hamileyken uyku pozisyonun önemi

Başlatan hatice tanrıvar, 17 Mart , 2014, 18:06:14

« önceki - sonraki »

hatice tanrıvar

arkadaşlar gebeliğimin 27 haftasındayım allaha şükür bi sorun yok ama uyurken en çok sağa yatıyom sola dönüyom yani dağınık uyuyorum bunun bebeğe bi zararı var mı napmalı tecrübeli bayanlar yazsın lütfen yada bilgisi olan :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

bide kordon dolanmasına bi sebep mi bu kordon neden dolanır kafamı karıştırdılar ................................... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

kızlar cvp yazın yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hamilelikte genelde sola dogru yatmak dogru  :-* kan dolasimi icin bebek daha iyi beslenir filan diyolar ben öle yatmaya özen gösterirdim ama genede genelde daginik uyurdum  :sleepy1: bacagimin arasina yastik koyardim rahat uyumak icin  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

duygucuk

Canım kalbimize giden ana damar karnımızın sağ tarafından geçiyormuş sağ tarafa yattıgımızda bu damar üzerinde baskı olurmuş. Dolaşımda sıkıntı  olduğunda hem anne hem bebek olumsuz etkilenirmiş. Bu sebebten dolayı sola yatmak daha sağlıklı olurmuş. Ama gel gelelim buna tamamen uymak zor ben her nekadar sola yatsamda uyku arasında gene sağa dönüyorum.bacağımın arasına yastık koyuyorum böylece gecelerı kanda dolasım sıkintisinı kendımce azaltmaya calısıyorum
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

hatice tanrıvar

ewet nasıl anlamıyorum sola uyuyorum sabah bi kalkıyorum sağ taraftayım artık dönmekte zor canım acıyo  zaten vajinamın sağ dudagı şişmiş öle top top küçük küçük fitil verdi doktor iltihap varmışş napcam anlamadım :dontknow: :dontknow: