BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

nagihan

bencede bir tuhaflık var. neden bu sayfalar fazlalaşmıyor arkideşler.  :'(
kızlar bu arada nazın idrar kültürü sonucunu aldık bugun bakteri yada mikrop üremesi çıkmamış. sevindim. ama iğnelere devam. dr. aradık sonucu bildirmek için eivnde yokmuş. artık pazartesi kontrolde herşey belli olacak.  :nazar:

nagihan

adalet huuu nerdesin bacım. hem bize sitem ediyon hemde sen ortalarda yoksun. yoksa cumalinin mi pc sırası  ??? :icon_scratch: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

eve gelir gelmez haber ver nagiş sonucu çok merak ediyorum. yavrucak bi rahata kavuşsa ya  :sad1:

adalet

geldim nagisim arkadasim turkiyde gelmisti beni gormeye geldiler simdi gitiler

adalet

nagis gozun aydin canim insallah daha iyi olacak  :binkybaby:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

hı hı naz 24 mart doğumlu ayyy adaş bulduk kendimize naz adını hamileliğimin 2. ayında rüyamda görmüştüm oldukça ilginç bir rüyaydı  :-[

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

:D
ben nazlıu istemiştim.modern olsun dedim naz koydum. allah ikinciyi verirse eda yada ela istiyorum.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

adlarıyla büyüsünler... ela da güzel evet bende beğeniyodum.. naz kızın rahatsızlığından dolayı geçmiş olsun.. hasas bir bebek sanırım veyada fazlamı sakınıyosun acaba..forumlardan takip ettiğim kadarıyla baya bi hastanelerde dolaşmışınız galiba

En büyük varığım NAZ'ım

nagihan

evet bayağı bir astanelerde sürünüyoz.umarım bu sefer geçecek.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

inşallah onlar rahatsız olunca insanın keyfi falan olmuyo valla, moral sıfır oluyo minicikler daha bebişlerimmm kıyamam :crybaby2:

En büyük varığım NAZ'ım

şerife Berat

geçmiş olsun nagihancim naz kuzumun nesi var?kusura bakma işlerden dolayı forumdan bu aralar baya bi uzak kaldımda  :suclu:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 06 Eylül , 2007, 22:56:09
eve gelir gelmez haber ver nagiş sonucu çok merak ediyorum. yavrucak bi rahata kavuşsa ya  :sad1:
pazartesi gitcez kontrole

nagihan

Alıntı yapılan: şerife Berat - 07 Eylül , 2007, 10:33:24
geçmiş olsun nagihancim naz kuzumun nesi var?kusura bakma işlerden dolayı forumdan bu aralar baya bi uzak kaldımda  :suclu:
idrar yolu enfeksiyonu

aslı

Bahar gibi kokan meleklerinizi kocaman öpüyorum...

Size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Arkadaşımın 2 aylık bebeği var 10 günde 2 gögsü arka arkaya iltihaplandı. Mecburen mamaya başladılar aptamil kullanıyorum dedi o da gaz yapıyor dedi. Mama veren varsa hangi mamayı kullanıyorsunuz acaba ?

nagihan

ben şu an bebelac veriyorum. ama aptamilde kullandım. bir arkadaşımdan gazlı bebekler için comformil diye bir mama duymuştum. ama bebeclerde 3 ay dolana kadar gaz oluyor. sizde kendi bebeğinizde yaşamışsınızdır.