^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 15 Temmuz , 2014, 15:15:24
Canım Burcum Betusum ve tum bebek isteyen site sakinleri dualarimdasiniz hepiniz insallah kavusacaksiniz bebislerinize tüp bebekde yumurta buyumemesi cok okudum burda sonradan bebisler kendiliğinden geliyor yada ikinci tüp bebek tedavisi yanıt veriyor.Az kaldı Burcum unutma en karanlik andan sonra doğar güneş .Senin güneşinde pek yakında dogacak insallah bitanem .Telden yaziyorum kizlar hatam olursa affola öpüyorum hepinizi

Zeynooommmm kuzum nerelerdesinnnn... Özlettin kendini hic yazmiyorsunnnn gelmiosunnnn..

Nasilsin canim benim?

Sende bizim dualarimizdasinnnn... Rabbim sanada hayirli 2. evlat nasip etsin..  :opucuk:

BurcuÇ

Zeynocum,

Sende dualarımdasın hep, her ay yumurtam olmadı cok ılgınc  :dontknow: üzülmemek elde değil sımdı yıne o stres benı maf edıyor  :icon_pale:

BurcuÇ

Zeyno bu bı sırdı ama senlede paylaşabılırım;

Aslında yumoşlarım buyucektı kı sırf betüşle anı dönem tedavı olayım dıe , iğnelerı yapıyormusum gıbı yaptım  :k06:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Temmuz , 2014, 15:33:24
Zeyno bu bı sırdı ama senlede paylaşabılırım;

Aslında yumoşlarım buyucektı kı sırf betüşle anı dönem tedavı olayım dıe , iğnelerı yapıyormusum gıbı yaptım  :k06:

:toothy10: :toothy10:

koca internetteki söylemis oldugun sirri yesinler..  :toothy10:

BurcuÇ

FİGENN

kızlar bu forumda hep yazıyorum bu sayfaya yazdım mı bilmiyorum ama inofolic ilacını şiddetle öneririm lütfen kullanınınnn   ::)

BurcuÇ

BurcuÇ

Senmı kullandın canım ? ıNTERNETEN baktım ki pkolular için ıyımıs sen nasıl kullandın

ayışığı

kızlaar mrb  :hello:  bikaç gün giremedim foruma ben yokken neler olmuş neler. :-ooo
sırlar açığa dökülmüş  :k06: yeni ilaçlar tavsiye edilmiş  :icon_scratch:
merak ettim neymiş bu innofolic.bu ara ilaç kullanmıyorum ya rahat battı  :ehi:  :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 16 Temmuz , 2014, 01:34:03
kızlaar mrb  :hello:  bikaç gün giremedim foruma ben yokken neler olmuş neler. :-ooo
merak ettim neymiş bu innofolic.bu ara ilaç kullanmıyorum ya rahat battı  :ehi:  :ehi:

Nerdesin sen  :caca:

Bekle Allah bekle agac olduk  :toothy10:

Bak neler kacirdin.. :k06:

Neler oldu neler.. Icli disli tedaviler.. Ay aman NAMELER olcakti  :ehi:

FİGENN

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Temmuz , 2014, 17:02:00
Senmı kullandın canım ? ıNTERNETEN baktım ki pkolular için ıyımıs sen nasıl kullandın

Evet canım bende kullandım, hafif pko vardı bende ama ileri derecede değildi, doktorum şeker liacı yerine bunu verdi çok umutlu konuştu ben bu ilacı kullanmakla birlikte dukan diyetine başladım ve 15 kilo verdim, tam kendimi kilo vermeye kaptırmışken bi baktım günüm geçmiş ve hamileyim artık test bile yapmıyordum çünkü negatif görmekten bıkmıştım, tabi bunlar hep vesile ama ben bu ilacın yararlı olduğunu düşünüyorum

bu ilaç yumurta kalitesini artırıyor  :icon_thumright:

ayışığı

Alıntı yapılan: Mavish - 16 Temmuz , 2014, 02:03:30
Alıntı yapılan: ayışığı - 16 Temmuz , 2014, 01:34:03

Nerdesin sen  :caca:

Bekle Allah bekle agac olduk  :toothy10:

Bak neler kacirdin.. :k06:

Neler oldu neler.. Icli disli tedaviler.. Ay aman NAMELER olcakti  :ehi:
valla öyle olmuş betülcümm. yok yook ben dersimi aldım iki elim kanda olsa girerim artık foruma  :k06:

Mavish

pekte bi sessizis bugünlerde.....  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

ayışığı

hep beraber ınnofolıc araştırmasındayız betüüüül  :tongue3: :tongue3: yeni bir mucize keşfettik. ben baktım bikaç yerden ama pek işe yarar bi şey bulamadım doğrusu  :dontknow:

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 18 Temmuz , 2014, 02:27:57
hep beraber ınnofolıc araştırmasındayız betüüüül  :tongue3: :tongue3: yeni bir mucize keşfettik. ben baktım bikaç yerden ama pek işe yarar bi şey bulamadım doğrusu  :dontknow:

Oda iyimis..  :aferin: bos durmak yok eferim  :k06: