transferden sonra

Başlatan serap41, 23 Kasım , 2014, 19:16:24

« önceki - sonraki »

serap41

Blastosist transferinden sonra 4.gün7m bugün çok halsizim hep 36 olan ateşim 37.4 , 37.8 diye değişti bugün üşüme filan geliyo sonra yanma oluyo bi sorun yoktur dimi korkuyorum

makaron

Hayırlı ugurlu olsun. Sorun yoktur merak etme. Bu arada sen nereye karar cermiştin? Nerde oldun tup bebegi??

serap41

Acıbadem Maslak Bülent tıraş canim, ins bi sorun yoktur  ya hem progesteron hem de pıhtı için hibor vuruluyorm

makaron

Iyı bulent bey iyidir ben de muayene olmuştum ama memorial a karar vermiştim. Aynen canım progestan ve pıhtı için iğne olmuştum. Progestan 3 ay clexane ı doğuma bir gun kslaya kadar kullandım. İyiki de kullanmışım psşam çok saglıklı çok şükür

serap41

Aaayyy ne güzel canım inş benim de olur ya dua et ins tutar

makaron

İnşallah canım su an kuzumu emziriyorum allah sana da basip etsin tüm bekleyenlere de. En ıyı doktorlara gitmişsin eminim hiç bir sorun olmadan gelecektir kuzun. Bol bol ayetel kursi oku. Birde ya kayyum, ya latif ya mübdi bebek olması için faydalı esmalarmıl. Bundan sonrası dua

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah  bebeğin seninledir. ne zaman belli olacak

serap41

Evet cnm hergün ayetel kursi okuyorum dediklerini de tekrar ediyim ins minikler benimledir :amin:

serap41

1 aralik canım ins bırakıp gitmemislerdir :amin: