10 Mayıs , 2024, 14:04:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

beta hcg

Başlatan peteklik, 06 Ocak , 2015, 23:19:53

« önceki - sonraki »

peteklik

kızlar daha önce kimyasal gebelik yaşadım tedavi görüyorum klomen kullandım pazar adet günümdü bir gün sonra beta hcg 48 çıktı bu değer yükselirmi ya çok korkuyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: peteklik - 06 Ocak , 2015, 23:19:53
kızlar daha önce kimyasal gebelik yaşadım tedavi görüyorum klomen kullandım pazar adet günümdü bir gün sonra beta hcg 48 çıktı bu değer yükselirmi ya çok korkuyorum
yükselir bu hafta testi tekrarlat. ilk  hamileliğimde benim de değerim çok düşüktü. on gün gecikmeyle 75 gibi birşeydi. doktor direk " dış gebelik" dedi.   yanıldı oğluşum şimdi dokuz yaşında.

peteklik

bugun yaptırdım sonuç 100 off yine düşük ya

EMEL 26

İnşallah hamilesin dir ama iki gün sonra testi tekrar la  2 katına çıkarsa hayırlı olsun ama sabırla beklemen gerekiyor
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

Alıntı yapılan: peteklik - 07 Ocak , 2015, 21:58:35
bugun yaptırdım sonuç 100 off yine düşük ya

Aradan ne kadar zaman geç ti  100 çıktı ben ce yükselmesi iyi
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslında yükselmiş umutsuz olma lütfen.  belki geç döllenmedir.

peteklik

kızlar adetimden 1 gün sonra 48 ondan 2 gün sonra 100 şimdi yarın yapıcam bakalım kaç oldu acaba

ยรlคภ๓คz göภlüm

güzel yükselmiş. doktorlar iki günde iki katına çıkmasını bekler. senin bir günde iki katından fazla artmış. stres yapma herşey güze olur inşallah

peteklik

48 ile basladim iki gun sonra 100 oldu iki gun sonra 117 oldu icim nasil aciyor ust uste dusuk mu yasayacagim niye boyle oluyor cok uzuluyorum