29 Nisan , 2024, 11:56:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kozmetik Kullanım Kılavuzu

Başlatan neşe, 22 Temmuz , 2008, 17:32:49

« önceki - sonraki »

neşe

Araba kullanırken asla makyaj yapmayın. Sadece araç kullanımının daha güvenli olmamasından değil, seyir halindeyken yoldaki çukur ya da tümseklerde, sürdüğünüz makyaj malzemesi gözünüze kaçabilir ve enfeksiyona neden olabilir.

Makyaj malzemelerinizi asla paylaşmayın. makyaj ürünleri seçerken her zaman yeni pamuklar kullanın.

Görevliden deneyeceğiniz ürünün şişesini ya da kapağını alkolle temizledikten sonra açmasını isteyin ve sonrasında cildinize
uygulayın.

Kullanmadığınız ürünlerin kutu veya şişelerini sıkıca kapatın.

Güneşten ve aşırı sıcaktan koruyun. Aydınlık ve sıcaklık bakteri ile savaşan koruyucuları öldürür. Kozmetik ürünlerinizi
uzun süre arabada taşımayın.

Eğer göz enfeksiyonunuz varsa, ENFEKSİYON GEÇENE DEK makyaj ürünleri kullanmayın. Bunun gibi herhangi bir probleme neden olan makyaj ürünlerinizi de atın, kullanmayın.

Hiçbir makyaj ürününüze etiketinde yazmadığı sürece sıvı eklemeyin.

Makyaj ürünlerinizin rengi değiştiyse ya da kokmaya başladıysa atın.

Sıcakta ya da sigara içerken aerosol spreyleri kullanmayın, yanabilirsiniz.

Saç spreylerini solumamaya dikkat edin. Akciğerlerinize zarar verebilir.

Makyaj malzemelerinizi çocuklarınızdan uzak tutun.
her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg

oozge

"Makyaj malzemelerinizi asla paylaşmayın. makyaj ürünleri seçerken her zaman yeni pamuklar kullanın."

bı baskasına makyaj yapıcaksam kendı makyaj malzemelerıyle ve fırcalarıyla yapmayı tercıh edıyorum wlla neşemm yaaa :icon_thumright:

neşe

En doğrusunu yapıyorsun tatlım. ben de sample larla uyguluyorum makyajı müşterileime. yani birisinin kullandığı ürünü bir başkası kullanmıyor. kimsenin sorumluluğunu alamam üzerime değil mi:)
her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg

oozge

tabıkıııı haklısın
bıde bnm gıbı takıntılı delı musterıye denk gelırsennn valla delırtır ınsanı :ehi: :ehi: :ehi:
böyle konularda delılık dgl aslnda hepımızın cok hassas olması gerekıo bı defa basımıza gelır yaaa :honk:
demııı sen en dgrusunu yapıosunn wlla  :aferin: