İZMİR BULUŞMASI

Başlatan duru boncuk, 05 Ağustos , 2008, 15:55:36

« önceki - sonraki »

duru boncuk

İZMİRDE OTURAN ARKADAŞLAR BU AY İZMİRDEN AYRILACAĞIM İÇİN SİZLERLE SON Bİ KEZ BULUŞMAK İÇİN BU HAFTASONU AYARLAYALIM DEDİM YOKSA BAŞKA TÜRLÜ BİR ARAYA GELEMİCEZ BİZ AYLARDIR GÖRÜŞEMEDİK ÇÜNKÜ
LÜTFEN İSTEYENLER EN KISA SÜREDE SAYFAYA UĞRAYIN YER BELİRLEMEK İÇİN KOLLARI SIVAYALIM  ;)

Tebessüm :)

Kızlar Özgül arkadaşımız İst. a taşınacağında bir veda buluşması yapmayı planlıyoruz. Tarih, mekan vs konularını burdan konuşup karara varalım istedim.Özgül önümüzdeki hafta salı veya ağustos 20-25 gibi taşınacakmış, buna göre  bu hafta veya önümüzdeki hafta buluşma olması iyi olur, fikirlerinizi bekliyorum.Özgülcüm sen de fikrini netleştirince buraya yaz, ona göre tarihi bu hafta veya önümüzdeki hafta olarak belirleyelim canım.

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

AYŞEGÜL CANIM İNŞALLAH BENDE GELEBİLİRİM. SİZ Bİ KARARLAŞTIRIN BAKALIM BANA UYARSA(MALUM İŞ GÜÇ) ÇOK SEVİNİRİMMM...

duru boncuk

ay ayşegül açmış zaten ben grmeden ordan yazışalım burayıda kapatır emine sonra kızlarr ;)

ARMAĞAN

SELAM AYŞEGÜLCÜM NASILSIN? YAĞIZIM NASIL? HERKES KENDİ SAYFASINA KAÇINCA BİZDE BİRBİRİMİZE HASRET KALDIK.
VALLA ÇOK İYİ OLMUŞ BU BULUŞMA İŞİ
ZİRA ÖZGÜL HANIM AZ DAHA BİZİ PARÇALAYACAKTI.
NEYSE BİZ BİR GÖRÜŞELİMDE BELLİ OLMAZ KİM KİMİ PARÇALAYACAĞI  8)
BU HAFTA C.TESİ GÜNÜ HERKESE UYARSA O GÜNE YAPALIM. AYRICA FUAR DA DA BULUŞABİLİRİZ. ÇOCUKLARI HAYVANAT BAHÇESİNE GÖTÜRÜRÜZ HEM. ZEYNEP SAYIKLAYIP DURUYORDA HAYVANAT BAHÇESİNE GİDELİM DİYE ONDAN ŞEETTİMM.  :suclu:

duru boncuk

ayşegül canım bu hafta olsa çok rahat olur çünkü belli olmaz haftaya gidebilirim sonra içime dert olmasın yani buluşamadım diye bu c.tesi çok iyi olur şöyle açık güzel bi yer seçelim tabi bu konuyuda siz izmirin yerlilerine bırakıyorum ben çünkü bilmiyorum ama çok uazk olmasın bebeği küçük olanlara için zor olur  ;)
hemen karar verin bekliyorum ben haberlerinizi

NEDDİYİM Kİ ARMİİ DELÜMÜSÜN SEN YAA İKİ SOHBET ETÇEZZ O DA HAYVANAT BAHÇESİNDEMİ SENDE BİZLE SOHBET EDERKEN ZEYNEBE BAĞIRSIN ARTIK ZEYNOO ELİNİ ASLANIN AĞZINA SOKMA ISIRIR YOKK AYIYA GİTME EZER FİL GELİYO KAÇÇ DİYEE   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: NE KADAR EĞLENCELİ DEMİ... :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

ARMAĞAN

FUAR HERKESE TEK VESAİT HEM, MERKEZİ BİRYER OLMASINDAN DOLAYI. HEMDE TRAFİĞE KAPALI ÇOCUKLAR GÖNLÜNCE KOŞUP OYNARLAR BİZDE RAHAT EDERİZ :icon_thumright:

