Çok şaşırtıcı bir durum ama HAMİLEYİMM ANNE OLUYORUMMMM :)

Başlatan huzurmelegi.77, 17 Şubat , 2014, 23:38:21

« önceki - sonraki »

huzurmelegi.77

17 Şubat , 2014, 23:38:21 Son düzenlenme: 17 Şubat , 2014, 23:45:28 huzurmelegi.77
Merhaba arkadaşlar size birsey danısmak istiyorum. Benim regl günüm  gecikti en son ocak ayının 9. günü bitti her ay gecikme olmadan ben regl olurdum ama bu ay fazla gecikti sanki.. En son doktora 6 şubatta gittim doktor hamileliğim için sorun yok deneyebilirsiniz demişti ama bu kadar kısa bir sürede sonuç almam mümkün değil sanırım! Hamilelik belirtileri falan yok neden böyle oldu bilmiyorum bu kadar kısa sürede hamile kalmam mümkün mü?  :honk:

ponçik

Tabiki kalabilirsin, neden idrar testi alip yapmiyorsun  :icon_thumright:

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: ponçik - 18 Şubat , 2014, 07:16:01
Tabiki kalabilirsin, neden idrar testi alip yapmiyorsun  :icon_thumright:
Bugün akşam eve gelirken idrar testi alıp yaptım 1 çizgi tam çıktı ikinci çizgi hafif belirdi silik bir şekilde bu ne demek oluyor ki?  :honk: ???

kelebegimm

Hamilesin demek oluyo canım  :) tebrik ederim :opucuk:

]

KasrıCinan

canım gözün aydın.benim de ilk gebeliğimde silik çıkmıştı hep.gözün aydın hamilesin :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

birbuçukyıl

Çift çizgi silik de olsa pozitif demektir.
Eğer adetin 10 gün geçtiyse doktora gidersen keseyi bile görürsünüz artık. ;)

huzurmelegi.77

Arkadaşlar tekrardan merhaba diyorum :) Dün idrar testi yaptım regl günüm 10 günden fazla geçmişti bu kadar kısa bir süre sonra sonuç alacağım aklıma bile gelmezdi hem çok şaşkınım hem de çok mutluyum bugün doktoruma kontrol için gittim gebelik testi beni yanıltmadı Hamileyimm :) Allah'ım bana bunuda nasip etti 4.5 ay önce bir bebeğimi kaybettim şimdide tekrar hamileyim çok çok mutluyum dualarınız eksik etmeyin.. Bu forumda bebek bekleyen herkes için dua edeceğim Darısı anne olmak isteyenlerin başına inşallaaah :)  :amin:  :hieyt:

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Şubat , 2014, 07:42:55
canım gözün aydın.benim de ilk gebeliğimde silik çıkmıştı hep.gözün aydın hamilesin :flowers: :flowers:
Teşekkür ederim canım bugün haberi aldım evet hamileyim :)

huzurmelegi.77

KasrıCinan

:muzz: :muzz: :muzz: :flowers: :flowers:
ne güzel canım tebrik ederim.
ALLAH tamamına erdirsin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

tebrik ederim darısı diğer arkadaşlara inş. olsun Allah tamamına erdirsin

ponçik

Gözün aydin canim insallah saglikli bir gebelik yasayip bebegini kucagina alirsin
Darisi bekleyenlere insalah  :flowers:

makaron

Neden sasirtici olsun bir kez hamile kalmissjn Allahin izniyle neden bur daha olmasin? Rabbim bebeginizi size bagislasin.

GELSQMİNQ

tebrikler cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah