BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

burcu-emir

aaa anlamaz olurmuyum.bende heeemen orda devreye girerim zaten,"ayy ellemeyin,hijyen küçük bebeklerde çok önemli" diye cadılık yaparım,höstlerim,köslerim,korkuturum.nassı ama   :toothy10: sen de annadın onu.yoookk hiç kaçarı yok bu veledi beraber büyütciiz  :hieyt:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: burcu-rain - 01 Eylül , 2007, 23:40:19
aaa anlamaz olurmuyum.bende heeemen orda devreye girerim zaten,"ayy ellemeyin,hijyen küçük bebeklerde çok önemli" diye cadılık yaparım,höstlerim,köslerim,korkuturum.nassı ama   :toothy10: sen de annadın onu.yoookk hiç kaçarı yok bu veledi beraber büyütciiz  :hieyt:
hahhahahyyy yerim senin korkutmalarını...büyütürüz tabi...hatta çocukta yaparız kariyerde... :muzz: fazla abarttım galiba

Almiş'inAnniş'i

nagişten haber yok dimi  :sad1:

aslıhan da gelmedi; aloooooo bi ara buluşsak da msn den resimleri göndersem sana aslıhan  :director:

burcu-emir

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

adalet buralardaydı.birden kayboldu.çekirgeeemm nerdesin  :-\

adalet

ne oluyor bakayim erdem bir yanda bir yandad telden konustum bir yanda sizi dusundum

evet yasemincim
seninkide ally   demi dogru yazdim :toothy10:

burcu-emir

ayyy bizii de düşünümüüş  :D ben yatar arkdaşlar gözlerim artık yanıyor uykusuzluktan  :sleepy1: sizi başbaşa bırakıyorum,adalet yasemine etrafı gezdir,misafirimiz o bizim,hoş tutki devamlı uğrasın  :k06: öptüm şimdilik

adalet

yaw niye oyun bozanlik yapiyon gaciyon
erdem bey kucagimda yatirsam yine gelirim

yasemine once bir seyler ikram edeyim ne istiyon bacim soguk olarak dondurmamiz var  :toothy10: :tongue3:

nagihan

kızlar ben geldim ama size slm vermek için.
öncelikle yasemin dualarım seninle.
biz karşı komşudaydık. naz hanım orda uyudu. uayndı uyudu uyandı falan ferken en son yine çıldırdı ve bizde balkona çıkardık biraz serinlesin dedik. ama hatun kucakta uyuyu verdi. sonrada yatağına yatırdık. şimdide babamız işten geldi. eee uyku uyuma sırasıda bana geldi. aa biraz takılayım bari.

semra

hosgeldin aramiza yasemincim :flowers: güzel paylasim lar takip ettigim kadariyla bebisin yok allahim sanada hayirli evlat verir  :amin:benimde 2ay19günlük yunus emre adinda kuzum var  :nazar:

nagihan

sayfamıza kimseler uğramamış. hadi ilk gunaydın mesajı benden.
kızlar hayırlı pazarlar. GÜNAYDINLARRRRRRRR  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

semracım bir ticker hazırlasan tam süper olcek  :icon_thumright:

nagihan

bende şu bozulan tickerımı yeniden hazırlasam iyi olacak.

Almiş'inAnniş'i