farkettim de!

Başlatan yeşil, 22 Temmuz , 2008, 16:20:13

« önceki - sonraki »

KATYUSA

farkettimde toz duman olduuuu dumanlarında kendileri boğulanalr varrrrrrrrrrrr dumandan etkilendiler sanırımmm 2 grlık beyinleri bunaldıııı

мiŁenα.

farkettımdeee eglennnce yerı burasıııı :toothy10: :toothy10: :toothy10: adı ustundeee

:love9: :love7: :love9:

öslem

Alıntı yapılan: KATYUSA - 08 Mayıs , 2009, 22:56:21
farkettimde toz duman olduuuu dumanlarında kendileri boğulanalr varrrrrrrrrrrr dumandan etkilendiler sanırımmm 2 grlık beyinleri bunaldıııı

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 08 Mayıs , 2009, 22:56:01
farkettımdeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:teyzeeeeeeee

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 08 Mayıs , 2009, 22:58:41
farkettımdeee eglennnce yerı burasıııı :toothy10: :toothy10: :toothy10: adı ustundeee

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

KATYUSA

farketimde burdaki teyzelerle muhabbet sarmadııı yapacakta daha eğlenceli şeyler varrrr duman altında kalmayyalım kızlarrr daha fazlaaaa başka eğlenceye akalımm burası teyzeler gurubu biz gençler gurubuna akalımmm her ortam yaşına göre değilmi ama

oozge

öslem

Alıntı yapılan: KATYUSA - 08 Mayıs , 2009, 23:01:20
farketimde burdaki teyzelerle muhabbet sarmadııı yapacakta daha eğlenceli şeyler varrrr duman altında kalmayyalım kızlarrr daha fazlaaaa başka eğlenceye akalımm burası teyzeler gurubu biz gençler gurubuna akalımmm her ortam yaşına göre değilmi ama

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

farkettim de yanlış yere gelinmiş

oozge

can yine cannnn

can dediklerim....

öslem

farettimde özgemiiiiiii görmek bana çok iyi geldiiiiiiiiiiii  :love9: :love9: :love9:

efsane

farettimde bugun cok mutluyum :love9: :love9: :love9:

lalezar

farkettim de kociş çağırıyoo

oozge

farkettımde özlemı gormek benı cokkkkkkkk mutlu ettı :love9: :love9: :love9: