28 Nisan , 2024, 08:43:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AŞILAMADAN SONRAKİ BELİRTİLERİM

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 24 Şubat , 2014, 15:41:09

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: makaron - 24 Şubat , 2014, 21:23:51
Kızlar allah emeklerinizi boşA çıkarmasın. Ben de 3,5 yıl bekledim. Artık yumurtalarım azalmıştı. Tup deneyelim dedi dr ama umut veremedi. Sonra tüpün önünde de engeller çıktı. Biz onları hallederlen adetım gecıktı. Bdktım ki hamileyim. Allaha şükür. Siz de dua edin inşallah dizlerin de yüxü gülecek.

canim ne mutlu.... Kurban oldugum RAbbim nelere kadir....
hic birsey sebepsiz degildir...

rabbim bizede bu duygulari yasatmayi nasib etsin en kisa zamanda! AMIN :love9: :love9: :love9:

Mavish

°º•✿gülümse01✿•º°

25 Şubat , 2014, 16:48:20 #17 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2014, 16:51:27 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: Mavish - 25 Şubat , 2014, 16:13:15
Zehracim bugün nasilsin canim ?

Sağol Betülcüğüm, sen nasılsın? Aslında bedenen çok iyiyim canım. Daha doğrusu fazla iyiyim :cildir: :cildir: Bugün ne ağrım, ne sızım, ne batmam ne de uyuşma hissim oldu.  :BangHead: Belirtiler bıçak gibi birden kesilince moralim de bozulmuyor değil. Umudum kırılıyor, günler geçmek bilmiyor  :caca:  Garip bir ruh haline büründüm anlayacağın. Sürekli bedenimi dinlemek istemiyorum ama elimde değil.Offfff offffff  :BangHead: Rabbim sınavımızı hakkıyla vermeyi nasip etsin inşaallah :amin: :amin: :amin: Listemi de güncelleyeyim bari:
1. gün: Sol kasığımda ve alt karın bölgemde şiddetli ağrı (ceviz büyüklüğünde de bir seferlik kanama)
2. gün: Yatakta sağa sola dönerken o tarafımda oluşan ağrı
3. gün: Sağ kasığımda adet olacakmışım gibi ağrı
4. gün: Alt karın bölgemde dolgunluk hissi. Sağ kasıkta peş peşe oluşan çok keskin iğne batması gibi ağrı
5. gün: Alt karında dolgunluk hissi, sağ kasıkta hafif ağrı
6. gün:Sol kasıkta iki kez keskin batma hissi
7. gün: Sağ kasıkta iki kez şiddetli batma ve uyuşma,alt karında dolgunluk hissi, kasıklarda eğilince hafif ağrı,sol göğüste 4-5 kez kısa aralıkla çok şiddetli ağrı (kalp krizi geçiriyorum zannettim)
8. gün: Gece yatarken sağ göğüste çok şiddetli ağrı, oturduğumda sağ kasığın biraz üstünde ağrı ve dolgunluk, kabızlık

9. gün: Hiçbir belirti yok (en ufak kramp ya da batma bile yok)
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mavish

canim fazla takinti yapma... biliyorum demesi kolay ama... kendini baska seylerle oyala... gez dolas... alisverise git...  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bende hamd olsun iyim... persembe klomene baslicam kismetse....  :occasion14: :occasion14:

Mavish

zehracim günlügüne 2 günden beri yazmadin bisey... alistirdin benide simdi merak eder oldum seni...  :opucuk: :opucuk:

nasilsin canim?

°º•✿gülümse01✿•º°

27 Şubat , 2014, 15:27:12 #20 Son düzenlenme: 27 Şubat , 2014, 15:43:12 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: Mavish - 27 Şubat , 2014, 13:47:24
zehracim günlügüne 2 günden beri yazmadin bisey... alistirdin benide simdi merak eder oldum seni...  :opucuk: :opucuk:

nasilsin canim?
Betülcüğüm çok teşekkür ederim ilgin için  :opucuk: :flowers: :flowers: Senin adına sevindim.İnşallah bu ay senin için de hayırlı olur da bebişinin temelli atılıverir :amin: :amin: :amin: Dün yazamadım canım, hem pek fırsatım olmadı hem de son iki gündür hiçbir belirtim olmayınca moralim bozuktu :y25:  O nedenle de nete girmek gelmedi içimden :igrenc:  Neyseki bugün beni ümitlendiren ufak tefek belirtilerim oldu. Napaaallllııım güncelleyelim o halde listeyi :
1. gün: Sol kasığımda ve alt karın bölgemde şiddetli ağrı (ceviz büyüklüğünde de bir seferlik kanama)
4. gün: Alt karın bölgemde dolgunluk hissi. Sağ kasıkta peş peşe oluşan çok keskin iğne batması gibi ağrı
7. gün: Sağ kasıkta iki kez şiddetli batma ve uyuşma,alt karında dolgunluk hissi, kasıklarda eğilince hafif ağrı,sol göğüste 4-5 kez kısa aralıkla çok şiddetli ağrı (kalp krizi geçiriyorum zannettim)
8. gün: Gece yatarken sağ göğüste çok şiddetli ağrı, oturduğumda sağ kasığın biraz üstünde ağrı ve dolgunluk, kabızlık

10. gün: Hiçbir belirti yok (en ufak kramp ya da batma bile yok)

11. gün: Sağ kasığın biraz üstünde oturduğumda belirginleşen hafif ağrı,batma ve sıcaklık hissi, acayip gergin bir karın, gaz problemi, sağ bacağıma vuran hafif ağrı
Yarın test yaptırsam mı acaba diye düşünüyordum ki doktorum izinliymiş. Pazartesiyi beklemek zorunda kalacağım. Belki de bu daha hayırlı olacaktır hakkımda, Rabbim bilir...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ponçik

Pazartesiye kadar iyice netleşmiş olur , inşallah güzel haberler alırız hep beraber  :amin:

Mavish

Zehraciiiimmm hiiiic moralini bozma güzelimmmm ... Güzel seyler olur in saa Allah...
In saa Allahta bebegin suanda yerlesiyordur  :hello2:  :hello2:

Artik pazartesiye bekle canim ... Ay simdi zamanda gecmek bilmez :)

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Şubat , 2014, 20:50:30
Pazartesiye kadar iyice netleşmiş olur , inşallah güzel haberler alırız hep beraber  :amin:
İnşşşalllahhhh Rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlısını verir canım :amin: :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

28 Şubat , 2014, 14:53:45 #24 Son düzenlenme: 28 Şubat , 2014, 14:59:26 °º•✿gülümse01✿•º°
Alıntı yapılan: Mavish - 28 Şubat , 2014, 14:11:53
Zehraciiiimmm hiiiic moralini bozma güzelimmmm ... Güzel seyler olur in saa Allah...
In saa Allahta bebegin suanda yerlesiyordur  :hello2:  :hello2:

Artik pazartesiye bekle canim ... Ay simdi zamanda gecmek bilmez :)
İnşallah bebişim yoldadır ve tutunuyordur annesine :amin: :amin: :amin: Ahhhhhhhh canım ahhhhhhh hem zaman çabucak geçiversin istiyorum hem de sonuç ya olumsuz olursa diye geçmesini istemiyorum. Rabbbiiiiiiiimmm, yardım et bize :amin: :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

10. gün: Hiçbir belirti yok (en ufak kramp ya da batma bile yok)

11. gün: Sağ kasığın biraz üstünde oturduğumda belirginleşen hafif ağrı,batma ve sıcaklık hissi, acayip gergin bir karın, gaz problemi, sağ bacağıma vuran hafif ağrı
12. gün: Sağ kasıkta eğildiğimde ya da oturduğumda kendini belli eden hafif ağrı ve dolgunluk hissi

Mavish

ay cok heyecanlandim simdi bende... sen yazdikca ben heyecanlaniyorum canim...  :opucuk:

güzel haberler aliriz in saAALLH pazartesi

tuba.alanya

inşallah bebeğin seninledir canım ben aşılamanın 12. günü adet oldum ve adetin 2. günü olağan konturolüme gittim  23 m kist olmuş bu ay kendi haline bıraktık önümüzdeki ay tektrar aşılama inşallah 3. de tutar rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Mavish

zehracimmmmmmmmmmmm 13. gün  :hello2: :hello2:

ve adet yok in saa ALLAH?  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: tuba.alanya - 28 Şubat , 2014, 23:14:13
inşallah bebeğin seninledir canım ben aşılamanın 12. günü adet oldum ve adetin 2. günü olağan konturolüme gittim  23 m kist olmuş bu ay kendi haline bıraktık önümüzdeki ay tektrar aşılama inşallah 3. de tutar rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Teşekkür ederim iyi dileklerin için canım ama maalesef olmadı :(