ARMAĞAN

ZUZUM AKŞAM AKŞAM KOPARDIN BENİ YAAAA.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi:

oozge

bnde koptummm wllaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ceylın oraya emekleme kacıcan ayının yanına sımdı
kız suaygırının oraya dogru gıtme bogulcan
yeme o böcüğüüüüüü

flnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zuzuda böle bagırır artıkkk :k06: :k06:

guguş

AlıntıZEYNOO ELİNİ ASLANIN AĞZINA SOKMA ISIRIR YOKK AYIYA GİTME EZER FİL GELİYO KAÇÇ DİYEE 

koptum yaaaaaaaaaaaaa  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 05 Ağustos , 2008, 16:45:12
AYŞEGÜL CANIM İNŞALLAH BENDE GELEBİLİRİM. SİZ Bİ KARARLAŞTIRIN BAKALIM BANA UYARSA(MALUM İŞ GÜÇ) ÇOK SEVİNİRİMMM...

Zühalcim tarih ve mekan işini halledelim sana uyarsa gelirsin ;)

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 05 Ağustos , 2008, 17:12:53
SELAM AYŞEGÜLCÜM NASILSIN? YAĞIZIM NASIL? HERKES KENDİ SAYFASINA KAÇINCA BİZDE BİRBİRİMİZE HASRET KALDIK.
VALLA ÇOK İYİ OLMUŞ BU BULUŞMA İŞİ
ZİRA ÖZGÜL HANIM AZ DAHA BİZİ PARÇALAYACAKTI.
NEYSE BİZ BİR GÖRÜŞELİMDE BELLİ OLMAZ KİM KİMİ PARÇALAYACAĞI  8)
BU HAFTA C.TESİ GÜNÜ HERKESE UYARSA O GÜNE YAPALIM. AYRICA FUAR DA DA BULUŞABİLİRİZ. ÇOCUKLARI HAYVANAT BAHÇESİNE GÖTÜRÜRÜZ HEM. ZEYNEP SAYIKLAYIP DURUYORDA HAYVANAT BAHÇESİNE GİDELİM DİYE ONDAN ŞEETTİMM.  :suclu:

Teşekkür ederim Armağancım biz iyiyiz; sen ve Zeynep de iyisinizdir umarım.Sen evka-3 te oturuyordun değil mi canım? Arkadaşların çoğu Bornovada oturuyor zaten, ben de öyle. Bornovada buluşmak daha mantıklı gibi, bebelerle bu sıcakta uzak yerlere gitmesek diyorum ::) Cumartesi günü benim için de uygun, herkes gelebilecekse cumartesi olsun o zaman. Bir tek mekan bulma işi kaldı, sen İzmirlisin bildiğim kadarıyla, fikirlerini bekliyorum canım. :opucuk:

Alıntı yapılan: özgül-duru - 05 Ağustos , 2008, 17:15:50
ayşegül canım bu hafta olsa çok rahat olur çünkü belli olmaz haftaya gidebilirim sonra içime dert olmasın yani buluşamadım diye bu c.tesi çok iyi olur şöyle açık güzel bi yer seçelim tabi bu konuyuda siz izmirin yerlilerine bırakıyorum ben çünkü bilmiyorum ama çok uazk olmasın bebeği küçük olanlara için zor olur  ;)
hemen karar verin bekliyorum ben haberlerinizi

Özgülcüm cumartesi ossun be gülüm seni mi kırcaz :k06: Ben İzmirin yerlisi değilim yalnız, yabancısıyım :laughing7: Yerli olanlardan fikir bekliyorum.Mekan konusunu perşembeye kadar halledelim, sonradan aksilik olmasın.

duru boncuk

canım biliyorum yerlisi olmadığınıda belki benden daha iyi bilirsin diye dediydim öylee :k06:
tamam o zaman bu cumartesi yer işinide halledelim perşembeye kadar o zaman bende kocişe bi sorum bakim bildiği bi yer varmıymış buralarda  :opucuk:

Kızlar bir kreş buldum Bornovada,eğer bu tarz bi yerde buluşalım derseniz de olabilir. Çocukları oyun grubuna havale edip biz de kahvelerimizi içebiliriz. Birkaç mekan  yazayım fikir olsun sizlerede: Forum Bornova, Murat köşkü ( çocukları zapetmek zor olabilir)Büyük park (cafeler ve oyun parkı var) Park Bornova,bahsettiğim kreş var bir de.. Aklınıza gelen yerleri yazın siz de, karara varalım. ;)