BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

nagihan

bende sıyırmıştım ya arkideşler düzeldim
bu arada gaz sorununu da hallettik aman nazar deymesin.
arkadaşlar canlarım şekoşlarım alperin birde erdemin mi gaz sorunu vardı. burdan bu benim kullandığım ilacı size yolliyim mi? bebeler düzelsin analarıda rahat etsin he ??? :ehi: :k06:

jbdun

maaşallah sütüne burcu  :nazar:
nagihancım nazın da gaz sorununun geçmesine çok sevindim :hello2:

esra_yesiloz

hadi geçmiş olsun nagihancım allah bebişini çok daha ii etsin inşallah  :nazar: bende biraz sıyrığımdır bu halimle bakalım çocuk olunca bakırköye yatırırlar heralde anlattıklarınıza göre benii  :cildir:

Almiş'inAnniş'i

yok canııııııımmmmmmm
o kadar uzağa gitmene gerek yok esracım. burda erenköy de de var o hastaneden  :k06:

esra_yesiloz

bakırköy erenköy farketmez canım bana burdan ikiside uzakk zaten  :ehi:

nagihan

adalet

kizlar nerdesiniz pazar gunu ilk defe erdem beyle alisverise ciktik arabada uyudu markete vardigimizda kiyameti kopardi durmadi esim kucagina aldi bende alisveris yaptim eve gelince o gun cok huysuzlasti disariyi sevmedi diyer gunde ciktik biraz dsaha iyidi devamli kucaka olmak istiyor vellet
erdemi uyutum biraz isim vardi yapiyordum, cumalide oyun oynuyordu nete bir baktim erdem nasil agliyor cumalide erdem sus abi oyun oyniyor gelip beni cagirmiyor oyunuda birakmiyor erdem sus anne gelecek diyor  :k06:bir geldimki cocuk cok aglamis niye beni cagirmadin diyorum
gormiyonmu oyunun en heycanli yerindeyim diyor gelde cildirma :cildir:

nagihan

alah kolaylık versin sana adaletcim. ama bugunler gececek bir bakacaz hepsi büyümüş  :laughing7: :k06:

nagihan

kızlar bugun büyük bir kaza atlattık. karşı blokta annemin bir arkadaşı oturuyor. annemle ona gidiyorduk. nazı annem kucağına aldı. merdivenlerden inerken. nazın kafasındaki şapkayı düzeltmek istemiş. bu sırada merdiveni iki basamak inivermiş farkında değil  az kalsın nazla birlikte yüz üstü kapaklanıp düşüyorlardı. bir çığlık attı. ne olduğunu bilemedim. yüreğim hopladı. nasıl oduysa kendini çevirip merdiven korkuluklarını kavrayıvermiş. nazı düşürmedi allahtan kendide düşmedi ama ayağı acayip burkulmuş. çok ağrımaya başladı ayağı. hemen acile gittiler babamla. röntgen çekilmiş allahtan kırık yok ama bir uzmana gösterin demiş dr. yarında ortapedi uzmanına gideceğiz. umarım bir problem çıkmaz. hamile iken k.validenin ayağı ile uğraştım. şimdi de annem çıkmaz inşallah  :(

ღ°cerenay.♥.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan - 03 Haziran , 2007, 22:09:30
bende sıyırmıştım ya arkideşler düzeldim
bu arada gaz sorununu da hallettik aman nazar deymesin.
arkadaşlar canlarım şekoşlarım alperin birde erdemin mi gaz sorunu vardı. burdan bu benim kullandığım ilacı size yolliyim mi? bebeler düzelsin analarıda rahat etsin he ??? :ehi: :k06:

hangi ilaç o bakiiimmmm...

nagihan

eczacı kendisi yapıyor. 10 gün kullanıyorsun. günde 4-5 çay kaşığı emzirmeden önce.

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i