Bebeğim Öldü mü?

Başlatan lagrima, 20 Mayıs , 2014, 17:48:33

« önceki - sonraki »

lagrima

Deniz gözlüm sana ne oldu neden kürtaj oldum inan çok üzüldüm.

Bebeklerim ikiz mis bu arada :(( vicdan azabı çekiyorum psikolojik berbat.

_inci_tanem_

Geçmiş olsun lagrima :( RABBİM tekrarddan istediğinde gönlüne göre nasip etsin :( Yavrunu bağışlasın RABBİM  :amin: Tedavisiz ikiz gebelik süpriz olacakmış ama dünyalık değillermiş demekki :( Gönlünü rahat tutmaya çalış zorda olsa sen keyfinden kürtaj olmadın RABBİM tekrarını yaşatmasın

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DENİZGÖZLÜM81

diğeri gibi bunuda kalbi durdu  iyiyken bir anda yavaşlıyor ve ölüyor sanada sabır versin canım ne diyim araştırmaya gidicez  bakalım

lagrima

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 30 Mayıs , 2014, 15:09:20
diğeri gibi bunuda kalbi durdu  iyiyken bir anda yavaşlıyor ve ölüyor sanada sabır versin canım ne diyim araştırmaya gidicez  bakalım
Cnm muhtemelen kanda pıhtılaşma var sen de de bende var iğne kullanıyorum 1 sene boyunca. Allah im sabır versin. Sana da çok üzüldüm. 

nelss

çok geçmiş olsun kızlar  :'( :'(

lagrima

Özlem ışıl

Benim doktorum yalnızca 1 adet döneminin geçmesi dedi. Bu süre psikolojik anlamda daha çok önem taşıyor.  Ki görümcem  bu süreyi de geçirmeden farkında olmadan tabiki hamile kaldı ve kızı var. En önemli şey siz ve Eşinizin ruhen psikolojik olarak hazır hissetmeniz. Harici bir sağlık problemi yoksa, kürtaj sonrası bir enfeksiyon gecirmediyseniz sıkıntı yok (bir adet süreci geçtikten sonra) tekrar deneyebilirsiniz ...
Hamile olan arkadaşlar varmı özelliklede 7 haftalik gibi.. bebegimin kalp atışları şu an yavaş ve doktorum büyük ihtimalle kaybedebilecegimi söyledi. . Tecrübesi olan arkadaşlarım acil !!!

lagrima

Boyle  ör adamdan ikinci bir çocuk yapmak ne kadar doğru onu bile bilemiyorum