BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

aslı

Teşekkürler nagihancım anladığım kadarıyla normalden daha fazla gazlı olmaya başlamış. Comformili bir denesin bir bakalım sonuç ne olacak

nagihan

aslıcım birde bebeğinin gazını kendi çıkarmaya çalışsın. poposunun altını değiştirirken ayaklarının ikisinide yukarıya doğru kaldırıyoruzya o pozisyondayken karnına doğru hafifce bastırsın. bu pozisyonda bebekler çok daha rahat gaz çıkartıyorlar. ben bu yöntemi kendim buldum. ama burcunun annesi burcuya ve remziyeye öğrettiler. bizim bebekler biraz daha rahat oldu gaz konusunda. ama 3 ay bebeklerde gaz oluyor.

aslı

Nagihancım kızın çok tatlı bu arada  :nazar:  .Allah nazarlardan saklasın   :amin:  .Süt kokulu kızını öp benm için.   Bu 2.bebekleri 18 aylık  kızı var gazı esas onda gördüler. 3 ay havada uyuttular çocuğu. Yani anlayacağn gaz konusunda oldukça deneyimli  :k06:  ama söylediğin yöntemi yinede söyleyeceğim belki dememiştir.

nagihan

BELKİDE DENEMİŞTİR DEDİĞİN GİBİ. BEN NAZIN GAZ SORUNUNU ECZANEDE YAPILMA BİR İLAÇLA GİDERDİM. AMA İÇİNDE İLACIN NELER VAR BİLEMİYORUM. BU ARADA HİÇ BİR GAZ GİDERİCİ ŞURUP SORUNU ÇÖZEMEDİ

Almiş'inAnniş'i

ALLAHIM BU ÇOCUKLARIN HEPSİ NİYE GAZMAN VEYA GAZWOMAN OLUYORLAAAAARRRRRR  :cildir:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagihan

haklısın başardılar biraz önce sinir oldum yine. ya memeyi veriyom almıyo. anasını satayım memenin ucu yok ki cocuk ne yapsın offfff

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 06 Eylül , 2007, 21:40:05
valla ben hep buralardayım ama adalet sayfaya bişiler oldu, muhabbetin eski tadı yok sanki  :-\
gerçekten sayfanın tadı yok arkadaşlar. sevgi pıtırcıkları biraz az sevişinde eskisi gibi iki lafın belini kıralım. bugun aslıhanada söyledim. sayfaya uğrayan yok. valla canım sıkıldı he bilesiniz. sizleri terkedersem görürsünüz.  :( :director:

adalet

selma kizlar nasilsiniz
nagis ne oluyor canim hemende aliniyor guzel arkadasmiz  :flowers: biz seni birakirmiyiz
cegirgem gelse buralari bos birakmaz
kankada artik hic ugramiyor
razicimde devamli forumda pek yazmiyor

bana gelince devamli girip okuyorum ama firsat olmiyor yazayim ister inan ister inanmayin akasaam 12 de yatirdim saatelerce ayagimda sallayarak esim iste geldi yataga girene kadar 2 oldu bizimki kalkti nasil agliyor benle esim ne yapacagimizi sasirdik karnini sivazladik ayakta gezdirdik kactane pit eti sonra gulmeye basladi gece sar zor uyutuk sabah erkende uyandi gun icinde 10 dakika yatmis kalkmis akasam yemegi yapcam birakmiyor cumali ac anne bana verde sen yemek hazirla dedi cumali uyutu sonra yemek yiyene kadar tekrar uyandi simdide cumali onla ugrasiyor ben yaziyorum  :cildir: :caca:

nagihan

adalet kankan ve çekirgen kim kız? valla ben kaçırdım. ben neyinim?  :k06: :love9:

Almiş'inAnniş'i

neyse benim artık bu sayfayla işim bitti...

adalet

kanka =aslihan
cekirge=burcu

senle raziyede bulacam hepiniz cok sevdigim arkadaslarimsiniz  :love7:

razi ne acelen var dur almis daha bebek diyer tarfa hep beraber gecek

nagihan

aceleciyiz. ah bir yürüseler. yürüyoz biz diyede ben açıcam sayfa  :tongue3:

adalet

kizlar ben birazdan gelirim durmiyor eli agzida bagriyor  :cildir: