bitanecik oğluşum berk kartalım:)

Başlatan zerguvan, 01 Mart , 2007, 17:34:28

« önceki - sonraki »

zerguvan

oğluşumun ilklerini gün ve gün yazacağım sizlere şimdi hepinizi bekliyoruz :love7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

zerguvan

bu arada oğluşun adı berk kartal
06.08.05 doğumlu
görüşmek dileğiyle :nazar:

jbdun

sayfanız hayırlı olsun canım,maaşallah berk kartala :nazar:

Tebessüm :)

sayfanız hayırlı olsun, kocaman olmuş berk maşallah :nazar:

yavrukartal

teyzesinin kuzusu sayfan hayırlı olsun nice sevinçli ilklerle dolup taşsın inşallah
maaşallah yavru kartalımıza :nazar:

zerguvan

aslıcım,ayşegül vejbdun adını bilmiyorum özür dilerim hoşgeldiniz. :hello2:evet oğluşum büyüdü ama hala ilk yaptığımız bi çok şey var.dün akşamdan bi resim ekleyip kaçıyorum görüşmek dileğiyle. :)

zerguvan

bitane daha :nazar:

jbdun

maaşallah  :nazar:
bizimkiler de büyüyecek inşallah berk kartal abileri gibi

canım benim adım jbdun ;)

Almiş'inAnniş'i

sayfanız hayırlı olsun en güzel ilklerle dolsun allah nazarlardan korusun  :nazar:
amanın ne kafiyeli şiir gibim bişi oldu  :k06:

zerguvan

jbdun inşallah canım
ama inan çabuk geçiveriyo özellikle ilk 6 ay ondan sonrası biraz monoton emekleme ,diş çıkarma,ek gıdaya geçiş,tay tay,ve yürüme bunların hepsi aynı anda olmuyo.ama sonuçta hepsi oluveriyo.
safakrazi sende hoşgeldin canım hamilemisin.

zerguvan

ekkilerden resim ekleyip kaçıcam.temizlik yapmam lazım :-[

zerguvan

ilk doğduğu günkü resimler :nazar:ağlıyo

yavrukartal

maaşallah benim kuzuma allahım esirgesin seni teyzen sayfanı biraz ihmal etti özür dilerim bu hafta ordan oraya yoğun bir trafikte geçti  çok özledim sizleri kocaman öpüyorum hoşcakalın

Almiş'inAnniş'i

evet şimdilik hamileyim yakında bende taze anneler kervanına katılıcam hayırlısıyla inşaallah  :D

ben anladım niye kartaaaaallllllll!!! beşiktaşlı yapmışlar çocuğu özgür iradesine fırsat vermeden  :tongue3: belki de kendine kalsa galatasarayı tercih edecekti   :hieyt:

zerguvan

aslıcım hoşgeldin canım
şafakrazi biraz öle oldu ama babamız kararlı oğlu beşiktaşlı olacak
başka çaresi yok eşimin en büyük özlemiydi oğlu olsun onunla maça gitsin
şimdi hepsi yavaş yavaş oluyo herşey kısmet.
yanlış anlaşılmasın cinsiyet ayrımı yapmıyorum. berki biz 7. ayına kadar kız diye biliyoduk zaten yavrumun bir çok şeyi pembe ama dediğim gibi herşey kısmet allah babasının gönlüne göre verdi.
inşallah sizinde herşey gönlünüz ce olur.hayırlısıyla doğum haberleri bekliycem...