kısmetiymiş dedim allah kabul etsin...gene veririm inşallah...

adalet ayşegül sağolun , zaten nazara çok geliyor...doğrudüzgün bi resim bile koyanıyorum sayfaya korkudan...
güya damar yakıldı ,gene aynı taraf kanıyor, doktor fobimizle kaldık yaniii
:violent1:

adalet

erdemin biraz atesi var surup verdim biraz once sanirim bir yeri agriyor gun boyu yatmadigina gore yavrucugum  :(  :crybaby2:

ღ°cerenay.♥.