Hamileyim :-):-)

Başlatan meliss, 22 Ocak , 2014, 16:28:41

« önceki - sonraki »

meliss

22 Ocak , 2014, 16:28:41 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2014, 16:30:25 ponçik
COKKK UZUN SUREDİR GİRMİYORUM BURAYA  COGUNUZ TANİMAZSİNİZDA  BELKİ  PASAMA KARDES GELİYO HAYİRLİSİYLA :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

ponçik

Hayırlı olsun canım bu ay epey hamiş haberi aldık, inşalah diğer bekleyen arkadaşlar da muradına ererler
oğlun 2 yaşında sanırım , yeni bebeğini ne zaman öğrendin, kaç haftalık  :hello2:

zen_s

Tebrik ederim  :flowers: sağlıkla kucağına alırsın inşallah  :amin: bende şafak listesini dert ediyordum bak dolmaya başladı bile  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

meliss

Tesekkur ederim kizlar  :-*  aralik 24 te evde yaptigim testle ogrendim dogum gunumden 1gun sonra :))) en son 9 ocakta gittik yaklasik 9 haftalikti minis :) bakalim Subat 9 da tekrar kontrole gidicez
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

zen_s

inşallah güzel haberlerini alırız her zaman  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

meliss

insallah cok tesekkurler  ;)

Mariee

Allah bir avazda saglikla kucagina almayi nasip eyler ins
nasil oldu anlatirmisin :-)
YNi klomen kullandinmi cat ignesi oldunmu  weya dogal kurler mi yaptin naaptin bacimmmmmmmmm anlat acilll yumurta  kac cm di ????? Acil detaylara ihtiyacimiz var
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

GELSQMİNQ

hayırlı olsun cnm rabbim kucağına almayı nasip etsin inş

xxcansuxx

hayırlo olsun sağlıcakla kucağına alırsın inş. :amin: :amin: :opucuk:

meliss

sagolun kizlar  :)   mariee herhangi bisey yapmadim

Balböceği

Canım çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin  :opucuk: :hello2:

meliss

teseekkur ederim canimm aminn ins srninkide  ;)

şerife Berat

tebrik ederim canım.Allah tamamına erdirsin inş.

meliss

tesekkur ederim canim  :)

DENİZGÖZLÜM81

HAYIRLI OLSUN TATLIM RABBİM SAĞ SAĞLİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN CANIM DARISI BİZLERE  :amin: :amin: