27 Nisan , 2024, 22:05:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ovülasyon(Yumurtlama) Testi Kullananların Sayfası

Başlatan sibel28, 05 Ağustos , 2008, 13:34:39

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Ekim , 2010, 12:19:26
slm kızlar bende ovülasyon testi aldım içinde 20 tane çıktı 3aydır bebk için çalışıyoruz yaptığım 18 ovülasyon testi hep tek çıktı internette övülasyon yumurtlama günlerinde yaptım daha sonrada yaptım çıkmadı ama bu ay 18ve 19 ekimde yaptığımda çıktı 20sinde gene yaptım tek çizgiydi 2gün sonra gene yaptım tek çizgiydi bakalım bu ay çok ümitliyim umarım övülasyon testinde gördüğüm tek çizgiyi bu ay hamile olurumda görürürüm.allah hepimizin yar ve yardımcısı olur.

slm canım bende kullandım ovülasyon testini benim yumurtlama gününde yaptığımda çift çıkmıştı ve çok şükür hamileyim tabiki herşey allah dan ama oda bi vesile tabi

izemsevi

canım gözün aydın allah isteyen herkese nasip etsin darısı başıma

hümeyra_t_e

sağol cnım inş sende enyakın zamanda kavuşursun bebişine :amin:

bebeğimbenim(şerife)

arkadaşım inşallah tutmuştur bende aldım bu ay kullandım 3gün cizgi cıktı sonra cıkmadı bakalım artıkk ne olcak inşallahh hamiş kalırızz :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

derbeder

gectigimiz haftasonu bende almistim, ama bu ay adetim gecikti. belki hamileyimdir. oyleyse geri vericem  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

aygulse

Arkadaslar su yumurtlama günlerini 4-5 aydır tutturamadık sanırım:(bu ayda adet olunca bir de testle deneyim dedim.İnternette birsürü test var hangisi daha iyi olur kafam karışık, kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende bu ay almaya karar verdim clearblue markali hergün test cubuylan idrarina akitip makinaya takiyosun sana ne zaman yumurtlama günün gösteriyo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dersu

aygülsecim eğer adetin düzenli ise teste gerek yok canım ...en güzeli adet bitiminden itibaren iki adetin ortasını biraz geçene kadar düzenli çalışmak...yumurtlama testleri daha çok düzensiz adet görenler için daha iyi ama adetlerin düzenli ise yardımcı oluruz sana arkadaşım..boşuna para verme yani..

aygulse

canım benim değişiyor en erken 28 bazen 33 e sarkıyor son 2 aydır 30. günde oldum. 4-5 aydır tutturamadık. stres yapmaya başladım artık 2 yıllık evliyim zamanı geldi diye düşünüyorum geç bile kalmışız denemeye, onun için biran önce bebiş istiyoruz...

dersu

aygüsecim 28  v2 33 arasında seyrediyosa adetin ozaman yumurtlaman 14-15-16-17. günlerden birinde oluyor demektir ..benim sana tavsiyem şu ki adetin 11-12. günü çalışmaya başla ve17-18. güne kadar ara verme...yumurtlama takibi tabii ki önemli ama daha önemlisi sadece o gün diil öncesi ve bir gün sonrıdar çalış bence ..

dersu

ama illaki ovülasyon testi kullanıcam diyorsan sana ebay.com öneririm burada testler çok ucuz..türkiye de 5 adet  ovülasyon testi 25 lira civarında..ama ebay da kampanya var mesela şu anda 30 ovülasyon 10 hamilelik testi bir arada sadece 1 dolar yani 1,5 lira..oradan getirtebilirsin ben pek çok ürün aldım sorunsuz...

aygulse

Alıntı yapılan: dersu - 27 Aralık , 2010, 23:02:28
ama illaki ovülasyon testi kullanıcam diyorsan sana ebay.com öneririm burada testler çok ucuz..türkiye de 5 adet  ovülasyon testi 25 lira civarında..ama ebay da kampanya var mesela şu anda 30 ovülasyon 10 hamilelik testi bir arada sadece 1 dolar yani 1,5 lira..oradan getirtebilirsin ben pek çok ürün aldım sorunsuz...
dersucum öncelikle ilgin için çok tesekkür derim. dediğin siteye baktım gercekten çok uygun görünüyor, tek sıkıntılı yanı yurtdışından geliyor değilmi? siparişte, kargoda sıkıntı olurmu diye düşünüyorum.

dersu

ben ordan pek çok ürün aldım..doğrusu pek sıkıntı yaşamadım...sadece bir kez ürün kayboldu ama 30 gün gelmeyince iade ettim ve paramı kredi kartıma ödediler ama bunun dışında hiç sorun yaşamadım 4-5 dolar posta bedeli ödüyorsun ve posta yolu ile kapınakadar getiriyorlar..korkmadan alışveriş yapabilirsin yani..

dersu

ürünün yanında altın madalya olan ve trted yazanlardan almaya gayret et ve satın alma işemi sırasında BUY İT NOW yazan kutunun yanında satıcının ebay nosu vardır % 100 positive feedback yazanlardan al ,çünkü bunlar genelde ürünü ulaştırmada en başarılı olanları..tabii bişey satın almadan önce üye olman lazım eğer ingilizcen yok ise google translate kullanabilirsin..

aygulse

Alıntı yapılan: dersu - 28 Aralık , 2010, 00:01:28
ben ordan pek çok ürün aldım..doğrusu pek sıkıntı yaşamadım...sadece bir kez ürün kayboldu ama 30 gün gelmeyince iade ettim ve paramı kredi kartıma ödediler ama bunun dışında hiç sorun yaşamadım 4-5 dolar posta bedeli ödüyorsun ve posta yolu ile kapınakadar getiriyorlar..korkmadan alışveriş yapabilirsin yani..
Anladım canım, tesekkürler bir arastırayım bakalım, belki 1 ay daha deneyip olmazsa sipariş vereyimde diyorum kararsızım anlayacağın, çok da yoğunlaşamadık bu ay tahmini günlerde daha sık denememiz lazım:)malum kış sartları grip,kırgınlık, iş sonrası yorgunluk engel oluyor bazen, nasip bakalım...