Düşük ola bilirmi?

Başlatan GuLSen00, 10 Nisan , 2014, 12:03:39

« önceki - sonraki »

GuLSen00

Arkadaslar rüyamda bugun kanamam oluyordu, baya cokca bi kanama..
Düsükun habercisi ola bilirmi?!
Cok korkuyorum, ilk hamilelegimde dusuk olmustu..

mandalinaportakal

öyle şeyler düşünme.ilk kaybından çok etkilendiğin için bilinç altın bu tür oyunlar oynuyor sana.iyiye ve hayırlıya yor.kaldı ki nice kanama yaşayan insanlar bebeklerini sağlıkla kucağına alıyor.bunlardan biri de benim.kötü şeyler düşünme,sağlıkla al kucağına bebeğini :amin:

Nevaa

İyi düşün iyi olsun. İlk tecrübenden dolayı bu düşünceler aklına getirme böyle şeyler .
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

GuLSen00

İnsallah sag salim alirim bebegimi kucagima.
Evet birazda ilk bebegimi dusuk yaptigim icin korkuyorum :y25:

Cevaplar icin tesekkurler :flowers:

mandalinaportakal

alırsın cnm inş.çok takma kafana.ben de zor zamanlar geçirdim ilk hamileliğimde ama bir şey olmadı Allah'a şükür.büyüdü de abi olacak şimdi.

makaron

benım de iki düşükten sonar üçüncü hamileliğim. nerdeyse doğurucam ama hala rüyamda kanama görüyorum.

GuLSen00

Yüregime su serptiniz kizlar, cok sagolun :amin:

meryem_35

Bende cumartesi günü beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 549,8 di. 10 gün sonra tekrar gel bebeğin kalp atışını duyalım dedi doktorum. Ya kalp atışını duyamazsak die acayip icimi bir korku sardı..  :'(

mandalinaportakal

duyarsın canım neden duymayasın?vesvese edip en güzel zamanlarını kendine zehir etme.bol bol ya Muhafız çek,Allah korusun tüm masumları

meryem_35

Çok tşk ederim @mandalinaportakal. İnşallah herşey yolunda gider. 2.5 yılın sonunda hamile kalabildim hamdolsun. Dualarınızı bekliyorum. Şimdiden çok tşk ederim