klomenle 3 yumurtam oluşmuş

Başlatan serap41, 02 Temmuz , 2014, 15:42:51

« önceki - sonraki »

serap41

amiiiiiiiiiiiinnn ya şurda çırpınan o kadar çok insan var ki ve bunun gibi nicesi Allahım hepimize hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin artık  :amin: :amin: :amin:

serap41

idrar testi yaptım hiç bişi yok :y25: :y25:

göğüs acısı ara ara kasık ağrısı dışında da hiç bi belirtim yok

17 haziranda adet olmuştum 17 temmuz gibi adet olcaksam eğer şimdiye kahverengi akıntım gelirdi günlerce onu çekerdim sonunda adet olurdum

akıntı renginde de değişme yok kahverengi filan olmadı

gecikcek de neden acaba  :dontknow: :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 15 Temmuz , 2014, 15:23:53
idrar testi yaptım hiç bişi yok :y25: :y25:

göğüs acısı ara ara kasık ağrısı dışında da hiç bi belirtim yok

17 haziranda adet olmuştum 17 temmuz gibi adet olcaksam eğer şimdiye kahverengi akıntım gelirdi günlerce onu çekerdim sonunda adet olurdum

akıntı renginde de değişme yok kahverengi filan olmadı

gecikcek de neden acaba  :dontknow: :dontknow:

Hakkinda hayirlisi canim.. Hemen üzülme.. Az daha sabir et ..

InsaAllah melegin seninledir...  :opucuk:

ayışığı

seraaaap ölecem meraktan. aklım sende hep beniim  :opucuk: inşallah vardır bebeğin canım benim yaa. hemen yaz bize tamammı  :occasion5: bide betülün dediği gibi ver şu kanı artık yaaaa. bak 16 temmuz  :aferin:

serap41

gitti bebiş  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bebiş filan yok olmuyo ya olmuyo ne yapsam boş son çare tüp bebek  :crybaby2: :crybaby2:

çok üzüldüm bugün oldum günü gününe hem de  :crybaby2:

suomisuomi

Ben de bugün test yaptım sonuç malesef negatif :crybaby2: yarın ben de görürüm kırmızıları.  Hayırlısı nı dilemekten başka yapacak bişey yok.  Sıkma canını vakti gelmedi demekki biz de  bi gün müjdeli haber veririz inşallah

serap41

valla bu kez çok umutlanmıştım gitgide umut filan kalmıcak bende  :y25: :y25:

hem de o kadar koyu ki ilk defa böyle oldu ve kıvamlı ,yumurta 3 tane olunca mı coştu acaba

suomisuomi

Benim de bu ay üç taneydi.  Ama daha tam başlaması.  Dört gündür kahve leke var.bi kaç ay sonra tüp denerim sanırım.  Umudu kaybetmek yok daha yolun başındayıZ

serap41

inşşşşallah seninki tutar  :amin: :amin: :amin: :amin:

anlamıyrm ya millet ne zaman yumurtladığını bilmiyo rastgele bişiler yapıyo tutuyo

3 tane yumurtayı görüyrz kontrollü bi şekilde çatlatıyrz yok

nasıl bi şanstır anlamıyrm  :y25: :y25:

suomisuomi

Benimki de tutmadı canım ya. Işın püf noktası rastgele yapmak galiba :dontknow: vardır bunda da bi hayır.  Benimki daha zor. Yurt dışında yaşıyorum ha deyince gelinmiyo. Siz istediğiniz zaman istediğiniz doktora gidersiniz. Ben 2 aylığına geldim ellerim boş dönecem. Ama napalım sağlık olsun...

serap41

inş Allahım kucağımızı hayırlısıyla doldurur üzülme sen de ,dediğin gibi zamanı değil diyelim umutla bebeğimizin olacağı günü bekleyelim  :love7:

ayışığı

canım ya kısmet değilmiş . demekki Allahın takdir ettiği zaman gelmemiş henüz. hem Allah duaları emekleri boşa çıkarırmı hiç.
üzülmemek elde değil evet illaki üzülecek ağlayacaksın ama hepsi dozunda iyi. bi dahaki aşama için insanın güze ihtiyacı var biliyosun  :opucuk:

serap41

evet cnm çok üzüldüm çok ağladım ama güçlü olmak gerekiyo dediğin gibi toparlanıp umutla tüp bebeğe yönelmeliyim inş onda bari olur  :amin:

ayışığı

olur inşallah... Allahın hazinesi öyle bol ki. bizim istediğimiz hiç bir şey ona ağır gelmez. yeterki sen yolsa ol o yardım eder.
bir gün bizde yazacaz buralara hamileyiz diye inşallah  :occasion14: