BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: jbdun - 03 Mayıs , 2007, 13:42:14
aman aman maaşallah naz hanıma,tabi büyüycek annesi hem de o kadar çabuk büyüyolar ki maaşallah,
ben geçenlerde ecrinin küçük çoraplarını ayırıyordum anaaa bi baktım ki minnnniiiiciiikklerr, sonra dedim kızım sen bu çorapları mı giyiniyodun,bu kadar minik miydin sen dedim gözlerim doldu valla :y25: daha sık almaya başladım ecrini kucağıma :love9:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 02 Mayıs , 2007, 22:38:13
alooo sayfaya uğrayan yok muuuuu???
çiçekleri bir tek ben mi suluyom yani.  :caca:  :caca:
hadi sayfanıza sahip çıkın. beni  :cildir: tamam mı ?  :BangHead:

kız nagihan kızmak sana çok yakışıyo yaw :toothy10:  sen forumumuzun bahçıvanı olmaya ne dersin :tongue3: sulama falan :k06: :opucuk:
olur hayatım ama bahçıvan olamam zaten ben ziraat mühendisiyim. bilmiyordun ama biraz yakınına isabet ettirdin hehehehehehe :ehi:

nagihan

kızlar bu arada ben bir kaç gündür foruma giremiyorum ya sebebini söyleyeyim. kızıma nazar deydi orta kulak iltihabı olmuş ve birde sürekli karnı ağrıyo gaz sancısı var kuzumun. doktorlardayız bir kaç gündür.  :dontknow: :'( :'(

jbdun

hakkaten de iyi isabet ettirmişim yani :k06:
çok geçmiş olsun canıım naz bebişe :sad1: inşallah fazla uzun sürmez, orta kulak iltihabı neden olurmuş bilgin var mı?biz (ve forumdaki diğer arkadaşlar) pnömokok aşısı yaptırıyoruz ona ve zatüree karşı

nagihan

orta kulak iltihabı neden oldu bilmiyorum. ben banyo yaptırdıktan sonra kulağından akan sarı sıvıdan şüphelendim ama büyüklerim kulak kiridir dediler üç gün sürekli kıvrandı cocuk uykuları düzensizleşti en sonunda doktorunu aradık ve hemen götürdük. muayeneden sonra iltihaptan şüphelendi ve bizi kbb doktoruna yolladı. ve kbb doktoru orta kulak iltihabı dedi. kültür aldı pazartesi günü tekrar kontrol var.  :'(

jbdun

tekrar geçmiş olsun canım,inşallah kontrol iyi geçer...

nagihan

ღ°cerenay.♥.

06 Mayıs , 2007, 01:38:32 #216 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2007, 01:43:44 cerenay
nagiş geçmiş olsun,yıkarken sumu kaçtı acaba :dontknow: bizimde gözümüz çapaklanıyor,birazda soğukalgınlığı var. burda havalar birden çok ısındı.geç bile kaldı aslında.ama hala kısa kollu giydiremiyorum , evin içi dışarıya göre serin oluyor,bide rahatsızlığı geçsin diye bekliyorum. ama zıbınlarlada terliyor

ben gaz sancısı için nurse harvey's e başladım. iyi ama tamamen geçirmedi.zaten tamamen geçmesi mucize olurdu herhalde

:dontknow:
ben bu mesajı yazarken ceren de ikonlara bakıyodu  " bak anne napacam diyo bu "  diyor :k06:

nagihan

oy oy akıllı yeğenim benim. ay ne olur benim için kokulu kokulu öp cereni. keşke burda olsaydıda gıdıklayarak ben öpseydimmmm  :-[

Almiş'inAnniş'i

belli değil nagiş. iki kardeşimin de düğünü var bu yaz ama ikisine de gidemem. birininki ağustosun ilk haftası ama onun istanbulda bir düğünü daha olacak. diğerinin sadece bafrada olacak ama onun ne zaman olacağı belli değil. kışa kalırsa onun düğünü ağustosdakine giderim sanırım aman ne karışık oldu beeeeeeee  :cildir:

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mayıs , 2007, 17:31:51
Alıntı yapılan: safakrazi - 03 Mayıs , 2007, 13:19:19
adalet senin bebiş gelsin sende zor uğrarsın hayatım. inan bir gün yetmiyor insana. bebekle ilgilen kalan zamanda kendi işlerini yap  :cildir: annemle kardeşim de gitti zaten  :y25:
allah kavuştursun hayatım. sen ne zaman götürücen memlekete almişiiii?

Almiş'inAnniş'i

goncacım ben belamı aradım hayatım hep yaramaz çocuk severim bebeğim yaramaz olsun istedim ve oldu  :laughing7:

Alıntı yapılan: g10ca - 05 Mayıs , 2007, 11:36:39
MAAŞALLAH Almiraya
hareketli bi bebekolacak demekki annesi  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

aslıhancım görüşemiyoz canım özledim valla  :love3:
bebişleri öp benim için  :opucuk:

nagihan

nagihan

jbdun

:k06:
bebişlerle meşgullar demekki nagihancım ;)

Almiş'inAnniş'i

benim kız uyudu nihayet. benim memişler de nadasa alındı  :k06: