28 Nisan , 2024, 13:38:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

lekelenmem var

Başlatan duygucuk, 20 Mayıs , 2014, 22:24:57

« önceki - sonraki »

duygucuk

arkadaşlar bugün konturolüm vardı elle muayene etti alttan açılmam var mı diye o zamandan beri koyu kıvamlı kahverengi lekelenmem var koyu kahverengi lekelenmem tarzında bazen idrarımda da geliyor koyu bir şekilde.. çok korktum geçmedi böyle bir durum yaşayan varmı... acaba açılmammı oldu.. sancım yada benzeri bir ağrımda yok.. yardımcı olursanız bana sevinirim
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

duygucuk

33+3 canım erken doğum riskim vardı doktor o yüzden elle muayene etmişti ondan beri lekelenmem var. geçer dedim ama geçmedi biraz önce yoğun miktarda idrardan sonra koyu kahverengi geldi

elfo

doktorunu arayıp sorsan iyi olur. daha önce nette böyle durumlar yaşayanları okumuştum ve önemli bir durum olmadığını, alttan muayene sonucu böyle durumlarla karşılaşılabileceğini hatırlıyorum. yine de tedbiri elden bırakma ara bence.
senle pek muhabbetimiz olmadı ama yaşadığın sıkıntıları genel olarak hatırlıyorum. aynı dönemlerde anne olmaya çalışıyorduk. hamd olsun ben oğlumu kucağıma aldım hatta 2 gün sonra yaşını dolduracak. hamileliğini hep takip ediyorum. inş. sen de benim gibi sağ salim kucağına alırsın. insan sıkıntılarla elde edince son ana kadar hep bişey olacak mı korkusu yaşıyor. mübarek günlerdeyiz çok dua et. inş. sağ salim kucağına alırsın.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

duygucuk

Alıntı yapılan: elfo - 20 Mayıs , 2014, 22:35:45
doktorunu arayıp sorsan iyi olur. daha önce nette böyle durumlar yaşayanları okumuştum ve önemli bir durum olmadığını, alttan muayene sonucu böyle durumlarla karşılaşılabileceğini hatırlıyorum. yine de tedbiri elden bırakma ara bence.
senle pek muhabbetimiz olmadı ama yaşadığın sıkıntıları genel olarak hatırlıyorum. aynı dönemlerde anne olmaya çalışıyorduk. hamd olsun ben oğlumu kucağıma aldım hatta 2 gün sonra yaşını dolduracak. hamileliğini hep takip ediyorum. inş. sen de benim gibi sağ salim kucağına alırsın. insan sıkıntılarla elde edince son ana kadar hep bişey olacak mı korkusu yaşıyor. mübarek günlerdeyiz çok dua et. inş. sağ salim kucağına alırsın.  :amin:

canım çok sağol.. rabbim evladını sana bağışlasın inşallah... yarın bir ararım doktorumu ama bana da kötü bişe yok gibi geliyor öyle olsa sancım felan olurdu sanırım...  dualar her gün dilimde inanki.. çok kıymetli bebişler bunlar... inşallah bende sağ salim kucağıma alırım oğlumu..

makaron

Canim doktoru aradin mi, her ne kadar onemli olmasa da dedigin gibi cok kiymetli bebekler bunlar. Allahim bizlere bagislasin. Az bir zamsn kaldi terslik olmasin. Hamileligin ilk baslarinda ben de yasamistim. Tuvalete cikinca veya peceteye silince geliyordu. Koyu kahve telvesi gibi akintiydi. Dr bi islem yapti o gunden beri olmadi hamd olsun. Dr la konus mutlaka haber ver.

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 21 Mayıs , 2014, 08:04:30
Canim doktoru aradin mi, her ne kadar onemli olmasa da dedigin gibi cok kiymetli bebekler bunlar. Allahim bizlere bagislasin. Az bir zamsn kaldi terslik olmasin. Hamileligin ilk baslarinda ben de yasamistim. Tuvalete cikinca veya peceteye silince geliyordu. Koyu kahve telvesi gibi akintiydi. Dr bi islem yapti o gunden beri olmadi hamd olsun. Dr la konus mutlaka haber ver.
[/quote

canım aradım muayeneden sonra olabilirmiş.. yoğun kanama ve sancı olmadıktan sonra korkma dedi doktorum... zaten geçti şimdi... 

mandalinaportakal

sorun olmamasına çok sevindim.ilk bebeğimde doktor elle muayene ettikten sonra nişana benzer kanama yaşayabilirsin korkma demişti.
ama şu da var,sancıyı her zaman hissetmeyebiliyorsun.nst'ye girdin mi hiç?

makaron

duygucum sevindim sorun olmamasına. aman dikkat et yine de dinlen. sana diyorum ama kendim sokak sokak geziyorum. karnım kocaman direksiyonu zor çeviriyorum karnımdan hala geziyorum. belim çok agrıyo kızlar ama benımki tuhaf oturunca veya yatınca agrıyo sürekli gezinmem yürümem lazım ben de Sabah bi çıkıyorum akşama kadar yürü babam yürü.

mandalinaportakal

yürümen çok iyi.vücudun esniyor,doğuma hazırlanıyor.oğlumda ben de öyleydim.doğuma birkaç gün kalmıştı,beni görenler sokakta doğuracaksın diyordu :k06:

makaron

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 21 Mayıs , 2014, 10:47:06
yürümen çok iyi.vücudun esniyor,doğuma hazırlanıyor.oğlumda ben de öyleydim.doğuma birkaç gün kalmıştı,beni görenler sokakta doğuracaksın diyordu :k06:

evet canım doctor da yürümeyi tavsiye ediyor ama tabii benım gibi saatlerce değildir mutlaka. saka gibi. yürüyorum yürüyorum. bi çay kahve içiyim diye otursam hemen belim agrıyo millet otururken ben ayakta bekliyorum. nst ye girdim sancı falan yok bir hafta daha gezinebilirim :)

mandalinaportakal

seninki değişikmiş canım.neyse 1 hafta kalmış zaten,onu da bir şekilde atlattın mı tamamdır.benim de doğuma kadar nst'de gram sancı çıkmıyordu,doktor sezeryana çağırmıştı hatta.o gece sancılarım başlamasa ertesi gün sezeryanım vardı,günüm dolmuştu çünkü

makaron

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 21 Mayıs , 2014, 10:59:39
seninki değişikmiş canım.neyse 1 hafta kalmış zaten,onu da bir şekilde atlattın mı tamamdır.benim de doğuma kadar nst'de gram sancı çıkmıyordu,doktor sezeryana çağırmıştı hatta.o gece sancılarım başlamasa ertesi gün sezeryanım vardı,günüm dolmuştu çünkü

ne güzel normal mi doğurdun?? ben de normal doğurmak istiyorum ama sanırım olmıycak bebegim dönmedi çünkü. ters gelir bu nedenle sezeryan dedi dr.

mandalinaportakal

evet normal yaptım.son 3 hafta kala döndü benimki de.doktor ümitlenme dönmez demişti ama şaşırttık doktor amcayı.şimdi kardeş bekliyoruz :nazar:

makaron

maşallah canım Allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin. ben de korkuyorum sezeryan da olsa korkuyorum artık kısmet. aklıma kötü kötü şeyler geliyo. ya bi terslik olursa kanama falan geçirirsem. bebeğimin ciğerleri fln gelişmiş midir? bir sürü soru var aklımda...