Hiç belirtim yok hamilemiyim

Başlatan Bertuğ, 09 Ekim , 2014, 23:15:36

« önceki - sonraki »

Bertuğ

Adetim normaldede çok düzensizdir yarın 39.gün olcak hala adet olmadım bu ayın ortasında yani yumurtlama günüm diye tahmin ediyorum pembe leke gelmişti onun haricinde hiç bir belirtim yok kabızlık gaz falanda yok merak ediyorum hiç belirti olmadan hamile olan varmı lütfen yardım edin bir senedir çocuk istiyoruz

Bertuğ

Kızlar ya meraktan çatlıcam kimse yokmu lütfen yardımcı olun

bnsroni

bızde evlendıgımızde korunmuyorduk sadece dıkkat edıyorduk ve ben duzensız adet oluyordum o yuzden hamıle kalacagımı dusunmemıstım..belırtıde yasamadım ogrenene kadar ..6 haftalıkken hamıle oldugumu ogrendım..olabılıyor yani..tebrıkler :flowers:

Bertuğ

Cnm çok tşk ederim Cvp verdiğin için ya burdaki okuduklarıma göre hamilelik belirtisi kabızlık ve gaz olmassa olmazı herkezin galiba bende bunlarda yok düşününce umudumu yitiriyorum

Bertuğ

Offff sizce yinede hamile olma ihtimalim varmı lütfen Cvp verin

ยรlคภ๓คz göภlüm

hamilelik belirtileri genelde 6. haftadan sonra başlar. belirtiler kişiye göre değişir. benim iki hamileliğimde de başta bir belirti olmadı sadece ilk haftalar aşırı uykum vardı. inşallah hamilesindir

asya81

Gebelikte çok belirti olmaz ancak altı haftadan sonra belli belirtiler oluyor uyku eğilimi gibi ondan onde zaten adet belirtisi gibi belirtiler vaya göğüste hassasiyet oda herkezde olmuyor.aslına bakarsan erken gebelik belirtisi yok varsada adet belirtisi gibi.kasıktan bacağa inen seğirme batma gibi.
İnşallah hamilesindir

Bertuğ

Arkadaşlar cvplarınız için çok tşk ama bu sabah idrar testi yaptım bişey çıkmadı yarın 40. Günüm olcak adet olmadım offff offfff canım çok sıkkın olucaksam Biran ince olim diyorum hakkımızda hayırlısı

ยรlคภ๓คz göภlüm

mevsim değişikliklerinde adet gecikmesi olabilir

Bertuğ

Olabilir cnm yada tatilden yeni geldiğim için ortam hava değişikliğide etkilemiş olabilir gerçi tatilden sonraki ikinci adetim bu. Bugün 42.gün ve ben hala adet olmadım bazen bacaklarım çok ağrıyor sanki olukmışım gibi bazende kendimi iyi hissediyorum sanki olmucak gibi . Hamilelerde kabızlık görünüyor genelde. Ama benimki normalinden daha iyi offff offff Allah hepimizin yardımcısı olsun Aminnnn

ยรlคภ๓คz göภlüm

belirtilere takılıp kalma, herkes de aynı belirti  olmaz ve belirtiler herkesde aynı zamanda başlamaz mesela ben de hiç kabızlık olmadı, bulantılarım 6,5 haftalıkken başladı.  gecikme çok olmuş istersen bir doktora git. adet düzensizliği varsa nedeni araştırır. inşallah hamilesindir.

Bertuğ

Insallah cnm ya ama bugun biraz pembemsi leke geldi bakalim belgi adet olurum esim uc haftadir yanimda deyil gelsin hemen gidicegiz hastaneye adet duzensizligi cok kotu bisey