BAHAR ÇİÇEKLERİ (MART-NİSAN-MAYIS 2007)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 03 Mart , 2007, 19:07:24

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

öykü canım inşallah güzel haberler verirsin bize  :)

ben oynamıyorum , ben gelinca kimse kalmıyo bu sayfada yaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwfffffffffsssssss... :sad1:

oyküm

Sen benim içimde beslediğim umutsun

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

sarı şekerr

cerenay,öyküm teşekkür ederim canlarım...gerçek isimlerinizmi bunlar,hitap ederken böylemi söyleyeyim..10 gün aranızda yokum annemde kalıcam ama döndüğümde aranızda sıkça bulunmak isterim...malum tecrübelerinizden yararlanmam lazım...yarın için dualarınızı bekliyorum kısmetse sabah 9.30 da transferim gerçekleşicek... :hello2:  :hieyt:  :muzz:  :occasion5:  :occasion14:

Almiş'inAnniş'i

Allah yardımcın olsun, hayırlı haberlerini alırız inşaallah  :amin:

burcu-emir

Alıntı yapılan: şekerr - 03 Eylül , 2007, 21:54:38
cerenay,öyküm teşekkür ederim canlarım...gerçek isimlerinizmi bunlar,hitap ederken böylemi söyleyeyim..10 gün aranızda yokum annemde kalıcam ama döndüğümde aranızda sıkça bulunmak isterim...malum tecrübelerinizden yararlanmam lazım...yarın için dualarınızı bekliyorum kısmetse sabah 9.30 da transferim gerçekleşicek... :hello2:  :hieyt:  :muzz:  :occasion5:  :occasion14:
canım arkadaşım,allah emeklerini boşa çıkarmasın.sana şimdiden dua ediyorum.aklım hep sende.eee demekki bu durumda sende doğumu nisan-mayıs-haziran 2008 bölümüne yazıcaksın  :hieyt: inşallah.ama arada bizim sayfaya uğrarsın dimi  :aferin: bu arada cerenay nickli arkadaşımızın ismi aslıhan,kızının ismi ceren,hani bana hediye yollayan şirinlik muskası oğlu olan,hatırladın mı

adalet

iyi aksamlar kizlar pasamin huysuzlugu devam ediyor bugun ebeye goturduk bu ay cok az kilo almis diyer aylara gore  :y25: ebe dedi dis cikariyor olabilir devamli atesi var ve elli surekli agzinda ebe dediki dis cikmasada merak etmeyin bazen disler damakta cikiyor daha sonra patliyorlar
vallah boyle o yuzden pasam hicc durmiyor zaten 3 gecedirde yatmiyo

yasemincim dualarim seninle  :amin:

2 ay sonra evlilik yildonumuz benim canim kociskom gitmis bana cep telefon almis simdiden  :occasion14: benim cepi cumali bozmustu eski bir tane kulaniyordum acidi bana
mecburen yeni kart kulanacam sonra ozelden numarami size gonderirim

burcu-emir

ahh canım kıyamam ona  :sad1: hatırladığım kadarıyla cumalide erken çıkarmıştı dimi ilk dişini ? allah yardımcınız olsun adaletcim.
haa bu arada özelden yollarım yeni numaramı diyosun ama bana zaten kendi numaramı bilmiyorum diyip vermemiştin  :caca: bunu unuttum sanma,küsüm  ::)

adalet

kizlar iyi geceler benimki durmiyor babasi bakiyor simdilik
iyi gecelr yarin gorsuruz  :hello: :opucuk:

kiz burcu vallah bilmiyorum numarami  :k06: senin yuzenden rezil oldum simdi butun sayfadakiler biliyorlar numarami bilmiyorum  :k06:
evet canim cumalide erken cikarmisti

burcu-emir

hehehehehe  :ehi: ol rezil banane be!çok geçmiş olsun tekrar yakışıklı yeğenime
kızlaaar bu var ya buuu,kendi numaramı bilmiyorum diye numara yapıo.sizlerden biri bana adaletin tel.versinde bi mesaj atıp ahanda numaran bu adaletcim diyeyim  :k06:

Almiş'inAnniş'i

ay adalet bu ne 3 aylıkken diş mi çıkarcak çocuk  :-ooo
yazık sana ya...  :sad1:

sarı şekerr

remziyecim,adaletcim teşekkür ederim..Allah benim için dua eden herkezden razı olsun... :flowers:

burcu canım benim sen benim için çok dua ettin inşallah bu kez dualarımızın karşılığını alıcaz...
aslıhandan da özür diliyorum ismini geçmiş sayfalardan araştırmayıp nickini kullandığım için...
burcu ben hamiş olursam bu sayfadan hiç çıkmam ki akşama kadar sizi soru yağmuruna tutarım..ne yapıyım,ne yiyim,bebişime ne alıyım...bıktırıcam sizleri,doğursada kurtulsak dedirticem vala :hieyt: hahhahahayyyy yaşasın kötülük  :occasion14:

burcu-emir

kız buna kötülük mü denir,kadınların hamilelik ve doğum anıları,erkeklerin askerlik anıları bitmezmiş  :k06: sen bize sorarsın,bizde bolll boooll anlatırız "ben hamileyken şöyle yapardım sende yap,şunu yerdim sende ye " diye.en azından kendi adıma beynini şişiririm  ;D
remziye,tanıdığım 40 günlükken diş çıkarmış.... fazla söze ne hacet  ;) ama olan adalete oluyor,ona yazık