BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

burcu-emir

üüüfff okurken bile gerildim.neden acaba bebekleri ilk babaları düşürüyor  :'(

nagihan

evet önce babalar düşürüyor. neden bilmem

semra

evet ya bende bende gerilim  :y25:bizim basimizada geldi   :(ama sükür emniyet keremeri takili idi  araba birden viraj yapinca ana kucagi ters döndü tabi bizim oglanda icindey di cok sükür birsey olmadi :amin:

adalet

iyi geceler kizlar kimse yok ama
esim evde oldugu icin butun gun  carsidaydik simdide erdemle babasi yatiyorlar benle cumalide pc icin kavga ediyoruz  :k06: simdilik kazanan ben oldum  :k06:

vay sizin kocalara ne diyeyim tembeler  :caca: yeginlerimi dusurmusler benim koca cok dikatlidir dermisim  :tongue3: bende erdemi dusurmustum bir ara  :violent1:

kankam dunden beri ugramamis ne ayak  :director:

sarı şekerr

03 Eylül , 2007, 00:10:42 #2044 Son düzenlenme: 03 Eylül , 2007, 00:13:54 şekerr
burcucum nezaketin için teşekkür ederim ama dün gece ben senden önce çıkmışım netten sancımdan dolayı tabi..oyüzden yazdıklarınızı şimdi okuyabildim..

adaletcim bebek.com da nickim ally gerçektenden de..bakıyorum hafiyelikde var sende..
dün gece bana dondurna ikram etmişsin ama ben o saatte uyuyor olduğum için ikramından tatamadım..ama sıcak kanlı tavrın birşey ikram etmesende seni kendime yakın hissetmeme neden oluyor..gerçekten çok şekersin..yavrularını öpüyorum annesi...

nagişcim duaların için teşekkür ederim Allah razı olsun...rabbim yavrunu sana bağışlasın...

semracım sanada çok teşekkür ederim..inşallah bu ay müjdeyi vericem sizlere buna yürekten inanıyorum...hepiniz çok şekersiniz...

ღ°cerenay.♥.

ben geldim kızlar ,  :hello2:
ama herkes nereye gitti :icon_scratch:
bendenmi kaçıyonuz yoksa ::)

yasemin hoşgeldin sayfamıza :flowers:

adalet

kanka ben geldim  :k06:

yasemincim tesekur ederim hayatim sende cok sicak kanlisin her zaman bekleriz sayfamiza insallah bebisin seni cok bekletmez hemencik gelir  :binkybaby:

ღ°cerenay.♥.

kanka çatladım yaaa, seni görüyorum diğer tarafta ama mesaj alanın dolu , ulaşamıyorum sana :BangHead:

oyküm

Günaydın arkadaşlar

Yasemin hoşgeldin inşaallah güzel sonuclar alırsın. Ben 3 gündür yoktum bir sürü yazışmalar olmuş yine gerçi siz geceleri takılıyosunuz ben size yetişemiyourum gece internete giremiyorum bile evde koşturmaktan nagişcim nazım noldu doktor ne söyledi bende artık bekleme süresine geçtim belkide bende bu ay size güzel haberler veririm.
Sen benim içimde beslediğim umutsun

semra

sende aramiza hosgeldin öykücüm  :flowers:insallah sendende hamis oldugun haberini aliriz  :amin: :binkybaby:evet adaletcim ama kocanin basinin etini yedim sen dikat etmedin diye  :caca:

oyküm

bunun için nasıl dua ediyorum bir bilsen semra .  :amin:  :sad1:  :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

uykusuz bir geceden sonra hepinize

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNN  :sleepy1:  :tongue3:

oyküm

GÜNAYDIN RAZİ

NEDEN UYUKSUZ BİR GECE GEÇİRDİN HAYIRDIR UFAKLIKMI UYUTMADI YOKSA  :-[

burcu-emir

günaydın arkadaşlar
bizim gece kuşları dün gece uğramışlar  :D razicim,allah kolaylık versin ,işimiz zor

adalet

gunaydin kizlar

3 gecedir uykusuzum cildirmis durumdayim  :cildir: esimle cumali disciye gitiler senle erdem yatin diye ama erdem yatmadi  :y25:
evde yapiacak bir suru is var halim yok kalkip yapayim

kanka kusura bakma yaw  :flowers: