GEBELIK İSTİYORUM

Başlatan sinem gul, 25 Eylül , 2014, 17:53:55

« önceki - sonraki »

sinem gul

Merhaba arkadaşlar. Ben 5 aylk evliyim.evlendigimiz gunden beri esimde bende korunmuyoruz. Bütün degerlerim de normal.yumurtlama gunlerimi takip etmek icin ovulasyon testi kullandim  ve 23eylulde cift cizgiyi gordum..sabah aksam 2 defa tekrarladim testi ve ikisinddde cift çizgi çıktı. .o gun  1 gun oncesi ve 1 gun sonrasinda esimle birlikte olduk
Dun ve bugun test siliklesti.cift çizginin ciktigi gun kasiklarimda butun gun suren bir agri vardı ve o agrida hafifledi
.hamile kalma ihtimalim nedir
.benim gibi olan varmi..hamileysem ne kadar zamanda belli olur yardimci olur musunuz

DENİZGÖZLÜM81

reglini beklicez başka çaremiz yok umarım tutmuştur aramıza hoşgeldin canım

sinem gul

Hosbuldum canim saol..ben cok heyecanlıyım ve bir o kadar da sabırsızim beklemek cok zor

ยรlคภ๓คz göภlüm

aramıza hoşgeldin. çift çizgi çıktı günleri değerlendirmen iyi olmuş.  sana tavsiye çizgi koyulaşmaya başladığı günleri değerlendir sadece en koyu çıktı günü değil yani öncesi günleri değerlendir. ben de ikinci hamileliği ovulasyon testi kullandığım ikinci ayda yaşadım. genelde de ikinci ayda hamile kalınıyor.. bir de eşinin değerleri normal de olsa eşine keçiboynuzu çayı yap bunun çok büyük faydasını görürsün.

sinem gul

Günaydıncift cizgi cikmadan oncede hergun birlikte olduk cizgi siliklestigi zamanda birlikte olduk bir umut bekliyorum ins hamile kalabilirim cok istiyorum. .artik negatif kelimesni duymktan biktim esimde uzuluyo bu duruma

ยรlคภ๓คz göภlüm

lütfen bu  kadar erken üzülmeye başlamayın.  ben ikinci bebek için iki yıl bekledim, çok stres yaptım. doktorum en son " siz de bir sorun yok, bir çocuğunuz da var, tek sorun çok stres yapıyorsun, rahat ol" dedi. dediğini yaptım, birkaç ay sonra bebişim geldi çok şükür.  bebek olmuyor diye stres yapmayın, sakin olun. sorununuz da yokmuş. inşallah bebeğiniz kısa zamanda gelir

sinem gul

Bennde cok stresliym kafama cok takiuorum..esim l kadar cok bebek istiyo ki ister istemez strese sokuyorum kendimi..benmle ayni zamnda evlenen arkadasim suan 1aylik hamile..kendimde suphe arar oldum neden benim olmuyo diye..araştırmadgim site doktor kalmadi..en son bu ovulasyon testlerini denedim ins bu ay hamile kalabilirim

ยรlคภ๓คz göภlüm

tavsiyem ilk önce bu stresi yen. yoksa bekleyiş kabusa döner

sinem gul

Teşekkür ederim bunu basarmaya caliscam ;)

mandalinaportakal

arkadaşa katılıyorum,hamilelik isteyen kadınların en büyük düşman stres.ne zaman kafanı rahatlatırsan o zaman daha kolay hamile kalırsın.ben oğlumda 1 seneye yakın kendimi yedim olmuyor diye.
sonra 2. çocuğu istedik,nerdeyse hiç kafama takmadım,2. ay hamileydim

sukeyna

merhaba, ben ne zaman ovulasyon testi alıp kullansam hep tek çizgi çıkıyor anlayamadım :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sukeyna - 29 Eylül , 2014, 09:24:06
merhaba, ben ne zaman ovulasyon testi alıp kullansam hep tek çizgi çıkıyor anlayamadım :-\
ikinciyi mi düşünüyorsun

sinem gul

merhaba uslanmaz gönül :) ben ilk bebeği düşünüyorum henüz :) ilk defa bu ay ovülasyon testı kullandım ilk başlarda hep tek çizgiydi sonra bır gun kasıklarım da agrı basladı tekrar yaptım ogleye dogru ve hıç su vs içmeden yapmadım kopkoyu ıkı cizgi çıktı..aksama dogru tekrar yaptım yıne aynıydı..ertesi gun silikleştı ama

ยรlคภ๓คz göภlüm

yumurtan çatlamış ondan sonra çizgi silikleşmeye başlar. inşallah bebeğin seninledir

sinem gul

insallah canım..guzel allahım isteyen herkese nasıp etsın insallah..ümidim yok ama bı ihtimal belki hamile kalabılırım bekliyip görücem