Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar ovulasyon testi sayesinde hamile kalmış biri olarak şunu tavsiye edeyim: çift çizgi geçtikten sonra ilişkiyi ihmal etmeyin. gebelik yumurtlayınca değil yumurta çatlayınca gerçekleşiyor. ben hamile kaldığım ay çizgiler koyulaştıktan sonra ilişkiye başladık ve 6 gün aralıksız devam ettik. yumurtamın çatladığı gün (akıntımın kıvamından anladım çatladığını) test silik gösteriyordu. bunu da dikkate alın derim şekerler

derbeder

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Ocak , 2011, 14:11:34
kızlar ovulasyon testi sayesinde hamile kalmış biri olarak şunu tavsiye edeyim: çift çizgi geçtikten sonra ilişkiyi ihmal etmeyin. gebelik yumurtlayınca değil yumurta çatlayınca gerçekleşiyor. ben hamile kaldığım ay çizgiler koyulaştıktan sonra ilişkiye başladık ve 6 gün aralıksız devam ettik. yumurtamın çatladığı gün (akıntımın kıvamından anladım çatladığını) test silik gösteriyordu. bunu da dikkate alın derim şekerler
ilk test kullandigindami hamile kaldin peki canim?
ya ben cok iyi seyler okumadigim icin nette pek guvenemedim acikcasi. birde dun sivi tuketimine filan uymadigim icinde ister istemez hatali oldugunu dusunmeye basladim. belkide dogru cikmistir ama iste  :dontknow:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Ya-semin

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Ocak , 2011, 14:11:34

muhribecim yanlış anlamadım değil mi 6 gün boyunca her gün ilşkiye girdiniz? çünkü biz de bu ay yumurtlama haftamda her gün çalıştık ve kafamda da açıkcası soru işareti oluştu çünkü doktorların tavsiyesi her zaman için gün aşırı ilişki, sperm kalitesinin düşmemesi için. ben de dedim acaba yanlış mı yaptık hergün deneyerek.. aklıma takılıp duruyordu. cevaplarsan çok sevinirim
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

muhribe

cimcime canım 2. ay kullandığımda hamile kaldım.

semen evet canım 6 gün arka arkaya. doktor bize de gün aşırı dedi, ama neden bilicez ki yumurtanın ne zaman çatladığını. sperm içerde 48 saat yaşıyor diyorlar ama ya erken ölürlerse :) biz işi garantiye aldık :)

Ya-semin

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Ocak , 2011, 15:50:04
cimcime canım 2. ay kullandığımda hamile kaldım.

semen evet canım 6 gün arka arkaya. doktor bize de gün aşırı dedi, ama neden bilicez ki yumurtanın ne zaman çatladığını. sperm içerde 48 saat yaşıyor diyorlar ama ya erken ölürlerse :) biz işi garantiye aldık :)
cevapladğın için teşekkürler muhribe, boşa kaygılanmışımı o zaman
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

derbeder

ayy demek 2. denemende hamile kaldin. ay cok guzel yaa darisi bize insaAllah  :love9:

dersu

Alıntı yapılan: cimcime16 - 04 Ocak , 2011, 21:23:46
merhaba kizlar,

ovülasyon testi yaptim biraz once ve iki tane hafif silik cizgi cikti. yani silik cikmasi acaba hatamiki? acaba dahami belirgin olmasi gerekiyorki? eger emin olmak istiyorsaniz 6 saat sonra tekrar edin diyor prospektusunde..bu konuda bilgisi olanlar paylasabilir mi?

cimcime ovülasyon testlerinde ikinci çizgiyi çok nadir net gördüm insanı hep şüpheye düşürüyor..bu nedenle bıraktım kullanmayı valla...zaten artık uzman oldum yumurtladığım anı bile anlar hale geldim sonunda...akıntı takibi çok şey anlatıyor bu konuda akıntına dikkat et ve kasık ağrılarına...

derbeder

Alıntı yapılan: dersu - 05 Ocak , 2011, 17:59:45
Alıntı yapılan: cimcime16 - 04 Ocak , 2011, 21:23:46
merhaba kizlar,

ovülasyon testi yaptim biraz once ve iki tane hafif silik cizgi cikti. yani silik cikmasi acaba hatamiki? acaba dahami belirgin olmasi gerekiyorki? eger emin olmak istiyorsaniz 6 saat sonra tekrar edin diyor prospektusunde..bu konuda bilgisi olanlar paylasabilir mi?

cimcime ovülasyon testlerinde ikinci çizgiyi çok nadir net gördüm insanı hep şüpheye düşürüyor..bu nedenle bıraktım kullanmayı valla...zaten artık uzman oldum yumurtladığım anı bile anlar hale geldim sonunda...akıntı takibi çok şey anlatıyor bu konuda akıntına dikkat et ve kasık ağrılarına...

ya isin dogrusu herkes cok guzel akintilarini takip ediyor ama ben edemiyorum. yani ya ben farkedemiyorum ya da bende yumurtlama yokmudur nedir  :honk: kasik agrisida daha once hic dikkatimi cekmedi valla.. hayirlisi nasib kismet bende bu ay basladim kullanmaya bakalim  :dontknow:

dersu

cimcime cim akıntı takibi son derece kolay..şöyle ki adet bitiminden itibaren başlıyosun kontrole ve başparmak la orta parmak ını içeri sokup bir parça akıntından alıp sonra parmaklarını açarak uzayıp uzamadığına bakıyorsun ki yumurtlama günlerinde akıntın yumurta akı gbi ki parmağının arasında uzamaya başlar...işte uzadığını gördüğünde çalışmalara hız veriyosun...hiç şaşmaz ...

derbeder

bu da bugunki ovülasyon test sonucum, tam 3 dakika sonra çektim fotografi.
karedeki çizgi daha belirgin gibi sanki daire seklindeki çizgiye bakarak...prospektuse gore yumurtlama 24-36 saat arasinda olmali...

Uploaded with ImageShack.us

bebeğimbenim(şerife)

BENDEE internetten almıştım bu testten silikçizgi çıkmıştı bendee bir hafta yaptımm sonra hiç birşey cıkmamıştı bıraktımm silikcizgi cıktıgı zamanlarda ilişki oldu ama hamile kalamadımmm :'(
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

akıntı olayınıdaa hiç anlamış degilim bendee geçen ayy doktor ultrasonla baktı allttan yumurtlamışın dedii ama bende o ay hiçç akıntı olmamıştııı acaba çatlayan yumurtalardamı akıntı oluyorkii :dontknow: :dontknow: :dontknow: benimm yumurtam varmışş ama çatlamamışş oda kiste dönüşmüş şuann :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

suzannn

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 06 Ocak , 2011, 12:29:04
akıntı olayınıdaa hiç anlamış degilim bendee geçen ayy doktor ultrasonla baktı allttan yumurtlamışın dedii ama bende o ay hiçç akıntı olmamıştııı acaba çatlayan yumurtalardamı akıntı oluyorkii :dontknow: :dontknow: :dontknow: benimm yumurtam varmışş ama çatlamamışş oda kiste dönüşmüş şuann :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
BENİM MESELA YUMURTA AKI GİBİ GELEN AKINTIMDA YUMURTLAMA OLUYOR AYNI AKINTININ İÇİNDE KAHVERENGİ VARSA ÇATLAMIŞ OLUYOR YANİ BEN ÖYLE SANIYORUM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR OVİLASYON TESTİ ALMIŞTIM BEN ADETİMİ 31-32-33-34 GÜNDE Bİ OLUYORUM GENELDE BUDA ADET OLDUĞUN GÜNDEN İTİBAREN 14GÜN OLARAK YAZIYO VE 14.GÜN BUGUNDU DEMİN OVİLASYON TESTİNİ YAPTIM Bİ ÇİZGİ NET ÇIKTI İKİNCİ ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI SİZCE YUMURTLUYORMUYUM YOKSA YARIN YAPTIMDA DAHA MI NET ÇIKAR TECRÜBESİ OLAN BİLGİSİ OLAN LÜTFEN YAZSIN  :honk: :honk: :honk: :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

canım silikse daha yumurtlamana çok var demektir. yumurtladığın gün ilk çizgi gibi koyu ya da ona çok yakın oluyor. öncesindeki siliklerin bir değeri yok. o yumurtlamanın yaklaştığını gösteriyor ama dediğim gibi çok koyu olunca yumurtlamış oluyorsun. iyice koyulaşmaya başladığında değerlendir canım o günleri, sonra koyulaşınca ve sonrasındaki birkaç gün daha değerlendir