Hayıt otu

Başlatan GülnurARSLAN, 17 Temmuz , 2014, 22:13:42

« önceki - sonraki »

GülnurARSLAN

Kızlar sizlerle paylaşmak istedim sizlerede faydam olsun istiyorum ben 3 düşük yaptım 2 düşüğümü bir kac arkadaşınız formdan biliyor pıhtılaşmam ve guatrm va guatrdan dolayı hamile kalamiyordum pıhtılaşmamdan da düşüklerim oldu bu 4. Gebeligim ve normal yoldan Hayıt otuyla hamile kaldım saka gibi geliyo hatta bana inanmiyacaksiniz ama ben bir profesörle görüştüm kimya profuymus cok ilgilendi saolsun ve bitkileri çok iyi biliyor bir ay kullan dedi bana bak ne kadar faydasını göreceksin dedi ve sen hamile kalacaksin dedi bir sisede 2 aylık kapsül var ve bir ay oldu adet gormedim ve korktum ben gene adet olamiyorum diye aklima gelmefi test yaptım çift çizgi gördüm kizlar kesinlikle alin kapsül sekilde kullanin bana doktorun dedigi kızın da kist varmış hamile kalamiyormus bunu kullandirmis tastikledim ve onayliyorum kizlar şifa niyetine faydam olursa cok sevinir allah isteyenlerede versin

suomisuomi

Nerden temin ediyoruz canım. Bir de tam olarak kimler kullanabilir bu otu. Bizimki Sebepsiz biz de faydasını görür müyüz

GülnurARSLAN

Bunu herkes kullanabilir erkekler bile vücudun dengesini sağlıyor her derde deva internete yazın okuyun aktarlarda vardır kapsül şekilde alacaksınız çayını onermiyorum çünkü acı çayı icilemez kapsül daha iyi eger yapabilirsem proftanda temin ederim kadın bu bitkilerin insanlara faydalı olmasına çalışıyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim hamile misin çok güzel bir haber bu

GülnurARSLAN

Evet canım hamileyim ilk normal Gebeligim