BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

burcu-emir

huuu kısllaar nerelerdesiniz??? bebişler rahat durmuo artık dimi bilgasayar başında oturamıosunuz  :ehi: güseldi tabii karnımızın içindeyken ooohh gel keyfim gellldii keh keh...
şimdi gazıydı,sütüydü,beziydi derken gün bitiyo.ama herşeye değer dimi ..şimdilik öptüm hepinizi  :opucuk:
alın benden size emirin resimleri teyzeleri,oğlum öptü hepinizi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

burcuuuuu maaşallah emir bebişe  :nazar: :nazar:
ve tabi annesine dee :nazar:  :opucuk:

Tebessüm :)

maşallah ikinize de burcucum,Allah nazarlardan saklasın. :nazar:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 14 Mayıs , 2007, 17:15:19
sen kara böcüğüne danışmadan sözler verir misinn? işte böyle yapar sana  :muzz:

razi cok buyuk konuctum kara bocuk wc ye bile birakmiyor :toothy10:

adalet

Alıntı yapılan: jbdun - 14 Mayıs , 2007, 17:12:05
senin de anneler günün kutlu olsun adaletcim :flowers:
kara böcüğünü bolbol kokla yerimize,biz buralardayız zaten hiç acele etme :k06:

sagol jbdun teyzesi gozleri renkli olur diye ercinin gozlerine baktik ama olmadi :k06:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 14 Mayıs , 2007, 20:41:52
ayyy  ayyy kara böcüşümüz çok tatlı maşallah.tombiş yanaklarını yerim ben onun.adaletcim sana son bi mesaj atmıştım görmedin herhalde.ama resme bakınca cavabımı aldım canım :k06:

nagiş seni ekledim msn ye :icon_thumright:

razicim ben pek açmıyorum msn yi,genekde emzirirken yazdığım için tek elle yetişemiyorum.açtığım zamanda bende senide adaletide görmüyorum,sizde pek açmıyosunuz sandım bende ::) açarım bundan sonra canım

aslihancim canim msj karsilik yazdim gonderdim meyer konturum yokmus ama sana burda cevap yazayim dort bucuk kilo geldi kara bocugum normal dogum oldu ismi muhammet erdem beni sormussun bende iyiyim biraksa biraz uyusam daha iyi olacam

adalet

Alıntı yapılan: Zara82 - 15 Mayıs , 2007, 01:32:43
bende sayfayi takip ediyordum arasira adalet ne zaman dogum yapacak diye...sahsen tanimasamda canim seni...yazilarini firsat buldukca okuyordum....Sende kavustun cennet kokulu melegine...Allah anali babali büyütsün...Cooooook tombik maasallah  :nazar: :nazar: tirnaklari da dikaktimi ceti annesi....benim kizimin dogdugunda tirnaklari cok azdida...öpüyorum sayfadaki tüm bebekleri..  :-*

zehracim iyi dileklerin icin tesekur ederim tirnaklari cok uzundu hata yuzunu filan hep cizdi
bizde sizi takip ediyoruz masallah senin kizda tam esmer guzeli  :nazar:

adalet

Alıntı yapılan: şerife Berat - 15 Mayıs , 2007, 13:45:03
adaletcım hayırlı olsun erdem bebeğin maşşallah çok tombiş yaw ben 3 kılo beratımı dogururken geberıyodum ii çıkarmuşsın aman nazar değmesin  :nazar:

senın 2. cocugundu sanırım yoksa yanlıs mı hatırlıyorum?ALLAH analı babalı buyutsun

sagol canim eh biraz zorda olsa cikartik :k06:evet ikinci cocugum

adalet

burcu canim masallah senle yavruna :nazar:ikinizde cok guzel cikmissiniz

adalet

gelelim biraz kendimizde basedelim cumalinin kardesiyle ilk karsilasmasi hastaneye geldiginde bebege bakti bu cok kili diye sonra dr gelip bebegi asi yaptilar bebek hic aglamadi cumali vay be bu bebek bendende deli kanli cikti bana asi yapilirsa ben agliyorum bu aglamiyor biraz durunca cani sikilidi simarmaya basladi bende oglum ses cikarma basim donuyor diye esimde annen hasata ses cikarama dedi cumali dune kadar ben sizin biricik oglunuzdum bebegi gordunuz hemen deyistiniz bu ne ikiniz birden bana kisiyorsunuz neyese eve geldik bebek hic susmuyor cumali ya biz kac aydir bekleye bekleye boyle agliyan birseyimi beklemisiz ne bekliyordun oglum dedim bilmem anne ben daha uslu birsey bekliyordum yani kiskanclik yokta ama bebegin aglamasinda rahatsiz :k06:

gelelim kara bocugume devamli emek istiyor ama ilk gunler sutum yoktu bugun biraz var gogus uclarim yara agzina aldigi zaman canim cikiyor dikislerim var oturamiyorum hastaneden cikarken ilac vermediler bugun ebe eve geldi dikisler iltap almis ilac verdi bebegin gobegi kanamsiti onada bugun ilac verdi
bu cocugun hicmi uykusu yok ay agliyor ben cok yazdim bile nasil firsat verdiyse
hepinizi opuyorum

burcu-emir

teşekkür ederim kızlar...resimleri ilerleyen vakitlerde yine koyarım.
ah adalet sorma valla.hepimiz aynı dürümdayız güzelim.kendimi kurulmuş bebek gibi hissediyorum :laughing7: gece ağlama sesine öyle bi hopluyorum ki,olimpiyatlardaki atletler gibiyim maşallah  :ehi: geçen gün eşim bizim oğlan hiç uyanmıyo dedi,suratına kötü kötü baktım..adam hiç duymuyo horul horul uyuyo  :cildir: ben ve oğlum gecelerin adamıyız şimdilik

Tebessüm :)

burcu ve adalet Allah yardımcınız olsun canım. inşallah bebişler eeeennn kısa zamanda uslanır ve uykuları düzene girer anneleri de rahat eder.miss gibikokluyorum meleklerinizi. :wave:

Almiş'inAnniş'i

ay ben yine iptal oldum bu cumali öldürür adamı gülmekten valla  :toothy10: yine sıralamış bombaları bir bir  :k06:
adalet acılarını paylaşıyorum hayatım ama maşaallah sen 4.5 kilo çıkarmışsın hayatım seninki benimkinden daha zormuş beeeee  :laughing7:

burcuuuuuuuuu emiri ısırıver kıçından benim için  :k06: ama en yakın zamanda biz ısırmaya gelcez nagiş teyzesi ile birlikte  :hungry:

Almiş'inAnniş'i

almiş bu günlerde fazlaca kusuyor. niyekine acep?  :icon_scratch:

jbdun

adalet cumali nerden buluyo böyle lafları yaaa :toothy10: amma güldürdünüz beni sabah sabah :ehi: allah da sizi güldürsün :amin:
4,5kg ha maaşallah adalet :nazar: sana da geçmiş olsun dikişler iltihap kapmış, erdem bebeişe de geçmiş olsun göbişine :-*

razicim ecrin de küçükken çok kusardı, fazlalıkları çıkartıyordur almiş hanım :love7:

burcuuu yeni resimleri de bekliyoruz haaa, öpüyorum seni :opucuk: emir bebişi de kokla yerime