Follikül kisti ve pıhtılaşma sorunu olan var mıııı?

Başlatan Svl0660, 20 Ocak , 2015, 23:18:19

« önceki - sonraki »

Svl0660

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Ben de sizler gibi anne olmak istiyorum. Ama malesef olmuyo. Hem büyük kistlerim var hemde pıhtılaşma sorunum var. Hemotologlar hamile kalmamalısın diyor. Ama ben anne olmak istiyorum. Kadın doğumcular da ameliyat olmadan gebelik mucize diyor. Ama ben bu mucize olsun istiyorum. Yapmadığım bitkisel kür kalmadı desem yeri ama yine de olmuyor. Her ay yine olmadı demekten bıktım. Çocuğu olanlara imrenerek bakıyorum. Yada hemen hamile kalabilenleri açık söylemek gerekirse kıskanıyorum. Herkes kafana takma diyor. Ama takılmaması mümkün değil ki. Hele  bir de eşim takma bu kadar olmuyosa olmasın deyince iyice takıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. İçimdekileri paylaşmak istedim sadece...

makaron

Canım hematologlar neden hamile kalmamalısın diyor anlamadım. Sendeki sorun neydi? Bende faktor v ve mtfr homozogot vardı. Iğne verdı hematolog. Onceden yaptığım3 dusugun sebebı buymuş. Iğne ıle cok şükür sorunsuz doğdu bebegim. Kist olayına gelince bende devardı. Ameliyattan korkma. Ben oldum cok rahat gectı sonradında da hemen hamile kaldım tabi benimki kapalı ameliyattı