28 Nisan , 2024, 12:20:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMILELIKTE KASIK AGRISI ICIN YARDIMMM

Başlatan nurrr, 04 Ağustos , 2015, 14:34:13

« önceki - sonraki »

nurrr

Arkadaslar merhaba bn 6 haftalik hamileyim sol tarafımda kasik agrisi oluyor hamile olan bayanlar sizce bu normal mi,bide bu benim ilk hamileliğim lütfen bana yardimci olun cok endisleniyorm  :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :'(

sevilay21

Stres yapma bendede ilk başta olmusdu ama ara ara oluyor çok siddetli.agrilardan.kork kanamala.olan agrilar.ama normal hafif kasik.agrilari.bendede oluyordu adet sancisi gibi agrilarim.oldu korkma ùzūlme.dinlen bol bol bende 8+1 gùnlùk.olduk

makaron

benim de aynen oyle ağrılarım olurdu. sanki adet olacak gibi. bazen de iğne batması gibi olurdu. sorunolmaz merak etmeyin.

nurrr

adet olma sancisindan ziyade sag ve sol yumurtaliklarimda (kasik bölgesi) batma ve çekilme oluyr sanki endişe ediyrm :'(

nurrr

cook tsekkur edrim arkadaşlar allahcocuklarinizi bagislasin inşallah,acilarni gostermesin :love8: :nazar:

nurrr

Alıntı yapılan: sevilay21 - 04 Ağustos , 2015, 16:33:27
Stres yapma bendede ilk başta olmusdu ama ara ara oluyor çok siddetli.agrilardan.kork kanamala.olan agrilar.ama normal hafif kasik.agrilari.bendede oluyordu adet sancisi gibi agrilarim.oldu korkma ùzūlme.dinlen bol bol bende 8+1 gùnlùk.olduk

Simdi sizin tecrübeli olmanizdan dolayi biraz rahat nefes aldim evet ara ara geliyor cok şiddetli değil bide su gibi akinti oluyr bu da normal değil mi?

sevilay21

Bendede.var akinti.ben hep bóyle.dùsùnùyorum.siddetli.kasik.ve kanama.olmadıkça hiç bişey olmaz bende geçen hafta çok korkuyodum.niye akintim.var.niye adet sancisi.var niye midem.bulanmiyor.niye belirtiler.yok ay ya dış gebelikse.ya kalbi atmazsa.ve ben pazartesi.atan kalbini.gördūm.Halen de inanamiyorum.cunki ben 5 bebek kaybetdim ama rabbim.çok bùyùk kurban oldugum mucize.sanki

nurrr

Alıntı yapılan: sevilay21 - 05 Ağustos , 2015, 17:29:07
Bendede.var akinti.ben hep bóyle.dùsùnùyorum.siddetli.kasik.ve kanama.olmadıkça hiç bişey olmaz bende geçen hafta çok korkuyodum.niye akintim.var.niye adet sancisi.var niye midem.bulanmiyor.niye belirtiler.yok ay ya dış gebelikse.ya kalbi atmazsa.ve ben pazartesi.atan kalbini.gördūm.Halen de inanamiyorum.cunki ben 5 bebek kaybetdim ama rabbim.çok bùyùk kurban oldugum mucize.sanki

ayyy inanir misiniz benimle ayni seyleri düşünüyorsunuz bnde ya dis gebelikse diyrm neden su gibi sivi akiyr midem bulanmiyr diyrm ve bnmde 3 sene boyunca bebeğim olmadi 1 kere 3 aylikken kürtaj olmak durumunda kaldim skintilarimiz ayni hemen hemen,Allahim kucaginiza saglikli bir sekilde almanizi nasib etsin kendinizi lütfen yormayin hicbise sizden bebegnzden degrli değil ve ani hareket yapmayin,vee bulndugum ülkedeki dr lar hep misirli ve cok iyi dr lar bana merdiven inip cikmamami söylediler ilk gebelikte bu cok onemliymis,Kendinize ve bebisinize cok iyi bakin ve kimseye simdlk gebe oldugnuzu soylemeyn Allah kem gözlerden korusun ve yavrnuzu kucagniza almayi nasib etsn saglikli bi sekilde inşallah sevgilerle... :nazar: :nazar: :nazar: :love7: