27 Nisan , 2024, 23:12:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMM :) ZEHRAM DA ABLA OLUYOR

Başlatan olvido, 26 Şubat , 2014, 15:25:02

« önceki - sonraki »

olvido

26 Şubat , 2014, 15:25:02 Son düzenlenme: 26 Şubat , 2014, 15:36:48 olvido
AN İTİBARİYLE 5+6 HAFTALIK HAMİLEYİM  :love9: YARINDA İLK KONTROLÜMÜZ VAR BAKALIM PIT PIT LARI DUYABİLECEKMİYİZ  :binkybaby: Bİ YARIN OLSAYDI VE GÖRSEYDİK KESEYİ İÇİM RAHATLAYACAKTI BENDE SİZE YAZAYIM SAKİNLEŞEYİM DEDİM

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı uğurlu olsun bebişin  :binkybaby:  :flowers: inşallah duyarsınız  :amin: ama duyulmayadabilir daha çokk yeni  :k06:

olvido

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 26 Şubat , 2014, 19:16:15
hayırlı uğurlu olsun bebişin  :binkybaby:  :flowers: inşallah duyarsınız  :amin: ama duyulmayadabilir daha çokk yeni  :k06:
yeni geldik doktordan maalesef duyamadık kalp atışlarını sadece keseyi gördük folik asit ve düşük tehlikesine karşı progestan başladık bakalım hayırlısı 2 hafta sonra tekrar gideceğiz o zamana kaldı

ponçik

hayırlı olsun canım, ben de 6+ haftalıkken vajinal ultrasonda kalp atışlarını görmüştüm
sen de 2 hafta sonra duyarsın inşallah  :amin:

olvido

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Şubat , 2014, 20:55:31
hayırlı olsun canım, ben de 6+ haftalıkken vajinal ultrasonda kalp atışlarını görmüştüm
sen de 2 hafta sonra duyarsın inşallah  :amin:
sağolasın canım seninde günün azalmış sende sağlıklıca kavuş inş kuzucuğuna  :amin: karnımdan baktı kesede bebek de göremedi ama normal dedi o yüzden paniklemiyorum 2 hafta çabuk gecer bende duyarım bebişin kalp atışlarını

KasrıCinan

Canımcııııııımm tekrar tebrik ederim.... :flowers: :flowers: :flowers:
zehram da muhammet gibi çok şanslı.oyun arkadaşları hemen geliyor :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH'IM sağ selamet kucağımıza almamızı nasip etsin...

kalp atışlarını bende 6+da duymuştum.vajinal muayenede hem,,,gayet normal endişelenme sakın.. 2 hafta sonra hem minnakımıda görmüş olursun annesi..ilaç başlaması çok iyi olmuş doktorun..  oyy miniklerimiz çoğalıyor ne güzel....

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

ayyyyyy tuba  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
çok çok çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
inş.sağlıkla kucağına alırsın kızım ne acelen var daha çok erken kalp atışı duymaya  :aferin: :aferin:
bizim 2012 annişleri hızlı çıktı  :nazar: :nazar: :nazar:
darısı demetimin başına ipekde yalnız kalmasın  :suclu: :suclu: :suclu: demet duy beni rabbimde duysun  :amin: :amin: :k06: :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Şubat , 2014, 10:55:42
Canımcııııııımm tekrar tebrik ederim.... :flowers: :flowers: :flowers:
zehram da muhammet gibi çok şanslı.oyun arkadaşları hemen geliyor :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH'IM sağ selamet kucağımıza almamızı nasip etsin...

kalp atışlarını bende 6+da duymuştum.vajinal muayenede hem,,,gayet normal endişelenme sakın.. 2 hafta sonra hem minnakımıda görmüş olursun annesi..ilaç başlaması çok iyi olmuş doktorun..  oyy miniklerimiz çoğalıyor ne güzel....

sağol kuzucum doktor normal deyince endişelenmedim ama bi heves gitmiştim o sesi duyacağım diye  :love9:
canım senin gününde az kaldı inş bir avazda kurtulursun  :binkybaby:
gurbette hemde çalışan anne olarak 2. bebek yapmak cesaret ister herşey kızım için

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Şubat , 2014, 18:52:21
ayyyyyy tuba  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
çok çok çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
inş.sağlıkla kucağına alırsın kızım ne acelen var daha çok erken kalp atışı duymaya  :aferin: :aferin:
bizim 2012 annişleri hızlı çıktı  :nazar: :nazar: :nazar:
darısı demetimin başına ipekde yalnız kalmasın  :suclu: :suclu: :suclu: demet duy beni rabbimde duysun  :amin: :amin: :k06: :k06: :k06:
sağolasın canım
ay ne bilim 2. annelik te olsa acemi oluyorsun herhalde kızımdada 7. hafta da durmuştuk nedense bunda 6. haftada duyarım diye heveslendirdim kendimi  :k06:
siz kadar hzılı olamasamda peşinizden koşacaz artıkın  :ehi:
demetten de müjdeli haber alırız inş  :amin:
elyesa doğduğunda sümeyra 2,5 aylık hamileydi. Sümeyra doğurduğunda da ben 2,5 aylık hamile olucam. Hadi bakalım benim doğumuma kim yetişiyo  :love9: kevser sırasını savdı.

GELSQMİNQ

allah tamamına erdirsin cnm  bizim miniklerin pabuçları damda :) allahım sağlkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah ikincilere ya kac kisi var dahada cogalsin insallah  :amin: :nazar: :love9: :love9: sagliklan kucagina al yavrunu  :amin: oglunu yazcaktim icime dogdu galiba  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

olvido

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 01 Mart , 2014, 12:44:38
allah tamamına erdirsin cnm  bizim miniklerin pabuçları damda :) allahım sağlkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
amin canım 2 yaşlarında pabuçlar dama  :binkybaby: ablaları gibi bebeklerimiz de yaşıt olacak gibi

olvido

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 02 Mart , 2014, 22:12:26
masallah ikincilere ya kac kisi var dahada cogalsin insallah  :amin: :nazar: :love9: :love9: sagliklan kucagina al yavrunu  :amin: oglunu yazcaktim icime dogdu galiba  :muzz: :muzz:
sağolasın canım hayırlı evlat olsun bakalım kız kardeş mi erkek kardeş mi geliyor kızıma  :muzz: hadi sizde 3. ye hazırlanın  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: olvido - 03 Mart , 2014, 16:16:28
sağolasın canım hayırlı evlat olsun bakalım kız kardeş mi erkek kardeş mi geliyor kızıma  :muzz: hadi sizde 3. ye hazırlanın  :k06:
nedense herkes ayni seyi diyo valla  :caca: :caca: :caca: ücüncüyü istemiyom bacim yeter emekli oldum ben  :tongue3: kizimda var oglumda yeter onlar bana  :k06: :k06:

olvido

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 07 Mart , 2014, 14:59:30
Alıntı yapılan: olvido - 03 Mart , 2014, 16:16:28
nedense herkes ayni seyi diyo valla  :caca: :caca: :caca: ücüncüyü istemiyom bacim yeter emekli oldum ben  :tongue3: kizimda var oglumda yeter onlar bana  :k06: :k06:
canım kriter o değil yani hem kızının hem oğlunun olması bir atasözü vardır ya 3 ya hiç  :ehi: :ehi: :ehi: söz bende doğurcam 3. yü  :k06: :k06: :k06: hahaha neyse ben 9. aya girince bir daha konuşuruz bakalım doğum korkusuyla da 3. yapcm diyebilecekmiyim  :icon_pale: