ARKADAŞLAR BEN HAMİLEYİM

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 28 Nisan , 2014, 00:06:35

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

MİSAFİRLER VARDI ONLARI BIRAKTIK EVLERİNE ECZANEDEN TEST ALDIK VE YAPTIM DAHA 3 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRDÜM  ÇOK MUTLUYUM UMARIM BU KEZ SAĞ SAĞLİM KUCAĞIMA ALMAK NASİP OLUR RABBİM HERKESE NASİP ETSİN BU DUYGUYU TATMAYI  SİZDEN SADECE DUALARINIZI İSTİYORUM BİZİM İÇİN DUA EDİN LÜTFEN  :amin: :amin: :amin: :amin: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

DENİZGÖZLÜM81

yaptığım testte yanılma payı çokmuş  :sad1: :sad1:  eşim şimdi başka test alıp gelecek birde onu deniyeceğim gece stresten uyuyamadım net sonucu tekrar yazarım kızlar  :amin: :amin: :amin:

bulut37

İnşallah hamilesindir canım benim :) Akşamı beklemek çok zor olacak senin için vakit geçmeyecek çünkü :) İmkanın varsa kanda yaptırsana daha garanti olsun ..

DENİZGÖZLÜM81

hamileyim canım ikinci testide yaptım gece zor geçti ama sabah  yine yaptım  işlerimi yapıyordum yazamadım bebişim beni bekletmedi şükür :muzz: :muzz: :muzz:

mandalinaportakal

hayırlı olsun bak boşuna bekledin daha önce de yapsan testte çıkacaktı.sağlıkla kavuş inş  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

inşallah  canım bu kez inşallah kavuşurum bebeğime doktora bile gitmedim beklicem hemen gidemem korkuyorum darısı sizlere canım

şerife Berat

hayırlı olsun güzelim.rabbim sağ salim elinize kavuştursun inş.

DENİZGÖZLÜM81

teşekkür ederim canım inşallah  tek dileğim bu  :amin: :amin:

zen_s

hAYIRLI OLSUN CANIM İNŞALLAH BEBEĞİNİ SAĞLIKLA ALIRSIN KUCAĞINA  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

DENİZGÖZLÜM81

tşk ederim tatlım inşallah bugün doktora gittim bebişim 4 haftalık kesemiz oluşmuş iki hafta sonra tekrar gidicez huzurluyuz ama dr. acı baharatı yasakladı evcil hayvan yasak dedi ama bizde hint bülbülleri ve birtanede kekliğimiz var.  onları evden çıkartın. dedi bebekde sorun olabilir dedi  :sad1:

DENİZGÖZLÜM81

bugün doktora gidicem dua edin kızlar bize korkuyorum  :( :( :amin:

mandalinaportakal

hayırlı haberlerle gel :amin:hayvanları yolladınız mı evden?

DENİZGÖZLÜM81

hayır hatta 7 yumurtamız var 25de yavrular çıkacak eşim yollamıyor

mandalinaportakal

toksoplazma testi yaptırdın mı peki?

DENİZGÖZLÜM81

doktordan geldim bebişim 6 haftalıkmış kalp atışı gayet iyi boyu 5.33mm muhtemel doğumumuz ise ocağın 8 de 2015 doğumlu olacak benim minik sıpam  :k06: :toothy10: