28 Nisan , 2024, 03:57:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

derbeder

merhaba kizlar,

ovülasyon testi yaptim biraz once ve iki tane hafif silik cizgi cikti. yani silik cikmasi acaba hatamiki? acaba dahami belirgin olmasi gerekiyorki? eger emin olmak istiyorsaniz 6 saat sonra tekrar edin diyor prospektusunde..bu konuda bilgisi olanlar paylasabilir mi?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

derbeder

bu goruntu cikti...

Uploaded with ImageShack.us

aygulse

merhaba, bu ay bende aldım ve bugün itibariyle denemeye başladım,ikisininde silik olması yumurtlama zamanına yaklastığını gösterebilir belki canım, benimki farklı marka erken yapmaya basladım 9.günde,tek çizgi net çıkıyor bende.sen kaçıncı gününde yaptın belki dediğim gibi yakın olabilir,yarın belki daha net çıkar.

derbeder

merhaba aygulse

bugun benim 13. gunum tatlim. bilmiyorumki silikmi bu degil mi? dogrumu yaptim yanlismi? yani yapsakmi yapmasakmi  :k06:
bu cikan seyin negatifmi pozitifmi yoksa hatali bir sonucmu onu merak ediyorum.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yok hatali filan deil cnm bu iki cizgi cikinca yumurtladigin anlamina geliyor.
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

derbeder

tamam anladim, lakin bu cizgiler cok belirgin degil herhalde? yani belirgin halini hic gormedigim icin karar veremiyorum isin dogrusu  :'(

aygulse

Alıntı yapılan: cimcime16 - 04 Ocak , 2011, 23:50:50
merhaba aygulse

bugun benim 13. gunum tatlim. bilmiyorumki silikmi bu degil mi? dogrumu yaptim yanlismi? yani yapsakmi yapmasakmi  :k06:
canım hatalı olması çok düşük bir ihtimal olsa gerek, yaklasmıs olmalı. ne yapacaz elimiz mahkum yapmaya devam:)ben erkenden basladım yapmaya en azından olası yumurtlama tarihlerinden emin olabiliriz, insallah en kısa zamanda biz de yakalarız ve anne oluruz canım, Allah tüm isteyenlerle birlikte hepimize nasip eder insallah...

niles1983

kızlar bu testi nerden alıyosunuz. eczanelerde warmı??????
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

derbeder

Alıntı yapılan: aygulse - 05 Ocak , 2011, 11:39:46
Alıntı yapılan: cimcime16 - 04 Ocak , 2011, 23:50:50
merhaba aygulse

canım hatalı olması çok düşük bir ihtimal olsa gerek, yaklasmıs olmalı. ne yapacaz elimiz mahkum yapmaya devam:)ben erkenden basladım yapmaya en azından olası yumurtlama tarihlerinden emin olabiliriz, insallah en kısa zamanda biz de yakalarız ve anne oluruz canım, Allah tüm isteyenlerle birlikte hepimize nasip eder insallah...
valla internettede okudum, kimisi hata payi yuksek diyor kimisi dusuk diyor bisey anlamadim.
insaAllah canim dileklerimiz kabul olur ve bizde hayirlisiyla anne oluruzzz.

Alıntı yapılan: niles1983 - 05 Ocak , 2011, 12:00:47
kızlar bu testi nerden alıyosunuz. eczanelerde warmı??????

eczanelerde satilir canim, ya da internettende siparis edenler var.

hümeyra_t_e

ben iki kere kullandım bu testi cimcime seninki tamamdır çalışmalara başla bence :D benim ikisinde de işe yaradı ilki düşükle sonuçlandı ama sonuçta işe yaradışimdi ise 16 haftalık hamileyim

derbeder

Alıntı yapılan: afra024 - 05 Ocak , 2011, 13:04:58
ben iki kere kullandım bu testi cimcime seninki tamamdır çalışmalara başla bence :D benim ikisinde de işe yaradı ilki düşükle sonuçlandı ama sonuçta işe yaradışimdi ise 16 haftalık hamileyim
cok sagol canim  :opucuk: ilk 3 dakikadan sonra bu sonuc cikti, ama emin olamadim dogrusu :icon_scratch: peki ayiptir sormasi her gunmu yapmak gerekiyor? ya da bugunde yapsammi bu testten diye dusunuyorum???
gerci pozitif olunca gerekmiyormus tekrar test yapmak....

