29 Nisan , 2024, 15:58:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar hamileyim bende

Başlatan rusta, 02 Mart , 2014, 19:15:24

« önceki - sonraki »

rusta

oğluma kardeş geliyo :) kızlar bnde hamileyim..gecen ptesi test yaptım çift çizgi ama silikti..salı doktora gittik kanda 150 küsür pozitifti..yarın kontrolümüz var inşallah hersey yolundadır.

GELSQMİNQ

cnm benim çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah yine beraber şafak sayarız ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anammm masallah cnm ya sevindim  :k06: :k06: ikinciler ne cabuk geliyo valla sasip kaliyosun  :nazar: :love9: :love9: oglun nasil kac aylik oldu bayadir yazismadik  :opucuk:
:nazar: :nazar:

olvido

hayırlı olsun bebişin ne güzel çoğalsın hamileler birlikte paylaşırız tekrardan sıkıntılarımızı mutluluklarımızı  :love9:

hatice tanrıvar

ayyy maşallah rabbim tüm isteyene nasip etsin  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

rusta

slm kızlar benim olmadı maalesef kimyasal gebelikmiş..saolun yinede..ama denemeye devam hayrlısı baklm..gülcüm oğluşum 23 aylık öbür ay 2 yasını doldurcak inş. evet yazısamdık kimse acık olmuyo

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 07 Mart , 2014, 00:37:01
slm kızlar benim olmadı maalesef kimyasal gebelikmiş..saolun yinede..ama denemeye devam hayrlısı baklm..gülcüm oğluşum 23 aylık öbür ay 2 yasını doldurcak inş. evet yazısamdık kimse acık olmuyo
olsun cnm üzülme en azindan sonradan düsük yapmadin gelmeden gitti  :opucuk: hamilede kalabiliyosun denemeye devam  :muzz: :muzz: benim cadi gecen ay 2 yasini doldurdu  :k06: