Kaynana Gelin :)

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 18:37:15

« önceki - sonraki »

tweety0555

16 Ocak , 2007, 16:33:08 #30 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 17:59:24 Emine
TAW BEN HADI YATMA CURRETINI GOSTERECEK YASLILARA INANIYOMDA GENCLERE NE DMEELI HADI OGLU KABUL ETTI GELINLERIN AGIZ YOK MU AY :cussing: AYRICA BENIM KAYINVALIDEM BENDEN IZINSIZ YATAK ODAMDAN ICERI DAHI GIREMEZ HERHANGI BIRSEY KOYMAK ICINDE OLSA :BangHead:

bebitom

valla özlemcim gelinde sessiz biri değil cvb veren biri ama kaynana çok betermiş bende sinir olurum ama benimki giriyo malesef  :BangHead:
zeynep_berat

tweety0555

ZEYNO KAPINI KITLE ANNE LUTFEN ORASI BIZE OZEL DE KIRILCAKSADA KIRILSIN BEN ONLARIN BIRAK YATAK ODALARININ DOLABINI BUZDOLABINI BILE ACMIYORUM...

bebitom

özlemcim berat doğduğunda biz uyurken giriyodu ne kapı çalıyopdu ne bişey çamaşırları katlamış yerlerine koymaya kalktı  bi kerede koydu hatta sonra ben tavır yapınca bi daha açmadı çekmeceleri yani söledik :pain10:
zeynep_berat

Filiz

Özlem cim Allah yardımcın olsun bi tanede benim başımda var benimkinin aklı fikri yemede içmede evde yemek yapmasında kimde yerse yesinn ay sinir oluyorum yani tek başına değilki evinde üç tane çocuğun var otur yemeklerini yap dimi... Bide beni her akşam arayıp yemek yaptın mı yaptım ne yaptın demesi yokmu ifrit oluyorum!!! hiç görgü denen şey yok..

Hele emre ilk doğduğunda yaptıklarını hiç yazmıcam çünkü çok uzun.. ama sinir oldum yok çocuğu şöyle tutma böyle yapma hala daha ilacını verdin mi yaptın mı demesine gıcık oluyorum tabi benim ağzımda armut toplamıyor eşimin yanındada olsa cevabını veriyorum sonra bana diyor ki niye kızıyorsunnnn insanı dinden imandan çıkarıyor bu tipler ben biliyorum..

Ama artık yüz vermiyorummmmm oda eskisi kadar gidip gelemiyora ama maalesef torun sevme bahanesi ile 2 gün gelmese 3.gün kapıda inşallah bu günlerde geçicek birazcık sabretmem gerekiyor biliyorum ama nereye kadar dayanırım onuda bilmiyorum..

En son dayanamıcam artık al oğlunu götür evine dicem :)) eşime diyorum zaten kızdığım zaman  sen git ananın evine diye..  haa kocam ayrı bi alem zatennnnnnnnnnnnnnnnnnn ama biz birbirimizi çok seviyoruz.......

ÇİTLENBİK

ay ne kaynanalar varya insanı çıldırtır bunlar..
bunlar kaynana değil cadoloz cinsi..
bir arkadaş kaynanasını anlatmıştı dudaklarım uçukladı..
çok seviyor aşkından ölüyordu evleince aynı ewde kaynanasıyla bir oturdu..
zaten iki gün sonrada şapa oturdu.
en tuhafıma gidende.
şehir dışına çıkarken küçük kızını(14)yaşında sen kal abinlerle okulun var bahanesiyle bıraktı.
diğer taraftan geline(gözümüzün önünde olmasa asla inanmam mübalağa sayardım).
bak bu küçüktür korkar ayrı odada yatırmayın yanınızda ,aranızda kıvrılsın demezmi.şok oldum
e kaynana burda bir kaynanadaha bırakmadan gidermiyyddi hiç..
gelin çıldırdı tabi..
aman uzak ewleden ırakk

sude

ben cok merak edıyorum ya madem oglunu kıskanıyorsun  nıoye evlendırıyorsun be kadın evlendırme tursunu kur ozaman.hele gelınlere kaynanalık yoanlara ıyy gıcık oluyorum onlarda kaynanasından cekmıs oluyor ama akıllanmıyor bunlar ılla bızımde buırnumuzdan getırecekler.ben nefret edıyordum kaynanamdam ve eltımden 3yılda banada yapmadıklarını bırakmadılar.cok uzduler cok kırdılar cok aglattılar dert sahıbı yaptılar benı.bu saatden sonra asla onlarla ıyı olamam.ama herzaman dua ederım allah herkesın layıgını versın ıyılıgımı ısterse ıyılık kotulugumu ısterse kotuluk versın allahım.allaha havale edıyorum ya sabır dıyorum oturuyorum.onceden her yaptıklarına aglardım dedıklerıne aglardım sımdı gulup gecıyorum resmen karsılarında guluyorum ozaman daha cok delı oluyorlar.ben sınır olacama onlar olsunlar.ben kotu olmak ıstermıydım herkes gıbı anlasmak gıdıp gelmek ısterdım ama olmayınca olmuyor.ıstedıgın kadar ıyı ol karsındakı kotu olunca olmuyor olmuyor.nedıyım allah sabır versın bızlere
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Almiş'inAnniş'i

AH HERKES AYRI DERTLİ KAYNANASINDAN :)

BENDE EVLENDİKTEN 2-3AY SONRA BİR KÜSTÜM TAM 4 SENE GÖRÜŞMEDİM TABİ SADECE BEN DEĞİL YAPILANLARI HAZMEDEMEDİĞİ İÇİN EŞİM DE GÖRÜŞMEDİ. TA Kİ HAMİLE KALANA KADAR.

ŞİMDİ GÖRÜŞÜYORUZ. BANA OĞLUNDAN FAZLA DÜŞKÜN BU BENİ DELİRTİYO BAZEN TAHAMMÜL EDEMİYORUM ONCA OLANLARDAN SONRA BÖYLE HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANMASINA.

AY BİDE BAŞKA KAYNANALARI KÖTÜLEYİP DEDİKODU YAPMIYOR MU KARŞIMA GEÇİP BEN AĞZIM ABARTISIZ BİR KARIŞ AÇIK DİNLİYORUM ONU
:o

gülayeren

Alıntı yapılan: safakrazi - 17 Ocak , 2007, 19:15:16
AH HERKES AYRI DERTLİ KAYNANASINDAN :)

BENDE EVLENDİKTEN 2-3AY SONRA BİR KÜSTÜM TAM 4 SENE GÖRÜŞMEDİM TABİ SADECE BEN DEĞİL YAPILANLARI HAZMEDEMEDİĞİ İÇİN EŞİM DE GÖRÜŞMEDİ. TA Kİ HAMİLE KALANA KADAR.

ŞİMDİ GÖRÜŞÜYORUZ. BANA OĞLUNDAN FAZLA DÜŞKÜN BU BENİ DELİRTİYO BAZEN TAHAMMÜL EDEMİYORUM ONCA OLANLARDAN SONRA BÖYLE HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ DAVRANMASINA.

AY BİDE BAŞKA KAYNANALARI KÖTÜLEYİP DEDİKODU YAPMIYOR MU KARŞIMA GEÇİP BEN AĞZIM ABARTISIZ BİR KARIŞ AÇIK DİNLİYORUM ONU
:o

çok hoş ya canım iki senedir bizimkide başka kaynanaları çekiştirip hatta onların gelinlerine kol kanat geriyor bide bana neler yaptığını anlatıyor. Bunların hepsi aynı model bende senin gibi ağzım açık dinliyorum iyi yapmışsın anne falan diyorum yani ne yapabilirimki başka. Eskileri açsan daha çok moral bozulacak en iyisi he deyip geçmek.

sude

valla bugun bır gelısme oldu hala soktayım yanı.bızde 2yıldır falan kustuk kaynanamlarla gıdıp gelmıyorduk ancak bayramdan bayrama gıdıyorduk bugun haber verdıler bız gelıcez oturmaya dıye buyrun gelın dedım aman bır ıyıdavrandılar saskınım hala hayırdır anne hangı dagda kurt oldu dıcektım sız gelmezdınız dıcektım bosver dedım hıc eskı konuları acmadık sen soyle dedın soyle yaptın dıye onlar anlattı ben dınledım ben anlattım onlar dınledı valla arkadaslar sasırdım valla nedıyım nolduda geldıler hala bılmıyorum eve tasınalı 5ay oldu ne gule gule otur dedıler ne yardıma cıktı geldılerbugune kadar bugun anıden gelınce sasırdım yanı.kıymetımımı bıldıler acep dıyorum yada akıllandılarmıkı.

Emine

bizim forumu okumuş olmasınlar sumev  :laughing7:

maiii

bebiş istiyoyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sude

19 Ocak , 2007, 14:14:17 #42 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2007, 17:32:31 Emine
yok emınecım asla cunku teknolojıden uzaklar onlar bılgısayar tv anlamazlar ancak ddıkodu kıskanclık elestırı şu şunu demıs bu bunu demıs onlar bunları bılırler.keske okuma sansları olsaydıda benı anlsaydılar hak verseydıler.ama sımdı cok daha rahatım mesafe herseyın ılacı.bırazda onların dedgını yapmadım ayrı bır evım oldugunu benımde cevrem olacagını anlamaları ıcın bugun gunum var bugun mısafırım gelecek dıye dedıklerı yerlere gıtmedım.sonra anladılar galıba bırdaha onlarda aramadılar suraya gıtcez gel sende dıye :toothy10: agrımayan basımı nıye agrıtcamkı.onlarla gezmeye gıttıgımde naparlardı bılıyormusunuz gıttıgımız yer eltımın arkadasları yada akrabaları ee tabı ben tanımıyorum benımle konusan olmazdı herkes kendı aralarında konusur bense sap gıbı ortada kalır onları dınlerdım saftırık saftırık.ee tabı yenı gelınsın her lafa karısamazsın ustume laf gelırse konusurdum okadar.oda topu topu 5dakıka bıle konusmamısımdır.bende sabrettım ılkoncelerı gıttım gıtım ama sabrım kalmadı gıtmedım sonra.ohhhhhhhhhhh cok rahatım sımdı valla :muzz:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sumev - 19 Ocak , 2007, 14:14:17
yok emınecım asla cunku teknolojıden uzaklar onlar bılgısayar tv anlamazlar ancak ddıkodu kıskanclık elestırı şu şunu demıs bu bunu demıs onlar bunları bılırler.keske okuma sansları olsaydıda benı anlsaydılar hak verseydıler.ama sımdı cok daha rahatım mesafe herseyın ılacı.bırazda onların dedgını yapmadım ayrı bır evım oldugunu benımde cevrem olacagını anlamaları ıcın bugun gunum var bugun mısafırım gelecek dıye dedıklerı yerlere gıtmedım.sonra anladılar galıba bırdaha onlarda aramadılar suraya gıtcez gel sende dıye :toothy10: agrımayan basımı nıye agrıtcamkı.onlarla gezmeye gıttıgımde naparlardı bılıyormusunuz gıttıgımız yer eltımın arkadasları yada akrabaları ee tabı ben tanımıyorum benımle konusan olmazdı herkes kendı aralarında konusur bense sap gıbı ortada kalır onları dınlerdım saftırık saftırık.ee tabı yenı gelınsın her lafa karısamazsın ustume laf gelırse konusurdum okadar.oda topu topu 5dakıka bıle konusmamısımdır.bende sabrettım ılkoncelerı gıttım gıtım ama sabrım kalmadı gıtmedım sonra.ohhhhhhhhhhh cok rahatım sımdı valla :muzz:

sumev yoksa sende gurbete mi gelin gittin  :sad1:

sude

yok canım ben aynı sehırde ama kaynanamlar koyde ben sehırde oturuyorum aramızda arbayla 5dakıkalık bır mesafe  var.keske gurbete gıtseydım boyle sorunlar olmazdı belkı.