Ya-semin

Alıntı yapılan: cimcime16 - 05 Ocak , 2011, 13:08:11
Alıntı yapılan: afra024 - 05 Ocak , 2011, 13:04:58
cok sagol canim  :opucuk: ilk 3 dakikadan sonra bu sonuc cikti, ama emin olamadim dogrusu :icon_scratch: peki ayiptir sormasi her gunmu yapmak gerekiyor? ya da bugunde yapsammi bu testten diye dusunuyorum???
gerci pozitif olunca gerekmiyormus tekrar test yapmak....
ben de son iki aydır ovulasyon testi kullanıyorum henüz hamile değilim ama umutla anne olmayı bekliyorum. benim sana tavsiyem iki gün boyunca çalışmanız çünkü bariz olarak çift çizgi görünüyor. çizgilerin çok belirgin olmaması kullandığın testin özelliğinden dolayı olablir. bir de test yapmadan önce 4 saat idrar yapmaman gerekiyor ve bu dört saatte normalde tükettiğinden fazla su tüketmemen gerekiyor çünkü fazla su hormonu inceltiyor belki de bu kurallara uymamış olabilirsin bu yüzden de olabilir. ben medi smart kullanıyorum onda çift çizgi gördükten sonra LH artması başlamıştır 26-36 saat içersinde yumurtlama olacaktır, iki gün üst üste cinsel ilişkide bulunulmalıdır yazıyor.  yine de içinin rahat etmesi için bugün de yine aynı saatte bir tane daha test yap derim. inşallah hamile kalırsın, Rabbim dileyen herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin iş.
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

derbeder

tesekkurler semen  :opucuk:

ya ben o 4 saat once idrara cikmayacaksin kuralina uymadim sanirim. birde sivi olayinada pek dikkat etmedim, yani dun oruc tuttum. aksamda iftarimi yaptim. bir kac saat gecti ve testi yaptim. peff ne zormus bu is yaa. bakalim bugun birsey icmiycem ve 4 saate uyacagim neler gisterecek.

Ya-semin

Alıntı yapılan: cimcime16 - 05 Ocak , 2011, 13:42:22

ya ben o 4 saat once idrara cikmayacaksin kuralina uymadim sanirim. birde sivi olayinada pek dikkat etmedim, yani dun oruc tuttum. aksamda iftarimi yaptim. bir kac saat gecti ve testi yaptim. peff ne zormus bu is yaa. bakalim bugun birsey icmiycem ve 4 saate uyacagim neler gisterecek.

rica ederim cimcime :love9:
dediğin gibi bugün tekrar dene bir de her gün aynı saatte yapman gerekiyor bu tesleri, test sonucun ne çıkrasa çıksın bu günleri boş geçirme testlerin de yanılma payı vardır ama sende çift çizgi bariz çıkmıştı. çünkü dün 13. gününmüş ben geçen ay 14. günde yumurtlamıştım bu ay da 13. günde oldu. hakkında hayırlısı olsun canım
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

derbeder

Alıntı yapılan: semen - 05 Ocak , 2011, 13:51:23
Alıntı yapılan: cimcime16 - 05 Ocak , 2011, 13:42:22

rica ederim cimcime :love9:
dediğin gibi bugün tekrar dene bir de her gün aynı saatte yapman gerekiyor bu tesleri, test sonucun ne çıkrasa çıksın bu günleri boş geçirme testlerin de yanılma payı vardır ama sende çift çizgi bariz çıkmıştı. çünkü dün 13. gününmüş ben geçen ay 14. günde yumurtlamıştım bu ay da 13. günde oldu. hakkında hayırlısı olsun canım

Allah razi olsun canim  :opucuk: dediklerini mutlaka dikkate alacagim. InsaAllah en kisa zamandar Rabbim gönlümüzdekini nasib eder bize  :love9: