klomenle 3 yumurtam oluşmuş

Başlatan serap41, 02 Temmuz , 2014, 15:42:51

« önceki - sonraki »

serap41

p tesi çatlatma iğnesi vuruldum akşam 10da

ne önerirsiniz hergün mü yapmalıyız 1 gün arayla mı :dontknow: :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 02 Temmuz , 2014, 15:42:51
p tesi çatlatma iğnesi vuruldum akşam 10da

ne önerirsiniz hergün mü yapmalıyız 1 gün arayla mı :dontknow: :dontknow:

hadi hayirlisi canim...

doktorum bana hergün bir sakinca olmadigini.. fakat illaki gerek olmadigini söylemisti. cünkü spermin yasama süreci 72 Saate kadar olabiliyormus.. :opucuk:

serap41

eşim görevli bugün sabahtan yaptık ama o da diyelim şimdi çatladı ya da akşam yine de etkisi olur o zaman dimi

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 02 Temmuz , 2014, 15:51:05
eşim görevli bugün sabahtan yaptık ama o da diyelim şimdi çatladı ya da akşam yine de etkisi olur o zaman dimi

tabi canim.. sperm devam yasiyor ALLAHin izniyle..  :opucuk: insaALLAHta tutar bebisin gelir..

serap41

inşallah cnm ya eşime belli etmemeye çalışıyorum ama çok takıyorum kafaya her sn aklımda üzülüyorum.  inş bu kez benimle olur bebiş

4 klomen bi de aşılama olumsuz aralıktan beri deniyoruz

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 02 Temmuz , 2014, 16:23:15
inşallah cnm ya eşime belli etmemeye çalışıyorum ama çok takıyorum kafaya her sn aklımda üzülüyorum.  inş bu kez benimle olur bebiş

4 klomen bi de aşılama olumsuz aralıktan beri deniyoruz

Canim anlayabiliyorum seni.. Cok fazla takma desemde insan takiyor iste,, kendimden biliyorum.. Ama zamanla alisiyor insan.. Rabbime daha cok tevekkül ediyorum.. Hamd edecegim cok sey var.. Saglikliyim herseyden önce.. Buda benim imtihanim diyorum.. Sabredenlerinden eyle beni rabbim diyorum.. Cünkü biliyorum ki mükafati cok büyük olacak Allahin izniyle.. Icini hep ferah tut cabnim... Rabbim OL deyince olur...  :opucuk: esinle birlikteliginin tadini cikar... :love7:

serap41

çok teşekkürler cnm inş artık hayırlısı duayla bekliyoruz

inş Rabbim isteyen herkese nasip eder ,daha  fazla aratmasın artık :amin: :amin:

ayışığı

mrb arkadaşım. hakkında hayırlısı olsun inşallah. inşallah mucizene kavuşursun sende.  :amin: sadece tavsiyem bunu bi görev gibi yapma. çünkü o an yaşadığın stres ve kaygının  vücudun etkilediğini ve olumsuz olabileceğini duymuştum. hiç istemiyodum ama oldu diyenler seninde etrafında fazlaca vardır  :violent1: demekki biraz olsun akıldan çıkarmak lazım.bizim için zor ama....
anı yaşa derim  :k06: ve kendine oyalanacak işler bul bence.  ;)

serap41

Evet cnm o kadar çok duyuyorum ki aklimdan atayım diye düşünürken yine aklimda oluyo  :honk: inşallah bu kez benimle olur bebiş  :amin:

suomisuomi

Serap Merhaba.  Ben de bu ay aşılama yaptırdım. 3 yumurta oluştu. Bakalım beklemedeyim.  Son günler artık. Sen ne yaptın sonuç aldın mı

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 03 Temmuz , 2014, 10:32:10
Evet cnm o kadar çok duyuyorum ki aklimdan atayım diye düşünürken yine aklimda oluyo  :honk: inşallah bu kez benimle olur bebiş  :amin:

Serapcim naptin kuzum..  :opucuk:

serap41

cnm beklemedeyim

yaa bişi sorcam geçen ay 17sinde adet oldum

ama haziran 30 da çatlatma iğnesi vuruldum

yani adet tarihim temmuz 17 mi olur

geçince gel test yaptır dedi doktor

sadece göğsüm acıyo şiş ara ara da kasıklarım ağrıyo

adetime 3 gün var kahverengi leke gelmesi gerekiyodu şimdiye tık yok tuttu mu yoksaa :tongue3: :tongue3:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 14 Temmuz , 2014, 12:41:32
cnm beklemedeyim

yaa bişi sorcam geçen ay 17sinde adet oldum

ama haziran 30 da çatlatma iğnesi vuruldum

yani adet tarihim temmuz 17 mi olur

geçince gel test yaptır dedi doktor

sadece göğsüm acıyo şiş ara ara da kasıklarım ağrıyo

adetime 3 gün var kahverengi leke gelmesi gerekiyodu şimdiye tık yok tuttu mu yoksaa :tongue3: :tongue3:

Kanda cikar aslinda simdi... Ayy catlicam bende  :toothy10:

Su kani verde hepimiz bi rahatliyalim  :toothy10:

InsaAllah bebegin seninledir...

serap41

hehehe evde olmucakmış havası estiriyrm ki olmayınca çok üzülmiyim diye

umutlanmadığımı düşünsünler :laughing7: aslında fırtınalar kopuyo içimde  :ehi: :ehi:

eğer geçerse adetim doktor gel dedi ya zorunluluktan test yaptırıyo olcam yoksaa ben zaten tutmadığını tutmucanı biliyodum dicem  :)

öyle daha az acır emininm,diğer türlü umutlandığımı sonunda da hüsrana uğradığımı görmeleri daha sinir ediyo beni  :cussing:

Mavish

Alıntı yapılan: serap41 - 14 Temmuz , 2014, 13:01:15
hehehe evde olmucakmış havası estiriyrm ki olmayınca çok üzülmiyim diye

umutlanmadığımı düşünsünler :laughing7: aslında fırtınalar kopuyo içimde  :ehi: :ehi:

eğer geçerse adetim doktor gel dedi ya zorunluluktan test yaptırıyo olcam yoksaa ben zaten tutmadığını tutmucanı biliyodum dicem  :)

öyle daha az acır emininm,diğer türlü umutlandığımı sonunda da hüsrana uğradığımı görmeleri daha sinir ediyo beni  :cussing:

InsaAllah bebisin seninledir canim...
Kalbini ferah tut.. Mevlam neylerse güzel eyler ..  :opucuk:

Sunun surasinda 3 güncük kalmis... Ha gayret...  :k06: