^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: ayışığı - 05 Temmuz , 2014, 00:36:00
he valla . foruma ne yazıyım senden haber bekliyolar deriz  :k06:

Arayip terör estircem :toothy10:

BurcuÇ

Canparelerim ; hakkınızı helal edin, ramazan dolayısyla eve gelemdım fıremedım

Doktora gıttım yumoşlarımda bi hareketlılık yokmus  :sad1: Kan testım Estradiol - 64 cıktı doktorum 225mg cıkardı dozumu  fostımonu pazartesı gel dedi ,
4.gün iğnenın yanı olumsuz bıse sölemek ıcın erken dedı ama bilmiyorum  :icon_pale:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 05 Temmuz , 2014, 04:00:42
Canparelerim ; hakkınızı helal edin, ramazan dolayısyla eve gelemdım fıremedım

Doktora gıttım yumoşlarımda bi hareketlılık yokmus  :sad1: Kan testım Estradiol - 64 cıktı doktorum 225mg cıkardı dozumu  fostımonu pazartesı gel dedi ,
4.gün iğnenın yanı olumsuz bıse sölemek ıcın erken dedı ama bilmiyorum  :icon_pale:

Burcum.. Dozaji yükseltmis.. InsaAllah bi kipirdama olur..

Dualarimiz seninle canim benim.. Olumlu düsünelim :opucuk:

Daha erken.. Ve henüz dr unda dedigi gibi bisey söylemek erken.

ayışığı

canım daha yeni başladın iğnelere demekki doz az gelmiş. şimdi yükseltmiş ya bu kontrolde görürsün ordakı hareketlenmeyi. doktor bile erken demiş konuşmak için. acele etmeyelim ümitsizliğe düşmek için lütfeen. görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler canım arkadaşım  :opucuk:

BurcuÇ

Şu günlerde içim rahat oluyor kızlar, aşılamamda da hem yumoslarım 16 günde 18 gunde buyudu bu tüp bebekte olumsuzluk getırımı bilmiyorum.. Şuan olumsuzluk telaş yok bende.. Meryem suresine çok güvenıyorum aslında , yani nasıl desem daha oncede nıyetlendım nasip olmadı sımdı 18 temmuza kadar görümcem ve kayınvalıdem okucak ..

Haftaya hareketlenme olsa da işlemden sora benı stres basıyo da sımdı bı kaç yerd eokudum yumos buyumedı dıe iptal etmısler tüp bebgı ya benımde öle olursa  :icon_pale:

ayışığı

canım  hep rahat ol zaten. aşılamada daha az yumurtlama olsun istiyo doktorlar galiba tüp bebekte sayı ne kadar çoksa şans o kadar fazla mantığıyla yüksek dozda veriyolar ilaçları. yani demem o ki 16- 18 gün süreceğini sanmam. daha kısa sürede cvp verir inşallah vücudun  :opucuk:

hem bak tüp bebek yaptıran bi arkadaşımızında tedavisi iptal edildi önce şimdi hamile onu düşün aklına illa olumsuz düşünce gelirse  :aferin:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 06 Temmuz , 2014, 01:02:44
Şu günlerde içim rahat oluyor kızlar, aşılamamda da hem yumoslarım 16 günde 18 gunde buyudu bu tüp bebekte olumsuzluk getırımı bilmiyorum.. Şuan olumsuzluk telaş yok bende.. Meryem suresine çok güvenıyorum aslında , yani nasıl desem daha oncede nıyetlendım nasip olmadı sımdı 18 temmuza kadar görümcem ve kayınvalıdem okucak ..

Haftaya hareketlenme olsa da işlemden sora benı stres basıyo da sımdı bı kaç yerd eokudum yumos buyumedı dıe iptal etmısler tüp bebgı ya benımde öle olursa  :icon_pale:

güzel düsün güzel seyler gelsin canim... sen devam oku meryem suresini, ama suya oku bide istersen... orucunu acarken icersin... rabbim Kabul buyursun niyetini canim... hayirli evlatlarimiz olsun  :opucuk:

BurcuÇ

Kızlar bugun öle bıse yaptımkı  :cildir: :cildir: :cildir:

Sabah kan verıdm ultrosona gırdım,, cok rahatsızdım öğledne sonra ara bız san aıgne dozunu söyleyelım dedıler eve geldım öğleden sora bı yattım sımdı kalktım hastaneye ulasamıyorum  :y25:

ne yapcma sımdı

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 07 Temmuz , 2014, 18:09:17
Kızlar bugun öle bıse yaptımkı  :cildir: :cildir: :cildir:

Sabah kan verıdm ultrosona gırdım,, cok rahatsızdım öğledne sonra ara bız san aıgne dozunu söyleyelım dedıler eve geldım öğleden sora bı yattım sımdı kalktım hastaneye ulasamıyorum  :y25:

ne yapcma sımdı

Canim naptin ulasabildin mi?

Gidebilme imkanin var mi yoksa cok mu uzak?

SIkma canini .. Ulasadiysan devam yap sen bugünde igneni.. Artik yarin sabah ilk isin o olsun canim  :opucuk:

BurcuÇ

Bugun öğleden sonra arıcam kızlar;

Ayrıca dün sölemedim galkıba yumoşlarda hıc bır hareket yok  :y25: Doktorum dedıkı sen polıkıstık oversın suan yok ama hepsı bırden buyuyebilir uffffffffffff

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 08 Temmuz , 2014, 12:42:45
Bugun öğleden sonra arıcam kızlar;

Ayrıca dün sölemedim galkıba yumoşlarda hıc bır hareket yok  :y25: Doktorum dedıkı sen polıkıstık oversın suan yok ama hepsı bırden buyuyebilir uffffffffffff

moralini yüksek tut canim.. bak birden büyüyebilme imkani varmis...  :opucuk: rabbim yumoslarini saglikli ve kaliteli büyütsün canim..  :opucuk:

ayışığı

canım yaa polikistik overin tek pozitif yanı bu tedavilerde hızlı cevap vermesi. dediği gibi doktorun hepsi bi anda büyüyebilir. sen biraz rahat ol. stres iyi gelmiyo biliyosun bedene bu dönemlerde  :opucuk:

ayışığı

canım haberler nasıl iyidir inşallah. nedir son durum hiç yazmıyosun  :flowers:

BurcuÇ

Canım sonuc yok oyuzden yazmıyorum iğnelerım bıttı gıttım paralı bı dunya para verıp ılaç aldım 2 gundur yarın sabah kontrolum var

ayışığı

10 Temmuz , 2014, 00:31:40 #89 Son düzenlenme: 10 Temmuz , 2014, 00:34:18 ayışığı
iğnelerin bitti tmm şimdi ne ilacı aldın peki  :icon_scratch:
kusura bakma bilmediğim için soruyorum aynı durumdayız aslında. banada dr pkolu olduğumu söylemişti ama ben kullanmam gereken tüm iğneleri ve ilaçları tek seferde almıştım. malesef pahalı ve pazarlığa açık bi tutar olmuştu. en uygun fiyatı bulmak için çok eczane dolaşmıştık  :caca: