ovulasyondan sonra hamilelik testi

Başlatan tubatuba0727, 09 Temmuz , 2014, 13:40:40

« önceki - sonraki »

tubatuba0727

Merhaba arkadaşlar bende araniza yeni katildim bendede pko var 4 yila yakin zamandir evliyim 4 yilda sadece 1 kere hamile kaldım oda dusukle sonuclandi klomenler igneler asilamalar ama bi sonuc alamadim gecen ay yeni bi doktora basladim glucop diye seker ilaci verdi bide folik onlara basladim ama 13. Gun yeniden adet oldum bu ayda diyete basladim 10 kilo verdim hacet duasini okudu arkadaslarim saolsunlar sogan kuru yaptim ilaclarada devam ediyorum bide bu ay ovulsyon la yumurtlamami takip ettim ayin 5.inde yumurtlamam gerceklesti.simdi icim icime sigmiyor insallah hamileyimdir. Ne zaman test yapsam yada kanda  baktirsam belli olur acaba. Allah tum isteyenlerin kucaklarını  bos birakmasin inşallah  :amin:

mandalinaportakal

canım hg aramıza
ben de pkoluyum ve Allah nasip ederse ikinci evladımı bekliyorum
iki hamileliğim öncesinde de glukophage kullandım ve faydasını gördüm
ovulasyonla da yumurtlama dönemimi takip ettim, kısacası nerdeyse aynı yöntemleri denemişiz  ;D
kaç günde bir adet oluyorsun? ve yumurtlaman kaçıncı güne denk geldi?
ben adetime 2 gün kala testte pozitif gördüm. darısı başına.
ama şu an senin için test yapmak için çok erken.

tubatuba0727

Senin adina sevindim canım allah bagislasin ayin 20 sinde adet oldum 5. Ve 6 sindada yumurtlamam gerceklesti insallah bu ay olur baya umutlandim bu arada adetim duzensiz canim hep erken oluyo bu ay nasil olur bilemem

tubatuba0727

An itibariyle adetime 10 gun var bugun dayanamiyip test alip yaptim ama malesef tek cizgi

mandalinaportakal

hamileysen bile 10 gün öncesinde çıkması imkansız
ben hamileyken 3 gün kala çıkmamıştı
ertesi gün tekrar yaptım o zaman çıktı
ama test çok hassas olanlardandı, normal testlerle denesem çıkmayabilirdi
bence en az 1 hafta daha bekle ondan sonra tekrarla testi

tubatuba0727

Merhaba arkadaşlar bugun itibariyle adetime 3 gun var yumurtlamam gercekleseli 11 12 gun oldu 1 haftadir test yapiyorum hep negatifti ama bugun sabah yaptığım test te ikinci cizgi cikti cok mutluyum kan tahlili verdim 3 4 gibi cikacakhttp://www.hizliresimyukle.com/image/gxf

tubatuba0727

Hamileymisim degerim dusuk cikti ama daha erken diye aldiris etmedim 8 kusur dedi simdi igne verdi doktor kan sulandirici cok mutluyum allah tum isteyenlere bagislasin insallah