27 Nisan , 2024, 12:49:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

asikizim

kizlar dua edin bana bugün testim kipkirmizi allahim yüzüme güler insallah.adetime 13-14 var allahim yardim eder insallah :amin: :amin: :amin:

suzannn

asikizim

dedimya canim esimle oda gececi gidiyor hemen yatti ya bi sey diyemedim bazen kiziyor fazla üstüne gitme diyo  :director:ama ne yapiyim :ehi: :ehi: :ehi:

suzannn

NEYSE CANIM İHMAL ETME AMA ÇALIŞMALARA SON HIZ DEVAM

asikizim

insallah ya canim bende cok ummutluyum ama bakalim yinede allah bilir herseyi. rabbim OL dese oluverir :love7: :love7:

suzannn

Alıntı yapılan: asikizim - 15 Ekim , 2011, 13:37:22
insallah ya canim bende cok ummutluyum ama bakalim yinede allah bilir herseyi. rabbim OL dese oluverir :love7: :love7:
EVET CANIM BOL BOL DUA ETMELİYİZ

sibel28

30 günde adet oluyorsun..normal olarak adetinin 15.yada 16.günü yumurtluyorsun..adet gününden itibaren 13 gün say sonra yapmaya başla...

asikizim

ewet canim yumurtluyorum zaten testlerim kipkirmizi böyle kirmizi olupta hamile OLMAYAN varmiki onu merak ediyorum esimdede bi problem yok allaha sükür benimde süt hormonum düstü ve dr. herseyin cok güzel dedi bakalim rabbim kerim...

sibel28

hamile kalamaman büyük sebeblerindne biride stres..stres baş düşman..bırak kendi haline..ben 4 sene
boyunca  uğraştım tüp bebek daha ne tedaviler..baktım olmuyor aman dedim olmasssa olmasın ne yapayım ..tam bebeği unuttum baktım ki hamileyim..ne günler hesaplıyorduk çocuk olsun diye...hamile olduğumu öğrenince şaşırdık hatta eşimle birbirimize sorduk bu çocuk hangi ara oldu diye  :k06: :k06:..

asikizim

ne güzel canim ya bende ilk cocugumu antibiyotik yüzünden kaybettim daha süt hormonum cikmis gecen ay doktor düstügünü ve herseyin cok güzel old. söyledi bende ovulasyon testler yardimiyla calisiyorum bakalim daha var adetime hayirlisi olsun rabbim yüzüme güler insallah :amin: :amin:

asikizim

artik testim cok silik cikti bugün ama kasiklarim cok agriyor.lütfen bilgisi olan yazabilirim mi?? :dontknow: :dontknow:

asikizim

kizlar lütfen bana dua edin inssallah rabbim banada buay anne olmayi nasip eder insallah rabbim... :amin: :amin:

esracım

inşallah bebeğin bu ay gelir canım.güzel haberlerini bekliyoruz.

asikizim

cok saol canim hep dua ediyorum rabbime benide gör diye daha 13gün var adettime allahim yardim et bana

cigdemcrocus1501

merhaba arkadaslar bende bu ay ıkıncı denemem .bakalım ınsallah tutar.ben kist ameliyatı olmuştum o nedenle biraz zor diye düşünüyordum doktorum neden olmasın 4-5 ay dene sonra film cekeriz olmazssa bakarız demişti.bakalım bu ay inşallah tutar coook  istiyorum Allah nasib eder inşal tüm isteyenlere