28 Nisan , 2024, 00:04:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yeniden aşılama süreci bu bari tutsa :(

Başlatan serap41, 20 Haziran , 2014, 20:54:36

« önceki - sonraki »

serap41

ilk aşılamam fos çıktı  :crybaby2: :crybaby2:

pazar günü klomen kullanmaya başlıyorum yeniden aşılama yapılcak dua edin de bu bari tutsun çok mutsuzum  :crybaby2: :crybaby2:

ayışığı

mrb arkadaşım. hakkında hayırlısı olsun. hiç üzme kendini.moral ve inanç çok önemli sende biliyosun. bikez olmadı diye hep böyle olacak değil. Allah bu kez gönlündekini önce karnına sonra kucağına versin inşallah .  :amin:

serap41

inş cnm yaa valla iğneye gerek kalmadan klomenle yumurta gelişiyo çatlıyo ,aşılama da yaptık ama tutmadı :( çok üzüldüm çok ağladım toparlandım tekrar gittim doktora yeniden klomen kullanmaya başladık, yine aşılama yapcaz inş bu kez tutar  :amin: :amin:

birbuçukyıl

Allah yardımcın olsun.İnşallah herşey yolunda gider. Aşılamada ikinci denemede hamile kalan birsürü insan var.

ayışığı

Alıntı yapılan: serap41 - 20 Haziran , 2014, 23:08:36
inş cnm yaa valla iğneye gerek kalmadan klomenle yumurta gelişiyo çatlıyo ,aşılama da yaptık ama tutmadı :( çok üzüldüm çok ağladım toparlandım tekrar gittim doktora yeniden klomen kullanmaya başladık, yine aşılama yapcaz inş bu kez tutar  :amin: :amin:
Allahın takdir ettiği bi zaman var.biz o zmna kadar elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz. ol dedikten sonra engel kalırmı hiç. inşallah seninde bu kez son olur.  :amin:üzülmemek elde değil evet ama biz bi mücadele içindeyiz başarmak için güce ve inanca ihtiyacımız var 

serap41

Allahım artık görsün bizleri ya çok üzülüyorum ama olacak inş diye başlıyorum her yeni tedaviye  :amin: :amin: :amin: