Şükürler Olsun Rabbime :)

Başlatan bulut37, 28 Nisan , 2014, 11:47:15

« önceki - sonraki »

bulut37

Arkadaşlar 22 eylülde evlendim 4 aylık evliyken doktora gittim pco hastası olduğumu söyledi doktor. Çocuğumun zor olabileceğini söyledi. İki ay verdiği hapları kullandım ama beklemek saçma olmuş. Şimdiki doktorumu buldum ilk 19 şubatta gittim doktorumda pco hastası olduğumu ancak tedaviye başlayacağımızı söyledi. adetimden sonra 12 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum ve adet günüm gelmeden 24 nisanda bebeğimin varlığını öğrendim. Çok şükür rabbime ilk denemede ki hap ile en düşük olma ihtimaliyle hamile kaldım Rabbim nasip etti. İsteyen herkese Rabbim en kısa sürede bebişler versin inşallah :)

mandalinaportakal

maşallah canım.pco hamileliğe engel değil.ama türkiyede bu rahatsızlık üzerine pek araştırma yapılmadığı için çoğu doktor maalesef bilgisiz.bana yurtdışındaki doktorumla görüşürken pco teşhisi kondu.doktorum bir sefer bile hamile kalman zor ya da mümkün değil demedi.yeter ki doğru tedavi yöntemi uygulansın.şu an ikinci bebeğime hamileyim.Allah arayan herkese nasip etsin.

DENİZGÖZLÜM81

tekrar tebrikler tatlım inşallah bebişimizi kucağımıza alırız  :amin: :amin:

bulut37

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 28 Nisan , 2014, 11:49:51
maşallah canım.pco hamileliğe engel değil.ama türkiyede bu rahatsızlık üzerine pek araştırma yapılmadığı için çoğu doktor maalesef bilgisiz.bana yurtdışındaki doktorumla görüşürken pco teşhisi kondu.doktorum bir sefer bile hamile kalman zor ya da mümkün değil demedi.yeter ki doğru tedavi yöntemi uygulansın.şu an ikinci bebeğime hamileyim.Allah arayan herkese nasip etsin.

kesinlikle doğru şimdiki doktorum Rabbimin sayesinde hamişim :)

bulut37

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 28 Nisan , 2014, 17:19:15
tekrar tebrikler tatlım inşallah bebişimizi kucağımıza alırız  :amin: :amin:

Amin canım inşallah sağ sağlim kucağımıza alırız :)