29 Nisan , 2024, 16:38:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLARRR CANIM SÜREKLİ TAVUK DÖNER ÇEKİYORR

Başlatan GELSQMİNQ, 30 Ocak , 2014, 11:34:36

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

TAVUK DÖNER AŞ ERİYORUM EŞİM ALIYO SAĞOLSUN AMA BANA YETMİYO SÜREKLİ TAVUK DÖNER YEMEK İSTİYORUM YAAA BU NEDİR BÖYLE ANLAMADIMMM  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mariee

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 30 Ocak , 2014, 11:34:36
TAVUK DÖNER AŞ ERİYORUM EŞİM ALIYO SAĞOLSUN AMA BANA YETMİYO SÜREKLİ TAVUK DÖNER YEMEK İSTİYORUM YAAA BU NEDİR BÖYLE ANLAMADIMMM  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Afiyet bal olsun.. ye tabı can Bogazdan gelır..bişe sorcam  bal çörek otu  yaptınmı bu kürden ?ne zaman anladın belırtılrerın neydı... :k06:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

makaron

kaç aylık oldum hala bişey aşeremedim. bence tadını çıkar. bi kere işkembe çorbası çekti oda şöyle bi. onu da zararlı diye yemedim.

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: Mariee - 30 Ocak , 2014, 12:43:43
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 30 Ocak , 2014, 11:34:36

Afiyet bal olsun.. ye tabı can Bogazdan gelır..bişe sorcam  bal çörek otu  yaptınmı bu kürden ?ne zaman anladın belırtılrerın neydı... :k06:

cnm ben hiç kür yapmadım kendimee belirtilerim kasık ağrım vardı bide yerleşme kanamam oldu adet günü oldu test yaptım adet günü ikinci çizgi çok silikti ertesi gün doktora gittim hamileydim işte :)

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: makaron - 30 Ocak , 2014, 13:01:49
kaç aylık oldum hala bişey aşeremedim. bence tadını çıkar. bi kere işkembe çorbası çekti oda şöyle bi. onu da zararlı diye yemedim.

ben kızımda hiçbirşey aşermedim . bunda oluyo bana ne oluyosaa :)

asya81

Ye canım yarasın fakat güvendiğin yerden al malum tavuk
Hatta kendin yap kı

Mariee

çiftlikten tavuk alsan daha sağlıklı ve leziz olur ben Antalya'dayken bır çiftlik vardı teyze kesıp tuylerını ayıklamyıp verıyordu hıc unutamadım o tavuğun tadını :k06: nerden aklıma soktun şimdi aşmı erıyorum nedir  :ehi:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...