transferim gerceklesdi

Başlatan sevilay21, 15 Mayıs , 2014, 20:30:55

« önceki - sonraki »

sevilay21

Slm herkese 2 ay ara ardindan saligùnù ikinci transferim gerceklesdi insallah busefer tutar kizlar  :amin: :amin: suan 20 tane dondurulmus yumurtam var kismet artik. Rabbim bekleyen herkesin kucagini doldursun   :amin: :amin:

BurcuÇ

Canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah 15 gun sonra olumlu haberlerını yazarsın. Tüp bebek için düşünüyorum :/ Bilgi verirmisin özeldemi yaptırıdn nasıl bı surec ıslıyor

_inci_tanem_

RABBİM inşallah göbüşü sonra sağlıkla hayırlısıyla kucağını doldurur 15 gün sonra meleğinin güzel  haberini vermeyi nasip etsin RABBİM hayırlısıyla :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sevilay21

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 15 Mayıs , 2014, 23:11:23
Canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah 15 gun sonra olumlu haberlerını yazarsın. Tüp bebek için düşünüyorum :/ Bilgi verirmisin özeldemi yaptırıdn nasıl bı surec ıslıyor
insallah canim pazartesi gùnù ilk kan tahlilim var insallah olumlu bir haber alirim ben almanyadayim canim burda òzel bir klinikte yaptim  cok sabir isteyen bir sùrec ben bunu anladim tùpbebek yaparken doktorunuza cok ònem gòsterin ben cok kayiplar yasadim para icin bos tedavi yapan doktorlar bile gòrdùm cok yiprandim hem madi hem manevi tùpbebek ilk baslangici bazi testler yapildi bana genetik testler rahim filimleri ve rahimden alinan parcalar butùn testler yapildi ondan sonra karnimdan igne yaptim adetimin 4 gùnùnden sonra herkesin bùyùnyesi farkli tapi benim cok yumurtam oldu 20 dakikada bitter dedi doktorum yumurta toplamasi ama benim 40 dakika sùrdù ondan sonra hemen transfer yapmadilar riskli dedi ikinci adet dònemimi bekledim prognova ve progestan ilaclsri kullandim ilk transferim tutmadi iki yumurta yerlesdirdiler ama malesef annelik hormonu yùkseldi ve birdahaki tahlilimde dùsdùgùnù gòrdùm cunki ben normal yoldan 5 kere hamile kaldim buda bòyle olunca cok heveslendim cok heycan yaptim tutacak diye bekliyodum ama kismet deyilmis ama yola devam umutlar halen tùkenmis deyil sana tek tavsiyem cok stres yapma cok sakin olmak lazim cunki kafa dolu oldugunda k3ndimizi cok yipratiyoruz cok sabirli isteyen bir is ama sonu iyi olan bir is rabbim bebek bekleyen herkesin  kucagini doldursun aklimda bukadar kalanlar hatirlsdikca yazarim

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim insallah bebisin seninledir ve yüzün gùler artik

sevilay21

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Mayıs , 2014, 21:27:53
canim insallah bebisin seninledir ve yüzün gùler artik
insallah canim insallah sabirla bekliyorum

BurcuÇ

sevilay21

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 16 Mayıs , 2014, 22:40:23
sağol canım  :opucuk:
rica ederim canim sormak istedigin olursa seve seve cvp veririm

sevilay21

Kizlar bugùn kasiklarimda cok batmalar olusdu ilk transferimde bòyle olmamisdi kasiklarim acayip agriyor gòyùslerim cok sisdi òzellikle bugùn cok yasadim tùp bebek yapanlar bana yardimci olurmusunuz bunlari yasayanlar varmi erkenmi acaba bunlari yasamam

mandalinaportakal

canım tüp bebek tecrübem yok ama ben yumurtlamadan birkaç gün sonra hamile olduğumu göğüslerimdeki şişme ve ağrıdan anlamıştım.daha regl periyodumun ortalarındayken ağrımaya başlamışlardı.normalde adete 2-3 gün kala ağrırlardı.inş senin durumun da bebeğin habercisidir :amin:

zen_s

Sevilay canım inşallah hamilesindir  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

DENİZGÖZLÜM81

tatlım senden haber bekliyorum merak ettim güzel haberlerle gelirsin umarım :amin: :amin:

duygucuk

seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ayışığı

sevilay merakla açtım ama sonucu yazmamışsın canım. tüp bebek konularının kaderi böyle  :'( bende tüp bebek yaptırdım evde sonucu beklerken tecrübelilerden bilgi edineyim dedim ama hep sonucu atlanmış. hadi sen yaz sonucu güzel arkadaşım  ;)