27 Nisan , 2024, 17:24:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pazartesi aşılamam var nolur dua edin

Başlatan serap41, 30 Mayıs , 2014, 23:11:28

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

sanki diğer yazılanlardan 14. günde test yapılıyor diye hatırlıyorum ama emin değilim cnm sen bi araştır inş meleğin seninledir

serap41

inş cnm yaa nette de öyle yazıyo 14. günde diye emin olamadım inş bu kez görürüm çift çizgiyi hayırlısıyla tabi  :amin: :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canım testte belli olma durumu embriyonun yerleşme vaktine göre değişebiliyor. Normalde ortalama 14. günde belli oluyor; ama 12. günde de belli olan varmış. Bence doktorunun dediği günü bekle. Stres kaynağı yapma. İnşaallah bu ay bebişlerimiz bizimle olacak dualarımız o yönde  :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

serap41

Ins cnm sabırsızlıkla bekliyorum gelsin artık bebecikler  :amin:

serap41

Merhaba şimdi ben geçen ay 12 mayis adet oldum ama adetin 3. Gününde değil de 10. Günün de klomen kullandim 30 mayısta catlatma iğnesi vuruldum simdi adetim bu ay 12 sinde mi olur geç catlatildigi için gecikir mi :/ hiç adet belirtisi yok da umutlaniyim mi

suhedakılıc

Arkadaşlar merhaba.biz iki yıllık evliyiz. ancak eşimde boşalma problemi var bi dönem ilaç kullandığı için sıkıntı. ancak ürolojiye test yaptırdık sperm sayısı gayet sağlıklı çıktı. aşılamayı önerdi.ben düzenli adet oluyorum ancak henüz kontrol yaptırmadım sorunum var mı yok mu bilmiyorum. ay sonunda adet olucam. ilk kez ne zaman doktora gitmeliyim. ve sizce ilk aşıda benim tutar mı :(

suhedakılıc

ve aşılamayla ilgili pek hatta hiç bir bilgim yok . ilk kontrolden sonuna kadar olan süreci lütfen benimle paylaşırmısınız.

ponçik

Alıntı yapılan: suhedakılıc - 10 Haziran , 2014, 21:38:14
Arkadaşlar merhaba.biz iki yıllık evliyiz. ancak eşimde boşalma problemi var bi dönem ilaç kullandığı için sıkıntı. ancak ürolojiye test yaptırdık sperm sayısı gayet sağlıklı çıktı. aşılamayı önerdi.ben düzenli adet oluyorum ancak henüz kontrol yaptırmadım sorunum var mı yok mu bilmiyorum. ay sonunda adet olucam. ilk kez ne zaman doktora gitmeliyim. ve sizce ilk aşıda benim tutar mı :(

Benim bir arkadaşımın ilk aşılamasında tuttu , hatta ikiz bebekleri oldu
Eğer spermler sağlıklı ve senin de problemin yoksa Allahın izniyle tutar canım  :flowers:

Alıntı yapılan: serap41 - 10 Haziran , 2014, 20:32:24
Merhaba şimdi ben geçen ay 12 mayis adet oldum ama adetin 3. Gününde değil de 10. Günün de klomen kullandim 30 mayısta catlatma iğnesi vuruldum simdi adetim bu ay 12 sinde mi olur geç catlatildigi için gecikir mi :/ hiç adet belirtisi yok da umutlaniyim mi

Canım  inşallah güzel haberler verirsin  :hello2: ilacın etkisinden gecikme olabilir

serap41

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bugün idrar testi yaptım negatif çıktı,bugün aşılamadan sonra 15.gün tutmuş olsa belli olurdu dimi  :y25: :y25: :y25: :y25:

mayıs 12de adet olmuştum hala da olmadım

of Allahım of çok mutsuzum ağla ağla mahvoldum öğlenden beri çok moralim bozuldu umudumu yitirmeye başlıyorum yavaş yavaş  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

eea2005

Alıntı yapılan: serap41 - 16 Haziran , 2014, 18:24:27
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bugün idrar testi yaptım negatif çıktı,bugün aşılamadan sonra 15.gün tutmuş olsa belli olurdu dimi  :y25: :y25: :y25: :y25:

mayıs 12de adet olmuştum hala da olmadım

of Allahım of çok mutsuzum ağla ağla mahvoldum öğlenden beri çok moralim bozuldu umudumu yitirmeye başlıyorum yavaş yavaş  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

idrar testine güvenme hatta geç döllenme olduğunda kan testinde bile geç çıkıyor. ben 24şubatta adet olmuştum 22 martta kan testinde çıkmadı 28 martta idrar testinde çıkmadı 1 nisan da kan testinde çıktı.  :nazar: boş ümit vermek istemem ilacın etkisi de olabilir ama gecikmen 10 günü bulduğunda kan testi yaptırmanı öneririm...  :amin:

mandalinaportakal

normal yolla kalınan gebeliklerde bile idrar testi erken dönemlerde doğru sonuç vermeyebiliyor.biraz daha bekleyip yeniden test yapmanı öneririm

serap41

adet oldum aşırı koyu kahve uyuz uyuz bişiler geldi ,kistim mi var anlamadım adet rengime de bi haller oldu  :crybaby2: :crybaby2: