27 Nisan , 2024, 22:22:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^Yine Yeni Yeniden Başlangıç ^^

Başlatan BurcuÇ, 30 Haziran , 2014, 11:27:11

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Günaydın canlarım, hayırlı ramazanlar canlarım

Uzun süredir burada sıkıntılı bu yolda birbirimizi dinleyeip bazen umut bazen umutsuzluk olduk. Herkes tek tek hamiş kaldı benım ilk geldiğimden bu yana. Hala çabalıyorum hala uğraşıyorum bır yanım kabullen cocogun olmuyor desede Rabbin duyuyor elbet verıcek bebeğini diyerek tedavi ilaçlar iğneler hergün şişiyorum  :y25:

Birazdan doktara gideceğim TÜP BEBEK  tedavisi için.. Dua edin kızlar bana bu mübarek günlerde.

Buara kızlar '' Meryem Suresıne '' Başladım ben... Rabbim herkese vermiş banada hayırlı onun yolunda yetiştirebileceğim bir evlat nasip etsin bu mübarek ayda.. Çift Çift , üç üç farketmez  :k06:

mandalinaportakal

hakkında hayırlısı canım :amin: Allah utandırmasın,emeklerini zayi etmesin :amin:

duygucuk

canım rabbim dularını, dualarımızı kabul etsin.. senin de yüzünü güldürsün inşallah.. şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine kucağını doldursun allahım
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

°º•✿gülümse01✿•º°

30 Haziran , 2014, 14:27:32 #3 Son düzenlenme: 30 Haziran , 2014, 14:34:34 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 30 Haziran , 2014, 11:27:11
Günaydın canlarım, hayırlı ramazanlar canlarım

Uzun süredir burada sıkıntılı bu yolda birbirimizi dinleyeip bazen umut bazen umutsuzluk olduk. Herkes tek tek hamiş kaldı benım ilk geldiğimden bu yana. Hala çabalıyorum hala uğraşıyorum bır yanım kabullen cocogun olmuyor desede Rabbin duyuyor elbet verıcek bebeğini diyerek tedavi ilaçlar iğneler hergün şişiyorum  :y25:

Birazdan doktara gideceğim TÜP BEBEK  tedavisi için.. Dua edin kızlar bana bu mübarek günlerde.

Buara kızlar '' Meryem Suresıne '' Başladım ben... Rabbim herkese vermiş banada hayırlı onun yolunda yetiştirebileceğim bir evlat nasip etsin bu mübarek ayda.. Çift Çift , üç üç farketmez  :k06:

Ayyyy canııımmmm hiç olumsuz düşünme. Bu ay olacak diye başla ve bol bol dua et. Hele ki şu mübarek günlerde, hacet kapılarının sonuna kadar açık olduğu vakitlerde... Rabbim elbet verecek sabrımızı deniyor, kulum rıza gösterecek mi diye... Canım ben her gece yatmadan önce "El Musavvir, El Bari, El El Halık, Ya Muhafız ve Ya Şafi"  esmalarını 21'er kez okurdum. Bebek dileyenlerin Rabbime bu isimleriyle yalvardıklarını duymuştum. Olacak, olacak ard arda hamileyyiiiiiizzz diye yazacağız. Hadi bakalım bismilllahhhh
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mavish

Burcummmmmm..

In saa allah sen zeynep ve ben bu forumda güzel haberler verecegiz..

Rabbim bize o günleri göstersin...

Hayirli haberle gel güzel arkadasim...

BurcuÇ

İnşallah canlarım inşallah...

Bugün hastaneye gittim ve bır tüp bebek yaptıran bayanın sonuc alırken yanında bulunmus oldum tanımıyorum ama okadar sevındım kı gıttım tebrık ettım öptüm  :k06:

Bende artık başlıyorum bugun itibari ile,

150mg Fostimon ile başlattı doktorum kalçadan vurul ve cuma gel dedi...

Şimdi tesbihede başlayayım dıyorum .  :amin:

Mavish

Hadi hayirlisi olsun canim benimmmm .. Rabbim
Güzel sonuclar almayi nasip etsin...

Burda gelismeleri yaz canim... Bizlerde daha dogrusu ben cok merak ediyorum  :k06:

BurcuÇ

Amin canım sende tedavıye baslamadan al ınsallah güzel haberlerını..

Ben şimdi cuma günü 4 günlük iğne yapıp gitmiş olacağım 4 gund ebı etkısı olmuyor ama yınede ultrasona gıdıcem..

Ben Fostımonu aşılamada kullandım ama göbekten yapmıştım göbekten yapmak ıle kalcadan yapmanın arasında nasıl bı fark olabılırkı bılıyormusunuz ?

Betüşüm aslında bu surecı paylaşlmayı duusnmuyordum ama hayal kırıklıgı oluyo dı eyınede siz bana ıyı gelıyorsunuz  :love7:

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 13:30:33
Amin canım sende tedavıye baslamadan al ınsallah güzel haberlerını..

Ben şimdi cuma günü 4 günlük iğne yapıp gitmiş olacağım 4 gund ebı etkısı olmuyor ama yınede ultrasona gıdıcem..

Ben Fostımonu aşılamada kullandım ama göbekten yapmıştım göbekten yapmak ıle kalcadan yapmanın arasında nasıl bı fark olabılırkı bılıyormusunuz ?

Betüşüm aslında bu surecı paylaşlmayı duusnmuyordum ama hayal kırıklıgı oluyo dı eyınede siz bana ıyı gelıyorsunuz  :love7:

hakkinda hayirlisi olsun canim benimmmmm.... rabbim o güzel gönlüne göre versin...  :opucuk:

bende bakalim ramazanin cikmasini bekliyorum canim... hayirlisi olsun... ne diyelim...

kismette varsa olur ...  :opucuk:

paylas paylas canim... büyük bir motivasyon oluyor bence....  :k06: bak zehra ya... (gülümse01) masaALLAH bebisine kavusuyor in saa ALLAH...  :nazar: oda sagolsun her adimini tek tek paylasti... bizlerede cok güzel Bilgi oldu...  ;)

BurcuÇ

İnşallah güzelim, biz ayrı bı sayfa acıcaktık bırlıkte t
p bebek ile ilgili olarak o şimdik hamiş bile darısı başımıza ınsallah  :amin:

zen_s

Canım inşallah bir an evvel kavuşursun bebeğine rabbim tüm isteyene nasip etsin hepinizi opüyorum inşallah tek tek güzel haberler verirsiniz :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Zeyno sen nerelerdesın napıyorsun kuzucukk

Mavish

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Temmuz , 2014, 13:40:32
İnşallah güzelim, biz ayrı bı sayfa acıcaktık bırlıkte t
p bebek ile ilgili olarak o şimdik hamiş bile darısı başımıza ınsallah  :amin:

Amin in saaALLAH canim....  :opucuk:

Mavish

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Temmuz , 2014, 13:44:40
Canım inşallah bir an evvel kavuşursun bebeğine rabbim tüm isteyene nasip etsin hepinizi opüyorum inşallah tek tek güzel haberler verirsiniz :)

zeynoooooooooooom... kadroyu tamamliyoz...  :toothy10: :toothy10:

oh ya... gelin kopalim yine Burda...  :ehi:

Mavish

BURCUMA TAM DESTEK FULL DESTEK OLSUN BU SAYFADA....  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: