27 Nisan , 2024, 15:03:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ASELİM ABLA OLUYOOO BEN HAMİLEYİİİMMMMMMMMMMM

Başlatan GELSQMİNQ, 27 Ocak , 2014, 19:29:35

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ADET GÜNÜ TEST YAPTIM  İKİNCİ ÇİZGİ ÇOK SİLİKTİ 2 GÜN SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM DEĞERİM 33. TÜ BU DEĞERDEN 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM SONUÇ 72. İDİ. VEE BUGÜN DEĞERİM ÇOK KATLANMIŞŞ MUCİZEM GELDİİİ 2. KEZ ANNE OLUYORUM DEĞERİM 772.50  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:    KALP ATIŞLARIMIZI 2 HAFTA  SONRA DUYCAZ  İNŞAALLAH TEYZELERİİİİİİİ :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Ne güzel ilk denemende hamile kalmışsın tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 27 Ocak , 2014, 19:29:35
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ADET GÜNÜ TEST YAPTIM  İKİNCİ ÇİZGİ ÇOK SİLİKTİ 2 GÜN SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM DEĞERİM 33. TÜ BU DEĞERDEN 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM SONUÇ 72. İDİ. VEE BUGÜN DEĞERİM ÇOK KATLANMIŞŞ MUCİZEM GELDİİİ 2. KEZ ANNE OLUYORUM DEĞERİM 772.50  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:    KALP ATIŞLARIMIZI 2 HAFTA  SONRA DUYCAZ  İNŞAALLAH TEYZELERİİİİİİİ :hieyt:
canım gö zün aydın Allah kucagına almayıda nasip etsin inş

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mariee

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı uğurlu olsunn  :muzz:  :muzz:  :muzz: hamişler çoğalıyo gene ne güzel haberr  :hieyt: Rabbim sağlıklı bi hamilelik geçirmeyi nasip etsin canımm  :amin:  :hieyt:

GELSQMİNQ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cnm ya cok sevindim ikinciler ne zaman geliyo  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: insallah kalp atislarinida duyarsin yakinda  :love9: :amin: kendine dikkat et  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Hayirli olsun Allah tamamina erdirsin, saglikla kucagina alirsin insallah  :flowers:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 29 Ocak , 2014, 23:16:20
masallah cnm ya cok sevindim ikinciler ne zaman geliyo  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: insallah kalp atislarinida duyarsin yakinda  :love9: :amin: kendine dikkat et  :opucuk:

inşallah cnm kalp atışlarınıda duysaM ÇOK RAHATLICAM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDADIR

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: ponçik - 30 Ocak , 2014, 07:44:22
Hayirli olsun Allah tamamina erdirsin, saglikla kucagina alirsin insallah  :flowers:

TEŞEKKÜR EDERİM CNMMM ALLAH TÜM HAMİLELERİN KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN BEBEKLERİNİ :)

GELSQMİNQ

14 Şubat , 2014, 19:56:53 #11 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2014, 20:00:21 GELSQMİNQ
teyzeleri bebeğimin kesesini ve kalp atışlarını duyduk yalnız tam 1 hafta geriden geliyor normalde 7+5 ama ultrasonda 6+5 sanırım geç döllenme :)

huzurmelegi.77

Hayırlı olsun. Umarım sağlıklı ve güzel bir hamilelik geçirirsin Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:  :)

xxcansuxx

AAAAA sende mi canım süper çok sevindim tebrikler  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:
asel kızımla yakın doğmuştu vayyy be ilklerin heyecanı daha dün gibi aklımızdayken şimdi 2.kez yaşıyoruz  :love9: :love9: :love9:

sağlıcakla gelsin yavrun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Şubat , 2014, 12:29:29
AAAAA sende mi canım süper çok sevindim tebrikler  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:
asel kızımla yakın doğmuştu vayyy be ilklerin heyecanı daha dün gibi aklımızdayken şimdi 2.kez yaşıyoruz  :love9: :love9: :love9:

sağlıcakla gelsin yavrun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol cnm benim evet bebeklerimizin şafaklarını hep beraber saydık sonra siz ikinciyi yapınca banada bi cesaret geldi ilk denemede tuttu çok şükür rabbime aratmadı allahım olmayan herkeze nasip etsin nasıl gidiyo cnm senin zorlanıyomusun beni çok korkutuyolar çevemdekiler  birinin ağzındanda hayırlı bişi çıkmıyo sağolsunlarr ama sizlerden cesaret alıyorum işte