Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Haziran , 2011, 10:56:46
Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:52:23
kısslar teste şimdi tekrar baktım daha da koyulaşmış. nete yakın bir renk almış.
canım bugun çalışın yarında testi aynı saattte yap kopkoyu olacak kesin ozaman yarında kesin çalışın  :icon_thumright:

biz dün gece çalıştım bu gecedemi çalışalım ?

doruk38

Alıntı yapılan: ORNA - 15 Haziran , 2011, 10:58:30
canım bende geçen ay kullandım hep 2. çizgim silik çıktı çok araştırdım silik olunca geçersiz oluyomuş ya ilki kadar koyu olucak yada ilki silik ikincisi çok koyu olacak yani 2. çizgi önemli olan geçen ay çok kullandım ama yakalayamadım çok koyu çizgiyi bu ay yumurta takibi yaptırdım klomenle beraber adetimin 14. günü çok agrım oldu zaten çatlamak üzereydi yumurtam yapayım dedim be kopkoyu çizgi hatta 1. silik kalıyodu yanında cumartesi gittim doktora yumurtan çatlamış dedi  :hello2: :hello2: :hello2: yani bu şekilde ögrenmiş oldum 16. günün yaptım bakayım devam ediyomu yumurtlamam diy malesef silik çıktı çok uzun oldu canım ama aydınlatmak istedim seni  :opucuk: :opucuk:

onacım tatlım çok sağol gerçekten çok yardımcı oldun. sen belki bu ay hamişler listesine girersin

ORNA

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 11:01:27
Alıntı yapılan: ORNA - 15 Haziran , 2011, 10:58:30
canım bende geçen ay kullandım hep 2. çizgim silik çıktı çok araştırdım silik olunca geçersiz oluyomuş ya ilki kadar koyu olucak yada ilki silik ikincisi çok koyu olacak yani 2. çizgi önemli olan geçen ay çok kullandım ama yakalayamadım çok koyu çizgiyi bu ay yumurta takibi yaptırdım klomenle beraber adetimin 14. günü çok agrım oldu zaten çatlamak üzereydi yumurtam yapayım dedim be kopkoyu çizgi hatta 1. silik kalıyodu yanında cumartesi gittim doktora yumurtan çatlamış dedi  :hello2: :hello2: :hello2: yani bu şekilde ögrenmiş oldum 16. günün yaptım bakayım devam ediyomu yumurtlamam diy malesef silik çıktı çok uzun oldu canım ama aydınlatmak istedim seni  :opucuk: :opucuk:

onacım tatlım çok sağol gerçekten çok yardımcı oldun. sen belki bu ay hamişler listesine girersin

yardımcı olduysam ne mutlu bana  :opucuk: :opucuk: inşallah canım bakalım bekliyorum adet tarihimi bugün 20. günüm hayırlısı neyse o olsun inşallah sende girersin listeye canım  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:59:51
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Haziran , 2011, 10:56:46
Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Haziran , 2011, 10:52:23
kısslar teste şimdi tekrar baktım daha da koyulaşmış. nete yakın bir renk almış.
canım bugun çalışın yarında testi aynı saattte yap kopkoyu olacak kesin ozaman yarında kesin çalışın  :icon_thumright:

biz dün gece çalıştım bu gecedemi çalışalım ?
CANIM YARIN KESİN ÇALIŞ BUGUN SİLİKSE BUGUN CALIŞMA YARIN KESİN CALIŞ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doruk38

kızlar bu günde aynı saatte ovulasyon testi yaptım cizgi çok soluk çıktı dünkine göre çok çok silik çıktı. sanırım çatlama olayı bitmiş oluyo dimi böyle olunca yarın tets yapmama gerek kalmıyo

suzannn

Alıntı yapılan: doruk38 - 16 Haziran , 2011, 10:44:31
kızlar bu günde aynı saatte ovulasyon testi yaptım cizgi çok soluk çıktı dünkine göre çok çok silik çıktı. sanırım çatlama olayı bitmiş oluyo dimi böyle olunca yarın tets yapmama gerek kalmıyo
EVET CANIM BENCE YUMURTLAMA OLAYI BİTMİŞ LH DÜŞTÜĞÜ İÇİNDE DÜNKÜNE GÖRE SİLİK ÇIKMIŞ BENCE Bİ DAHA TEST YAPMA KALANLARI İNŞALLAH GEREK KALMAZ AMA KALIRSADA Bİ DAHAKİ AYA BAŞLARSIN 10. GÜNDEN SONRA

derbeder

en iyisi sanirim dijital olanlar, hani gulucuk cikan testler. cizgi cikti cikmadi koyuydu acikti derdiniz olmaz. fiyat olarak biraz pahali ama yumurtladiginiza inaniyorsaniz ve de esinizdede sorun yoksa bence denemeye deger.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

doruk38

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENCE SEN GENEDE YARIN YAP TEST SANKİ 1TANE DAHA GİTSİN NE OLACAK YAP 1TANE DAHA  :icon_thumright: :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gonulfatih

mrb kızlar aranıza yeni katıldım bende buğün yapmayı düşünüyorum 12. günümdeyim kızlar  ovulasyon testi ama hiç yapmadım detaylı bi şekilde anlatırmısınız bende yapıyım o testi  acil yardım lüfen :'( :'( :'(

yagmur_gulu

arkadaşlar bişey sorcam ya. bende dün ovulasyon testi yaptım silik çıktı t kısmı c deki kadar kırmızı değildi ama renkler arasında çokda fark yoktu hani. akıntım da var bazen yumurta akı kıvamında oluyo bazen normal ne yapmalıyım ovulasyonu tekrarlıyım mı acaba ??

suzannn

ikisininde rengi aynıysa yumurtlamış oluyorsun galiba

yagmur_gulu

tam olarak aynı değildi işte birz fark vardı aralarında. bugün tekrar yapıcam eğer yine aynı çıkarsa geçmi yumurtlamış olucam...

GÜL GÜZELİ

canlarım ben bu ay ilk kez ovilasyon testiyle yumurtlama takibi yaptım..şöyle ki ilk önce ikinci çizgi çok silik oluyo ama günden güne eğer yumurtlama gününe yaklaşıyorsan kırmızılaşıyo ve en son iki adet kıpkırmızı çizgi oluyo  :icon_thumright: kesinlikle memnun kaldım ama markada önemli diye duydum  ;)

yagmur_gulu

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 25 Eylül , 2011, 01:19:27
canlarım ben bu ay ilk kez ovilasyon testiyle yumurtlama takibi yaptım..şöyle ki ilk önce ikinci çizgi çok silik oluyo ama günden güne eğer yumurtlama gününe yaklaşıyorsan kırmızılaşıyo ve en son iki adet kıpkırmızı çizgi oluyo  :icon_thumright: kesinlikle memnun kaldım ama markada önemli diye duydum  ;)

canım sen hangi markayı kullandın bana bi arkadaşım lobuquick bunu önerdi bunu aldım 2 gündür silik çıkıyo benim hesaplamalarıma göre bu ayın 19 ile 24 ü yumurtlama günüm olarak biliyorum harhalde geç yumurtlicam yumurtlamış olsam silik çizgi çıkmaz diye biliyorum..